Oldal: 2 / 20 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (193) összesen
Like Tree133Likes

Téma: A PokerStars visszavonja a Skrill/Neteller fizetési opciót a magyar piacon

  1. #11
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2016. 10. 18.
    Hozzászólások
    346

    Alapbeállítás

    mert mit gondolsz? meddig játszhatsz itt? amíg az nem indul el.. de álmodozz csak.. meghagyom neked...

  2. #12
    Fanatikus tag Laci24 avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 19.
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Nem örülök hogy így döntöttek. Az egyik kedvencem volt a skrilles kifizetési opció.
    Úgy vélem nagy mértékben fog csökkenni a magyar regek száma a starson. Hobbijátékosok esetében talán nem lesz ennyire szignifikáns a csökkenés.

    Kíváncsi leszek hogy melyik lesz most már hazánkban a legnépszerűbb terem.

  3. #13
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2016. 10. 18.
    Hozzászólások
    346

    Alapbeállítás

    partypoker ipokeren kívül szerintem már más opció nincs is ami értékelhető...

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Nagy panikra azert nincs ok. Nekem honapokkal ezelott visszavontak. Akkor se ertettem miert estem bele, nem hajtottam sose skrill vipre. De mindegy is. A lenyeg hogy depositnal a rapidot kell valasztani es a skrill autentikaciot hozza be. Skrill neteller kozotti attoltes pedig siman mukodik. Aztan ha megbuheraljak a rapidot akkor lehet gondolkozni.

  5. #15
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Valaki régebben írta hogy Unicreditnél még lehet be- és kifizetni a termekbe, próbálta már valaki hogy PS-en működik?

  6. #16
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2016. 10. 18.
    Hozzászólások
    346

    Alapbeállítás

    ez mondjuk igaz! rapidon keresztül fizettem be már többször is.. csak ahhoz ne nyúljanak...

  7. #17
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagy panikra azert nincs ok. Nekem honapokkal ezelott visszavontak. Akkor se ertettem miert estem bele, nem hajtottam sose skrill vipre. De mindegy is. A lenyeg hogy depositnal a rapidot kell valasztani es a skrill autentikaciot hozza be. Skrill neteller kozotti attoltes pedig siman mukodik. Aztan ha megbuheraljak a rapidot akkor lehet gondolkozni.
    Ki is tudsz fizetni a skrill kártyára?

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 13.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    nyilván nagyrészt a regek használják a skrillt, és feltehetően a régióban csak azok, túl sok erre felé a megélhetési játékos

  9. #19
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 02. 23.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagy panikra azert nincs ok. Nekem honapokkal ezelott visszavontak. Akkor se ertettem miert estem bele, nem hajtottam sose skrill vipre. De mindegy is. A lenyeg hogy depositnal a rapidot kell valasztani es a skrill autentikaciot hozza be. Skrill neteller kozotti attoltes pedig siman mukodik. Aztan ha megbuheraljak a rapidot akkor lehet gondolkozni.
    Ezzel a legnagyobb probléma, hogy ha nem tudsz depozni skrillről akkor vip statust sem tudsz fentartani és végül mikor már bronz sem leszel, lesz egy hatalmas 250 EUR/nap atm kivételi limited amit kb feldughatsz a seggedbe.. Konkértan teljes erővel szájba baszott ezzel minket a PS...

  10. #20
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2016. 10. 18.
    Hozzászólások
    346

    Alapbeállítás

    nem csak fel utalni tudsz leutalni nem azta.. micsoda kérdés.. nyilván lehet..

Oldal: 2 / 20 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •