Oldal: 5 / 20 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (193) összesen
Like Tree133Likes

Téma: A PokerStars visszavonja a Skrill/Neteller fizetési opciót a magyar piacon

  1. #41
    Idegen kavanaugh avatara
    Csatlakozott
    2015. 10. 08.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Nekem a kifizetés módjánál kint van a Neteller, be is regisztráltam rá gyorsan, de nem tudom lehetséges-e, hogy kiutaljam oda a pénzt PS-ről és áttegyem Partypoker-re anélkül, hogy bankkártyáról pénzt tennék Neteller-re. Valaki esetleg csinált már ilyet, vagy tudja hogyan működik?

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Köszi a hírt , gyorsan ki is utaltam mindent .

  3. #43
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet kavanaugh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a kifizetés módjánál kint van a Neteller, be is regisztráltam rá gyorsan, de nem tudom lehetséges-e, hogy kiutaljam oda a pénzt PS-ről és áttegyem Partypoker-re anélkül, hogy bankkártyáról pénzt tennék Neteller-re. Valaki esetleg csinált már ilyet, vagy tudja hogyan működik?
    Működött Juicy Stakes-ről, hogy kiraktam Neteller-re a pénzt, és onnan át Party-ra. Sosem volt korábban Neteller-re bankkártyás befizetésem.

    Szerk.: Vicc ez az egész! Teljesen random, kinek, mi van meg még. Nekem például a PS kifizetésnél ott van a Skrill is és a Neteller is. A befizetésnél persze már egyik sincs meg.
    Utoljára módosítva: RegGeri által: 2017. 02. 23. 16:12
    molylepke likes this.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  4. #44
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    ....
    Utoljára módosítva: rookie8906 által: 2017. 02. 23. 16:10
    CsabiST likes this.

  5. #45
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    És ezt úgy fogják megvalósítani hogy egyik napról a másikra azt mondják hogy nem utalhatsz ki pénzt vagy hogy gondolták?;o

  6. #46
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 01.
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    már egy ideje úgy volt ahogy befizetni nem lehetett skrill/netellerről de a kifizetés még ment.
    akkor most a kifizetés is el fog tűnni? nekem még ott volt a kifizetési lehetőségeknél a neteller, gyorsan ki is kértem pénzt, remélem még megjön.

  7. #47
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Miért dönthettek így? Mi lehet a valódi ok? Talán az, hogy általában a reg-ek használják ezt a két módot? Nagyon a rekreációs játékosokat támogatja minden terem. De az tényleg gusztustalan, hogy nem tudnak előre szólni pár héttel legalább. Mi van, ha valakinek bent ragad a pénze? Most ez hogy van, már nem lehet utalni bankból szerencsejáték oldalakra, vagy ez mikor lép életbe?

  8. #48
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Ki skrillre es netellerre is

  9. #49
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Bizonyara tudsz olvasni is, hisz irtal. Hogy van-e ertelme az irasodnak azt ne en mondjam meg

  10. #50
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Nincs errol szo. Ha visszaolvasol mindig azoknak szoktam szolni akik sapitoznak valami megvaltoztathatatlan de konnyen kikerulheto dolog miatt.

Oldal: 5 / 20 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •