Oldal: 7 / 20 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (193) összesen
Like Tree133Likes

Téma: A PokerStars visszavonja a Skrill/Neteller fizetési opciót a magyar piacon

  1. #61
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Köszönöm a hírt. Nekem engedte a kifizetést Skrill-re, meg is tettem és ~5 perc alatt meg is érkezett.
    Vaper vagyok nem bűnöző !!

  2. #62
    Fáradhatatlan grinder imike12 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 13.
    Hozzászólások
    616

    Alapbeállítás

    Az entropay kártyát mennyibe kerül megcsináltatni?

  3. #63
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 01.
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Idézet imike12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az entropay kártyát mennyibe kerül megcsináltatni?
    at entropay csak virtuális kártyát ad, tehát pénzt felvenni, meg boltban fizetni nem tudsz vele. csak a neten használhatod.

  4. #64
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 10.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    szarok rá a skrillre..., mint hobby játékos kisebb összegeket szoktam utalni, aztán egyik napról a másikra, 1.8 eurórol felemlték 5.5 euróra a kiuatlás fee-jét...rohadjanak meg...akkor 30-50 dollároknál az átváltások meg a feejük miatt kb 10 et buksz...hát köszi. amúgy dombornyomott unicredites mastercarddal a befizetés azonnal ottvan...a kifizetés miért nem lehet azonnali? az csak utalásként megy 72 óra alatt...egy rohadt féreg illuminati az egész.
    CsabiST likes this.

  5. #65
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet m3g4d0m eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szarok rá a skrillre..., mint hobby játékos kisebb összegeket szoktam utalni, aztán egyik napról a másikra, 1.8 eurórol felemlték 5.5 euróra a kiuatlás fee-jét...rohadjanak meg...akkor 30-50 dollároknál az átváltások meg a feejük miatt kb 10 et buksz...hát köszi. amúgy dombornyomott unicredites mastercarddal a befizetés azonnal ottvan...a kifizetés miért nem lehet azonnali? az csak utalásként megy 72 óra alatt...egy rohadt féreg illuminati az egész.
    Szóval unicreditessel működik ez szuper, pár információt tudnál adni róla pl:mennyi az átváltási díj,mennyit lehet egyszerre feltölteni stb.
    Előre is kösz!

  6. #66
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 10.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Azt meg nem értem, hogy a pokerstars.eu miért van tele a sok c1gány brazillal, meg kanadaival, orosszal meg minden féreggel?
    Utoljára módosítva: m3g4d0m által: 2017. 02. 23. 20:10

  7. #67
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 10.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Ma reggel utaltam ki 32 dollárt, ami kb 29.9 euró, ezt utalják, amikor megjön a számlámra azt átváltják forintra, ott is bukok rajta valamennyit, de ha megjön akkor ide fogom kommentelni hogy forintban mennyit látok a 32 dollárból. Azt viszont nem értem, hogy felfelé azonnal ottvan a teremben, és forintból egyből dollárba váltják, kifelé miért nem rakják rá egyből? Unicreditnél van kp befizetés automatánál, amit szintén egyből ráraknak a számlára,(kártyára), és máris lehet használni...kifelé utalni a teremből hagyományos bank transferrel küldik...ülnek a pénzen és gondolom nekik kamatozik...rohadjanak meg. Ott fogom hagyni ezt a retkes cz1gány termet, unibet meg party lesz amit kipróbálok. peace
    Utoljára módosítva: m3g4d0m által: 2017. 02. 23. 20:09
    CsabiST and Masters800 like this.

  8. #68
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    én megmondom nektek őszintén, hogy egészen idáig maximálisan kitartottam a PS mellett minden ismerősömmel szemben, amikor ők fikázták vagy negatívat mondtak róla éveken át.. de ezzel a lépésükkel ( az meg csak a pofátlanság csúcsa, hogy erről egy közleményt vagy körüzenetet sem voltak képesek küldeni a felhasználóknak) most engem elvesztettek.. idén közel 250k StarsCoint termeltem ennek a teremnek, de most fogom magam és életemben először egy másik teremben fogok játszani, ez valószínüleg a party lesz és inkább náluk játsszom már le a mai sessiönömet is, ott legalább ha nyerek, akkor úgy fogom tudni kiutalni a nyereményt ahogy én szeretném, nem pedig ahogy ők engedik..
    ui: valaki aki jó angolból, írhatna egy bejegyzést 2+2 re, hogy hallassuk a hangunkat és tudtára adjuk a többiek számára hogy ez náluk is percről percre megtörténhet.. ne itt elégedetlenkedjünk, vigyük hírét a nagyvilágba, hátha sikerül ezt még vissza fordítani egy nagy felháborodásos topic után, de legalábbis érezzék hogy nem fogadunk el mindent szótlanul, még ha egy kis piac is a miénk!
    fejes1988, ouchi, m3g4d0m and 9 others like this.

  9. #69
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Abból is levon a terem, amit kifizetünk? Nem csak a bankok alacsonyabb átváltása miatt vonódik le pénz?

  10. #70
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Nekem is elegem van a szemétláda PS-ből. A Partyra próbáltam regelni, de nem engedett. Akkor most lehet 2017-től v nem új játékosként játszanunk?

Oldal: 7 / 20 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •