Oldal: 8 / 20 ElsőElső ... 67891018 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (193) összesen
Like Tree133Likes

Téma: A PokerStars visszavonja a Skrill/Neteller fizetési opciót a magyar piacon

  1. #71
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Az Erste Bank-kal mi újság, lehet be, illetve kifizetni?

  2. #72
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    chapuisat, nem hiszem, én is erstés voltam, de ezért át kellett mennem a raiffensenhez
    chapuisat likes this.

  3. #73
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    pl ez egy elég nagy számban látogatott thread, Software Improvement-nek be is írhatná valaki a ,,no more Skrill/Neteller in Hungary!Thank you!"

    **PokerStars Software Improvement Thread*** - Page 1103 - Internet Poker - Online Poker Forum

  4. #74
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Tényleg ilyen sokan gondolkodtok bankon keresztüli tranzakciókban? Én végigcsináltam egy vagyonosodási (szja bevallások utólagos ellenőrzése) vizsgálatot, közel 2 és fél évig tartott és egy szűk családi kecó ára lett a vége. Ennek egy része az OTP-s ki-be fizetések online póker oldalakra saját számláról. A nav első mozdulattal jogsegélyben kérte le a banktól a megelőző öt év bankszámlakivonataimat. Tudnék mit mesélni, higyjétek el... A lényeg az, h azóta a feleségem Netellerével bonyolítok mindent. (Remélem, h ebben az évben a Neteller/Skill is tényleg kiadja a nav-nak az ellenőrzés vagy vizsgálat alá vont személyekre vonatkozó forgalmi adatokat... ) Öngyilkosság lenne megkockáztatni még egyszer a pókeres bevételeket magyarországi fiókteleppel rendelkező bankon keresztül futtatni! Folyton azon gondolkodom, h ha tízszer ennyit keresnék a pókerrel mint most, akkor befizetném a közel 50 százalékos sarcot? Elég lenne ami marad, vagy pont az összeg nagysága miatt tenném el mindet? Nem tudom, de ha letelik az elévülésem, akkor biztosan óvatosabb leszek mint ezelőtt voltam! Ebben a rohadt országban olyan érzése van az embernek, hogy a hatalom alig várja, h hibázzunk és el tudjon venni mindent amit egy fél életen át összeraktunk. Sporttársak, gondoljuk át párszor az alternatívákat! GL

  5. #75
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Idézet pokeryorki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tényleg ilyen sokan gondolkodtok bankon keresztüli tranzakciókban? Én végigcsináltam egy vagyonosodási (szja bevallások utólagos ellenőrzése) vizsgálatot, közel 2 és fél évig tartott és egy szűk családi kecó ára lett a vége. Ennek egy része az OTP-s ki-be fizetések online póker oldalakra saját számláról. A nav első mozdulattal jogsegélyben kérte le a banktól a megelőző öt év bankszámlakivonataimat. Tudnék mit mesélni, higyjétek el... A lényeg az, h azóta a feleségem Netellerével bonyolítok mindent. (Remélem, h ebben az évben a Neteller/Skill is tényleg kiadja a nav-nak az ellenőrzés vagy vizsgálat alá vont személyekre vonatkozó forgalmi adatokat... ) Öngyilkosság lenne megkockáztatni még egyszer a pókeres bevételeket magyarországi fiókteleppel rendelkező bankon keresztül futtatni! Folyton azon gondolkodom, h ha tízszer ennyit keresnék a pókerrel mint most, akkor befizetném a közel 50 százalékos sarcot? Elég lenne ami marad, vagy pont az összeg nagysága miatt tenném el mindet? Nem tudom, de ha letelik az elévülésem, akkor biztosan óvatosabb leszek mint ezelőtt voltam! Ebben a rohadt országban olyan érzése van az embernek, hogy a hatalom alig várja, h hibázzunk és el tudjon venni mindent amit egy fél életen át összeraktunk. Sporttársak, gondoljuk át párszor az alternatívákat! GL
    MIt tanácsolsz, hogy vegyük ki a lóvét, most, h Skrill-Neteller bezárt? Ha Mo-i bankhoz utaljuk és befizetjük az adót, akkor nem lesz gond abból, h pókerből van a bevétel (hiszen leadóztuk)? Köszi a választ

  6. #76
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Hozzászólások
    138

    Alapbeállítás

    Hobbi játékosnak kis pénzek mozgatására a Visa ki be fizetés működni fog vajon??

  7. #77
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Gondolom, az állam általában lesz.rja az adócsalásokat, az ország 90%-a csinálja. A pókerben elég nehéz megnézni, mennyi a nyereség a sok veszteség mellett.

  8. #78
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 02. 23.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás Szo*jon le a pokerstars

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. Hosszú lesz, de leírnám részletesen a sztorim!
    1 éve rendszeresen játszok a pokerstarson. Az összes befizetésem kb 1500 dollár volt, az eddigi kifizetéseim pedig 1200-1300 körül volt.
    Feltöltöttem hétfő este 30 dollárt és nyertem vele 2 óra alatt(spin and gon) 600 dollárt.
    Rámentem a kifizetésre (közvetlen otp-s banki átutalást választom mindig a dombornyomott kártyámra), de visszadobta a kifizetést.

    Ezt az emailt kaptam:

    Status: DECLINED



    We inform you that due to the cumulative amount that you have withdrawn to date your withdrawal request has been rejected. This is because we do not have the required documents on file to process your most recent withdrawal.

    We advise that you provide a clear copy of your Government issued ID and acceptable proof of address at your earliest convenience.

    Once documentation has been reviewed and processed, please resubmit your withdrawal request. You should receive an email notification from the Security Team once your documentation has been processed.

    Acceptable proof of ID and address are listed below:

    1. Clear copy of a valid government-issued photo ID (e.g. Passport, Driving License, Citizen-Card)

    2. Clear copy of a recent utility bill clearly showing your full name, registered address and issue date.

    We accept the following proofs of address:

    o Gas, water, electric, cable TV or fixed phone bill - no older than three months
    o Bank statement - no older than three months
    o Credit card statement - no older than three months
    o Household or motor insurance certificate (no older than 12 months).

    * The document must show the name and address of the addressee as well as the date of issue. Please note that we are unable to accept online statements or mobile phone statements

    We advise that you upload your documents via the PokerStars Game Software. To do so please follow the steps below:

    o Log into your account via the PokerStars Client
    o Navigate to ‘Help > Contact Support / Upload Documents’
    o In the pop-up screen that will appear select ‘Security’ and the ‘Documents’ sub-category
    o Browse to files on your computer and upload them directly to us.
    o Please ensure you specify ‘Withdrawal related KYC request’ in the Subject line
    o You may send your documents as JPEG picture files. We also accept PDF, TIFF and DOC files. Please ensure that the size of the file is no greater than 5 MB, if necessary send multiple emails.

    Alternatively please scan or take a clear photo of the requested documentation and email it to "Stars Security" <security@starsaccount.eu>

    We thank you in advance for your cooperation.


    -----))Feltöltöttem a képeket, azonban 20 éves vagyok, szüleimmel élek, egy számla sem jön a saját nevemre!
    Leírtam, hogy anyám fizeti a számlát, de ott az anyám neve, meg az azonos lakcím, biztosan ez is megfelel nekik, majd 3 napra rá jött a válasz: (megjegyezném, angolul írtam, és bejelöltem, hogy angolul kérem a választ is)

    Tehát a válasz másodjára:

    Olá,

    Agradecemos o seu email.

    Se não possui nenhuma conta doméstica em seu nome, nós aceitaremos um dos seguintes documentos, que deverá conter o seu nome, o seu endereço atual e a data de emissão recente (últimos 3 meses).

    - Extrato bancário
    - Conta de telefone (apenas de linha fixa)
    - Documentos de seguro
    - Conta de Internet ou de TV por cabo
    - Recibo de ordenado

    Por favor digitalize ou tire uma fotografia digital legível da documentação e envie a mesma para: security@starsaccount.com

    Se possui acesso à sua conta, pode também enviar-nos a documentação através do nosso programa. Por favor vá até "Ajuda > Contactar Equipa de Apoio / Enviar Documentos..." > Selecione "Segurança" em "Categoria" > Selecione "Pedido de documento de segurança" em "Sub-categoria" e estará apto a anexar documentos até 5MB.

    Aguardamos que nos envie os seus documentos, para que possamos prosseguir com a validação da sua conta.

    Agradecemos a sua colaboração.

    Saudações,

    Arthur
    Segurança PokerStars


    -----))Ha jól sejtem, ugyan az a válasz, mint angolul, bár ki tudja...

    Na mindegy, gondoltam a számlás sztorival volt gondjuk...
    Bementem ma a bankba és kértem egy angol nyelvű certifikátot 880 ft ért cserébe, amin leírják az oldalon használt kártyám adatait, nevem, címem!

    Ma csatoltam ezt is nekik, válasz még nem jött!

    Szerintetek fogom még látni azt a pénzt bármikor is? Vagy mit tudok tenni, hogy ki tudjam venni? Közel 200 ezer ft-ról van szó.

  9. #79
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    De legalább neked küldenek emailt. Az enyémre mindig kiírja belépésnél, hogy nem jó, változtassam meg.

  10. #80
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet pokeryorki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tényleg ilyen sokan gondolkodtok bankon keresztüli tranzakciókban? Én végigcsináltam egy vagyonosodási (szja bevallások utólagos ellenőrzése) vizsgálatot, közel 2 és fél évig tartott és egy szűk családi kecó ára lett a vége. Ennek egy része az OTP-s ki-be fizetések online póker oldalakra saját számláról. A nav első mozdulattal jogsegélyben kérte le a banktól a megelőző öt év bankszámlakivonataimat. Tudnék mit mesélni, higyjétek el... A lényeg az, h azóta a feleségem Netellerével bonyolítok mindent. (Remélem, h ebben az évben a Neteller/Skill is tényleg kiadja a nav-nak az ellenőrzés vagy vizsgálat alá vont személyekre vonatkozó forgalmi adatokat... ) Öngyilkosság lenne megkockáztatni még egyszer a pókeres bevételeket magyarországi fiókteleppel rendelkező bankon keresztül futtatni! Folyton azon gondolkodom, h ha tízszer ennyit keresnék a pókerrel mint most, akkor befizetném a közel 50 százalékos sarcot? Elég lenne ami marad, vagy pont az összeg nagysága miatt tenném el mindet? Nem tudom, de ha letelik az elévülésem, akkor biztosan óvatosabb leszek mint ezelőtt voltam! Ebben a rohadt országban olyan érzése van az embernek, hogy a hatalom alig várja, h hibázzunk és el tudjon venni mindent amit egy fél életen át összeraktunk. Sporttársak, gondoljuk át párszor az alternatívákat! GL
    Valaki felnyomott, vagy hogy indul egy ilyen vizsgálat? Az is durva, hogy 2 és fél évig tart egy vizsgálat. Még nem is hallottam ilyet, hogy valakit póker miatt megbüntettek.
    tonyi likes this.

Oldal: 8 / 20 ElsőElső ... 67891018 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •