Oldal: 14 / 20 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (193) összesen
Like Tree133Likes

Téma: A PokerStars visszavonja a Skrill/Neteller fizetési opciót a magyar piacon

  1. #131
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 07. 18.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet gabor93 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Entorpay csak virtuális kártya, arról azért nem fogadják el a feltöltést. Minden más fizikai kártyáról igen.
    Jó, de ez nem indok, hiszen feltételezem, az internetes kereskedők többségénél csak lehet fizetni Entropayjel különben nem lenne semmi értelme.

  2. #132
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet molylepke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mindig van kis kapu! nekem pl van egy ukrán ismerősöm akiben teljesen megbízom és vele pénzküldéssel meg lehet oldani a dolgokat de még van más kis kapu is.. nem kell feladni srácok!
    Ez nagyon biztatoan hangzik!
    molylepke likes this.

  3. #133
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 02. 25.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Idézet gabor93 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Revolut feltöltésről/használatról van szó.
    Ez jó lenne, mert lehet hozzá igényelni fizikai kártyát és ATM-ből felvenni pénzt, PS-re befizetni, ráadásul skrill kártyával is tölthető.
    Viszont erre kikérni nem lehet PS-ről és virtuális (entropay) kártyával se tölthető.
    gyors guglizással találtam kb egy tucat ewallet-et ami ad valódi fizikai mastercard-ot. (egyikhez már affilt is találtam ami gold vip-re emel meg cashback-et ad )

    valamelyiket csak fel lehet tölteni entropay-ről.
    (skrill/neteller feltöltését kipróbálta már valaki? hátha jó. revolutot is meg lehet próbálni akinek van, lehet a supportos tudta rosszul)
    molylepke likes this.

  4. #134
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    a skrill mastercard ki be utalás miért nem opció? nem néztem még utána szal lehet hülyeséget kérdeztem
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  5. #135
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 07. 06.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a skrill mastercard ki be utalás miért nem opció? nem néztem még utána szal lehet hülyeséget kérdeztem
    Úgy tudom mastercarddal csak befizetni lehet, kifizetni rá már nem.

  6. #136
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a skrill mastercard ki be utalás miért nem opció? nem néztem még utána szal lehet hülyeséget kérdeztem
    Sose lehetett MC-re kifizetést kérni(csak kizárólag speciális angol MC-re lehet csak brit lakosoknak) A MC szabályzata tiltja, de ezt minden oldal le is írja(figyelmeztet erre évek óta)
    És mert a Skrillnek MC karija van, attól még ez a kifizetési tilalom rá is vonatkozik.
    Utoljára módosítva: ria05 által: 2017. 02. 25. 19:05
    molylepke likes this.

  7. #137
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 02. 26.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Revolut kártyára nem lehet skrill/neteller kártyáról feltölteni pénzt. Ha lehetne, akkor mindenki ezt csinálná és kikerülné a skrill/neteller magas díját a revolut minimális/alacsony díjával. A revolut, skrill, neteller mind a Paysafe-hez, azaz ugyanahhoz a céghez tartozik.
    molylepke likes this.

  8. #138
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Mennyi a maximuma a pénzátküldésnek egy másik játékosnak (pl. egy brit zászló alatt játszó magyarnak)? És mennyire toleránsak ezzel kapcsolatban? Gondolom, túl nagy rendszert nem lehet belőle csinálni.

    --

    Egyébként, ha van megoldás, akkor a backing csoportoknak a legégetőbb a kérdés a spin és az mtt miatt. Reméljük, kitalálnak valamit.
    Utoljára módosítva: Ascent888 által: 2017. 02. 26. 10:06

  9. #139
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    A pénzküldési limitet a support dönti el, írni kell egy emailt, hogy mennyi lehet a max limit. És ők mérlegelik, hogy mennyit engedélyeznek. Illetve mit találna ki a PS? Mivel nem szabályzott piac a magyar és nem rendelkeznek licencel ezért ne várja senki, hogy majd visszavonják ezeket a szankciókat. Sőt! Akkor lesz cumi, ha életbe lép az a törvény, hogy nem engedélyezik a bankoknak a pénz küldést és fogadás szerencsejáték oldalakról. Akkor bármit is csinál a magyar PS reg szépen megszívja. Van sok terem, ahol van Skrill/Neteller opció, oda kell menni és felvállalni, hogy nincs annyi asztal és játékos. De van be és kifizetési opció, PS nélkül is van élet, pont úgy mint anno a FTP bukta után. Simán ki lehet bírni. És ahogy kinéz Vajna nem akar a piacból még egy hangyafosni szeletet sem adni senkinek sem. Pedig tuti, ha lehetne venni és ő eladna akkor min a PS venne is, bár......, lehet nem
    Ascent888, termo80 and molylepke like this.

  10. #140
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Idézet ria05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ahogy kinéz Vajna nem akar a piacból még egy hangyafosni szeletet sem adni senkinek sem. Pedig tuti, ha lehetne venni és ő eladna akkor min a PS venne is, bár......, lehet nem
    Nem úgy tűnik, hogy a PS küzdene a magyar piacért. Jelenleg pont ők fordítanak hátat, úgy, hogy nem hinném, hogy hirtelen rákényszerülnének. Egyszerűen a magyarok nem jó befektetés nekik, vagy mi más okból cselekednének így?

Oldal: 14 / 20 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •