Oldal: 15 / 20 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (193) összesen
Like Tree133Likes

Téma: A PokerStars visszavonja a Skrill/Neteller fizetési opciót a magyar piacon

  1. #141
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 21.
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    egyébként miért pont a magyarok lettek kiszúrva a skrill korlátozásával? vagy ez más országokban is zajlik?

  2. #142
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 29.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Minden sokkal jobb volt, amíg az államok nem szabályozták agyon ezt a piacot. A piac sokkal jobban szabályozta magát. Még úgy is, hogy pár terem néha bedőlt. Amikor a fulltilt bukott, akkor a fulltilt.fr hiába rendelkezett francia engedéllyel, az ott lévő pénzek ugyanúgy beragadtak.
    Az országok csak azért szabályoznak, hogy több adó legyen ami megy bele a korrupció/bürokrácia feneketlen kútjába.

  3. #143
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 14.
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Idézet barack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Revolut kártyára nem lehet skrill/neteller kártyáról feltölteni pénzt. Ha lehetne, akkor mindenki ezt csinálná és kikerülné a skrill/neteller magas díját a revolut minimális/alacsony díjával. A revolut, skrill, neteller mind a Paysafe-hez, azaz ugyanahhoz a céghez tartozik.

    Próbáltad? Revolut support szerint minden fizikai kártyát elfogadnak feltöltésre.

  4. #144
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 10. 31.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Tisztelt Pokerakademia.com

    Remélem hamarosan csináltok egy cikk-et arról is, hogy milyen más lehetőségek után nézzünk (ki/befizetés). Milyen alternatívák vannak. Vagy egyáltalán éremes-e a PS-en tovább folytatni. Merjük???
    Van ezek után félnivalója a magyar játékosnak? Van reális esélye vannak hogy a következő szankcióval konkrétan kitiltanak minket?

    Köszönöm
    ivanesz, Masters800, tonyi and 1 others like this.

  5. #145
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 07. 18.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet barack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Revolut kártyára nem lehet skrill/neteller kártyáról feltölteni pénzt. Ha lehetne, akkor mindenki ezt csinálná és kikerülné a skrill/neteller magas díját a revolut minimális/alacsony díjával. A revolut, skrill, neteller mind a Paysafe-hez, azaz ugyanahhoz a céghez tartozik.
    1. A Revolut nem Paysafe-brand, csak partner. És az is talán csak volt, mert elvileg már közvetlenül a Mastercardtól kapják a kártyákat.

    2. A Revolut tölthető Skrillről. Lehet, hogy ez már a szakítás eredménye, ezt nem tudom.

    A többi stimmel.

  6. #146
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 07. 06.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet Fufy the bug eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Pokerakademia.com

    Remélem hamarosan csináltok egy cikk-et arról is, hogy milyen más lehetőségek után nézzünk (ki/befizetés). Milyen alternatívák vannak. Vagy egyáltalán éremes-e a PS-en tovább folytatni. Merjük???
    Van ezek után félnivalója a magyar játékosnak? Van reális esélye vannak hogy a következő szankcióval konkrétan kitiltanak minket?

    Köszönöm
    Haha hát arra várhatsz, hogy az akadémia kiad erről egy cikket. Nem érdekük, hogy bárki ott játsszon közülünk. Hónapok, évek óta fikázzák PS-t, azért azt hozzáteszem még, hogy nem alaptalanul. Szerintem ennek a hírnek az éjszakáján pezsgőt bontottak és ünnepeltek.
    JociBalboa likes this.

  7. #147
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 10. 31.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nyilván nagyrészt a regek használják a skrillt, és feltehetően a régióban csak azok, túl sok erre felé a megélhetési játékos
    ...MERT A GONOSZ REG...

    Én ezt egész egyszerűen már évek óta nem értem! Hogy a teremnek ne tennének jót a reg-ek? Ez óriási hazugság! Tételezzük fel XY hobbysta befizet 550$-t a stars-ra, játszik 5 db 109$-os sng-t, amivel ad a teremnek 45$-t, és ott a reg aki igaz csak 11$-os sng-ket játszik abból viszont ÖTEZRET, igaz nem fizet be, de kit érdekel? 5000$ rake-et ad a teremnek!!!! Kap (kapna lol) belőle nyomorult 20% CB-et? Kit Érdekel? Még mindig áttolt több ezer $-t! Akkor ki a jó istenből él a terem? Hogyan lehet reg ellenes üzletpolitikájuk? Hogyan akarnak olyan rekreációsokra építeni, akik könnyen lehet hogy pár tucat befizetés után kapcsolnak, és hagyják a pókert a francba? Vagy egész egyszerűen más hobby-t keresnek, mennek Hearthstone-ozni, mert azon legalább nem buknak. Ha én terem lennék hol érdekel engem XY az 500$-os havi depojaival amit el buk egy óra alatt? Üssék csak egymást a reg-ek és közben termeljék nekem a rake-Et kőkeményen. Gusztustalan ezaz egész! Csak hazudnak hogy még több bőrt húzzanak le az emberről, és most még ez is. Tegyél csak alá folyamatosan a regeknek és csődölj be Poker Stars, már csak ezt kívánom! Megérdemelnék!
    molylepke likes this.

  8. #148
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 10. 31.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet Celeborn232 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Haha hát arra várhatsz, hogy az akadémia kiad erről egy cikket. Nem érdekük, hogy bárki ott játsszon közülünk. Hónapok, évek óta fikázzák PS-t, azért azt hozzáteszem még, hogy nem alaptalanul. Szerintem ennek a hírnek az éjszakáján pezsgőt bontottak és ünnepeltek.
    Az lehet, de egy ilyen oldaltól elvárható a pártatlan tájékoztatás. Nem pedig hagyni a balgát megfulladni a süllyedő hajón, mert a PS-en mer játszni!

  9. #149
    Lelkes újonc stazoka avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 01.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Lassan az az érzésem, hogy mostanában mesterlövészek vadásznak ránk magyarokra valami lövöldözős játékban. Mit tegyünk? Hová költözzünk, milyen országba, legalább virtuálisan, aztán mindenki backup6ja! Franciaország is elesett, ez is egy komoly csapás, erre még ez is... Mi lesz a következő lépés? Megnyílik a Cashierben a Jokerstars--->VajnaVegas pénzcsap, és ha véletlen bemész a pénztárba, tájákoztatnak, hogy bocs, de "éppen most törlünk" és áttöltjük a pénzedet a rozmárnak a szabályozott piacra??? Lassan komoly fantázia lenne egy virtuális lakhely+VPN szolgáltatásban magyar regularok számára. Hová költözzünk? Németbe? Frankhonba? Máltára, meg Gibraltárra? Tényleg át kell menni a kis termekbe mindenáron? Ne már, hogy erre is rákényszerítenek!
    zend, Masters800 and molylepke like this.

  10. #150
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 02. 26.
    Hozzászólások
    69

    Alapbeállítás

    Idézet Fufy the bug eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...MERT A GONOSZ REG...

    Én ezt egész egyszerűen már évek óta nem értem! Hogy a teremnek ne tennének jót a reg-ek? Ez óriási hazugság! Tételezzük fel XY hobbysta befizet 550$-t a stars-ra, játszik 5 db 109$-os sng-t, amivel ad a teremnek 45$-t, és ott a reg aki igaz csak 11$-os sng-ket játszik abból viszont ÖTEZRET, igaz nem fizet be, de kit érdekel? 5000$ rake-et ad a teremnek!!!! Kap (kapna lol) belőle nyomorult 20% CB-et? Kit Érdekel? Még mindig áttolt több ezer $-t! Akkor ki a jó istenből él a terem? Hogyan lehet reg ellenes üzletpolitikájuk? Hogyan akarnak olyan rekreációsokra építeni, akik könnyen lehet hogy pár tucat befizetés után kapcsolnak, és hagyják a pókert a francba? Vagy egész egyszerűen más hobby-t keresnek, mennek Hearthstone-ozni, mert azon legalább nem buknak. Ha én terem lennék hol érdekel engem XY az 500$-os havi depojaival amit el buk egy óra alatt? Üssék csak egymást a reg-ek és közben termeljék nekem a rake-Et kőkeményen. Gusztustalan ezaz egész! Csak hazudnak hogy még több bőrt húzzanak le az emberről, és most még ez is. Tegyél csak alá folyamatosan a regeknek és csődölj be Poker Stars, már csak ezt kívánom! Megérdemelnék!

    Látom nem érted miért is van a PS a regek ellen. Egyszerűen leírva:

    Tegyük fel, hogy csak 4 ember játszik a PS –en. Abból 1 regulár, a többi hobbijátékos. Befizetnek fejenként 55$ -t egy versenyre. Ha nyer a reg, ő kivesz 200 –at. A teremnek 20 $ haszna lesz csak. De ha nyer egy fish ő nem veszi ki. Hanem elkezdi tologatni a lovét a másik 2 fishel ide-oda. Amíg szépen felzabálja a reck. Ha ki is fizeti. Újra fel fog tölteni mert elbukja a pár $ -t amit fennhagyott. A terem így bezsebeli mind az 520$ -t.

    Remélem érhető amit írtam 
    molylepke likes this.

Oldal: 15 / 20 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •