Oldal: 16 / 20 ElsőElső ... 61415161718 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (193) összesen
Like Tree133Likes

Téma: A PokerStars visszavonja a Skrill/Neteller fizetési opciót a magyar piacon

  1. #151
    Lelkes újonc csodapuki avatara
    Csatlakozott
    2017. 02. 23.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Nekem még nem törölték, és a levelemre ez a válasz jött:

    "Thank you for your email!

    Right now there is no action for you to be taken.

    If we will remove a payment method for you, rest assured that we will contact you immediately.

    You are still able to withdraw and deposit with Neteller and Skrill.

    Do not hesitate to contact if there is anything else we can help you with in the meantime.

    Kind regards,

    Peter R.
    Stars Payment Services"
    Jozsi896543 likes this.

  2. #152
    Tag kása avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Gyöngyös
    Hozzászólások
    176

    Alapbeállítás

    Közbe meg lehet, hogy nagy kamu ez az egész és csak megnézik, hogy milyen kis kapuk léteznek... hm
    "ha valaki limpel told rá nem érdemli meg a flopot!"

  3. #153
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Idézet csodapuki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem még nem törölték, és a levelemre ez a válasz jött:

    "Thank you for your email!

    Right now there is no action for you to be taken.

    If we will remove a payment method for you, rest assured that we will contact you immediately.

    You are still able to withdraw and deposit with Neteller and Skrill.

    Do not hesitate to contact if there is anything else we can help you with in the meantime.

    Kind regards,

    Peter R.
    Stars Payment Services"
    hmmm, légyszíves akkor másold be azt a válaszüzenetet a supportnak, amit ide másoltak be páran és teljesen mást állt bennük, kiváncsi vagy szerintem te is, akárcsak én, hogy arra mit írnak vissza

  4. #154
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 02. 19.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Csak már olyan variancia van bele integrálva,hogy már regek se tudnak olyan könnyen pénzt csinálni. Töredéke játékos maradna meg ha ezt nem csinálnák. Az minőségi poker lehetne de az nem üzlet nekik. Néhány millió leosztás sokat elmondó lehet...

  5. #155
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    OFF:

    Idézet ria05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De jelen pillanatban, ha egy oldal nem fizet(benyeli valami oknál fogva, vagy becsődöl-erre számtalan példa volt már) akkor mit csinál a paraszt? Kb. semmit sem tehet, nem mehet a rendőrségre, nem mehet a bíróságra, stb. Egy szabályzott piacon ezekre van normális lehetőség. Eddig csak a kiskapukat kereste mindenki, de a kapuk egyszer bezáródnak szabályzás hiányában. De ez a fajta szolgáltatás most pont olyan mintha valaki adót és járulékot csalna vagy nem fizetné be. Szerinted, ha egy ember vagy egy cég folyamatosan feketén dolgoztatna/dolgozna azt meddig tehetné meg? Mi lenne az országgal, ha mindenki lopna és semmit sem fizetne? Ebbe gondolj bele és ne szólogassál minden embernek be itt a fórumon, te kis ta..os.



    ON

    https://www.youtube.com/watch?v=LMB1V-HJgCg
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2017. 02. 26. 21:08
    zend, Masters800 and molylepke like this.

  6. #156
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennyi a maximuma a pénzátküldésnek egy másik játékosnak (pl. egy brit zászló alatt játszó magyarnak)? És mennyire toleránsak ezzel kapcsolatban? Gondolom, túl nagy rendszert nem lehet belőle csinálni.
    Lehet belőle rendszert csinálni, van olyan csoport, ahol PS-en keresztül megy az osztás.
    Ascent888 and molylepke like this.

  7. #157
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Javaslom, hogy mindenki hagyjon alább a supportnak való írogatással. Picit hasonlít a story ahhoz, mint mikor 888-ról jött a hír, hogy bannolják a magyarokat. Azóta is rendszeresen játszik egy rakat magyar az oldalon minden gond nélkül. Hallottam olyanról viszont, aki megkérdezte a supporttól, hogy igaz e a hír miszerint nem játszhatnak tovább, erre a válasz egy "ban" volt.

    Feleslegesnek érzem tehát a leveleket, mindenképp megfogjuk oldani a pénzmozgatást Skrill nélkül is ha úgy alakul.
    csiga19794 and hateAllMss like this.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  8. #158
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 02. 26.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Idézet Fonodo_villamos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. A Revolut nem Paysafe-brand, csak partner. És az is talán csak volt, mert elvileg már közvetlenül a Mastercardtól kapják a kártyákat.

    2. A Revolut tölthető Skrillről. Lehet, hogy ez már a szakítás eredménye, ezt nem tudom.

    A többi stimmel.
    A két cég közötti szakítást nem követtem, fél éve próbálkozta, akkor nem sikerült a feltöltés.

    Most neteller virtuális kártyáról próbáltam és nem ment. Nem értem, lehet, hogy azért mert ez "csak" virtuális (?)

    Neked sikerült revolutot skrill kártyáról tölteni a gyakorlatban?

  9. #159
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 13.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Javaslom, hogy mindenki hagyjon alább a supportnak való írogatással. Picit hasonlít a story ahhoz, mint mikor 888-ról jött a hír, hogy bannolják a magyarokat.
    Szerintem megérte "írogatni" (én nem tettem, mert megoldom másképp a kivétet), de a mai napon azt tapasztaltam, hogy visszaállították a netelleres/skrilles kifizetési lehetőséget a számlámon. Gondolom csak ideiglenese, így gyorsan le is vettem a pénz nagyját csak némi "aprót" hagytam bent ami elég az 1-2$ os versenyeken való pötyögéshez.

  10. #160
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 07. 18.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet barack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A két cég közötti szakítást nem követtem, fél éve próbálkozta, akkor nem sikerült a feltöltés.

    Most neteller virtuális kártyáról próbáltam és nem ment. Nem értem, lehet, hogy azért mert ez "csak" virtuális (?)

    Neked sikerült revolutot skrill kártyáról tölteni a gyakorlatban?
    Igen, fizikai Skrill-kártyáról nekem tölthető a Revolut. Az eddigi hozzászólások alapján viszont valószínűleg semmilyen virtuális kártyáról nem (Entropay sem), tehát az lesz a gond.

Oldal: 16 / 20 ElsőElső ... 61415161718 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •