Oldal: 635 / 709 ElsőElső ... 135535585625633634635636637645685 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.341 - 6.350 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #6341
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Kb egy hete történt, hogy Tecsóban fizettem volna kb 20k-s vásárlást Skrill-kártyával, de azt valamiért elutasította, gondoltam akkor, hogy nincs rajta elég pénz, és végül asszony kártyájával fizettünk.
    Hazajöttem, megnéztem, mennyi az egyenlegem, és akkor láttam, h még 150 dollár, csakhogy ebből 80 dollár körüli össze a valós elérhető, a másik ugye "Total". Mondom ez fura, kb pont ekkor összeg lett volna, ha végül elfogadta volna a kártyát a Tecsó.
    Azóta sem történt semmit, gondoltam, rájuk írok, de egy nyamvadt mélcímet nem találni az oldalukon a Contact us és Support menünkben.
    Szóval két kérdés, találkozott-e már vki hasonló problémával? Illetve tud vki normális címet hozzájuk, amin esetleg majd válaszolnak is 1-2 napon belül?

  2. #6342
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet mattack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kb egy hete történt, hogy Tecsóban fizettem volna kb 20k-s vásárlást Skrill-kártyával, de azt valamiért elutasította, gondoltam akkor, hogy nincs rajta elég pénz, és végül asszony kártyájával fizettünk.
    Hazajöttem, megnéztem, mennyi az egyenlegem, és akkor láttam, h még 150 dollár, csakhogy ebből 80 dollár körüli össze a valós elérhető, a másik ugye "Total". Mondom ez fura, kb pont ekkor összeg lett volna, ha végül elfogadta volna a kártyát a Tecsó.
    Azóta sem történt semmit, gondoltam, rájuk írok, de egy nyamvadt mélcímet nem találni az oldalukon a Contact us és Support menünkben.
    Szóval két kérdés, találkozott-e már vki hasonló problémával? Illetve tud vki normális címet hozzájuk, amin esetleg majd válaszolnak is 1-2 napon belül?
    Elérhetőséget nem tudok. Még nem kontaktoltam velük soha. Viszont én is jártam már ugyanígy, mint te. Szerencsére csak egy kis összeggel. A lényeg, h az árusító helyen semmit nem tudsz csinálni, visszavonást kérni, ilyesmi. A Skrill fogja feloldani a zárolt összeget. Nem emlékszem pontosan, de nálam lehet, h 2 hétbe is beletelt. Szóval türelem és magától is megoldódik v. megpróbálod felvenni velük a kapcsolatot, de kétlem, h attól gyorsabb lesz az ügyintézés.
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  3. #6343
    Fanatikus tag kispászti avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 23.
    Hozzászólások
    217

    Alapbeállítás

    Idézet WildRose eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Már két napja hogy nem tudok belépni skrillre, hozzáférés megtagadva error 403 kiírás alatt semmilyen böngészőben illetve avastnál sem tudom mit kellene átállitani ha itt volna a probléma, Digi-s netem van.

    Valaki találkozott már hasonlóval?
    Vodás nettel is hasonló a helyzet , szerintem elkezdték blokkolni őket is.

  4. #6344
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet mattack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kb egy hete történt, hogy Tecsóban fizettem volna kb 20k-s vásárlást Skrill-kártyával, de azt valamiért elutasította, gondoltam akkor, hogy nincs rajta elég pénz, és végül asszony kártyájával fizettünk.
    Hazajöttem, megnéztem, mennyi az egyenlegem, és akkor láttam, h még 150 dollár, csakhogy ebből 80 dollár körüli össze a valós elérhető, a másik ugye "Total". Mondom ez fura, kb pont ekkor összeg lett volna, ha végül elfogadta volna a kártyát a Tecsó.
    Azóta sem történt semmit, gondoltam, rájuk írok, de egy nyamvadt mélcímet nem találni az oldalukon a Contact us és Support menünkben.
    Szóval két kérdés, találkozott-e már vki hasonló problémával? Illetve tud vki normális címet hozzájuk, amin esetleg majd válaszolnak is 1-2 napon belül?
    Nekem kp. felvételt utasított el az ATM, de 2 hét alatt nekem is feloldották a zárolt összeget.

  5. #6345
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet kispászti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vodás nettel is hasonló a helyzet , szerintem elkezdték blokkolni őket is.
    Nálam nincs gond.

  6. #6346
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet WildRose eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Már két napja hogy nem tudok belépni skrillre, hozzáférés megtagadva error 403 kiírás alatt semmilyen böngészőben illetve avastnál sem tudom mit kellene átállitani ha itt volna a probléma, Digi-s netem van.

    Valaki találkozott már hasonlóval?
    Nekem a kaspersky miatt lett ez. kapcsold ki teljesen a virusirtot es ugy probald meg, illetve nezegesd a windowsban a security beallitasokat.

    amugy google: website 403 error how to fix

  7. #6347
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elérhetőséget nem tudok. Még nem kontaktoltam velük soha. Viszont én is jártam már ugyanígy, mint te. Szerencsére csak egy kis összeggel. A lényeg, h az árusító helyen semmit nem tudsz csinálni, visszavonást kérni, ilyesmi. A Skrill fogja feloldani a zárolt összeget. Nem emlékszem pontosan, de nálam lehet, h 2 hétbe is beletelt. Szóval türelem és magától is megoldódik v. megpróbálod felvenni velük a kapcsolatot, de kétlem, h attól gyorsabb lesz az ügyintézés.
    Idézet ivanesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem kp. felvételt utasított el az ATM, de 2 hét alatt nekem is feloldották a zárolt összeget.
    Köszi szépen a válaszaitokat, akkor még várok pár napot, aztán ha nem oldják fel, akkor megpróbálok valami morci levelet írni nekik.

  8. #6348
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 25.
    Hely
    Tata
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás Megszüntetett skrill számla

    Sziasztok!

    Megszüntettem Skrill számlámat , mert dolláros volt és euróst szeretnék.
    A számla meg is szűnt , nem is tudok belépni már.
    Viszont mikor regisztrálnék , hogy megcsinálom az eurós számlámat nem engedi , mondván , az e-mail cím már használatban van.
    Kell valamennyi időnek eltelnie , hogy újra regisztrálhassak , vagy hogy működik ez?

    Köszi

  9. #6349
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Új email cím kell és nem a régivel kell újra regisztrálni, ennyi az egész.

  10. #6350
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 25.
    Hely
    Tata
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Igen , ezt is csináltam. De mivel egyezik a név és a cím ezt sem engedi.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •