Oldal: 18 / 20 ElsőElső ... 81617181920 UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (193) összesen
Like Tree133Likes

Téma: A PokerStars visszavonja a Skrill/Neteller fizetési opciót a magyar piacon

  1. #171
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    248

    Alapbeállítás

    tehát akkor pofon egyszerű a helyzet most még gyorsan be kell fizetni/vagy majd paysafecard később, utána meg már csak nyerni kell. Szerintem ez a lépés is a regeket támogatja.
    Utoljára módosítva: xfactor675 által: 2017. 03. 01. 11:13

  2. #172
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 02. 26.
    Hozzászólások
    69

    Alapbeállítás

    Idézet xfactor675 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tehát akkor pofon egyszerű a helyzet most még gyorsan be kell fizetni/vagy majd paysafecard később, utána meg már csak nyerni kell. Szerintem ez a lépés is a regeket támogatja.
    Most már van motiváció

  3. #173
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    valaki mondja már meg légyszi, ha kiutalok a bankszámlámra és leadózom a majdnem ötven százalékát, akkor tuti békén hagy a NAV és a bank ahová utalom? Köszi

  4. #174
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    valaki mondja már meg légyszi, ha kiutalok a bankszámlámra és leadózom a majdnem ötven százalékát, akkor tuti békén hagy a NAV és a bank ahová utalom? Köszi
    Te lennél az első

  5. #175
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Idézet ivanesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te lennél az első
    Azt kizártnak tartom, h a magyar topregek nem adóznának de valamilyen okból senki sem írja le, h technikailag, h teszik ezt meg.
    RegGeri likes this.

  6. #176
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Én nem vagyok topreg de 10éve pokerből élek és igen az első 2-3 évet leszámitva adózom egy kis Skrillezéssel megfüszerezve leirom ha nem pokerezek .Eleinte elmentem könyvelohöz de mivel pofonegyszeru magamnak csinálom. 6-7éve siman 1millio fölött kerestem .Lakás ilyenek miből vannak vagy a megtakaritások? Én leszarom jobb ez igy biztonságosan jobb érzés mint ha azon kellene izgulnom.
    RegGeri likes this.

  7. #177
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Össznyeremény amit leutalsz 100% PL 1millió FT. 10%költséget elszámolhatsz. Szval 900Kből veszel 16% SZJA-t 144K . A 900K nak a 78% a az EHO alapja ami 27% tehát 900*0.78*0.27=189K

    Az egész 144K+189=330K azaz 33% kb elég zagyva de pokerezés közbe ennyire teltLehet el is irtam vmit.

  8. #178
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Egyébként a Skrill ATM levételt tuti h nem látja senki és semmi? Egy vagyonosodási során azzal semmilyen formában nem kerülhetsz látókörbe?

  9. #179
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként a Skrill ATM levételt tuti h nem látja senki és semmi? Egy vagyonosodási során azzal semmilyen formában nem kerülhetsz látókörbe?
    Miért ne látnák? Szerinted hogy kerül vissza a pénz ahhoz a céghez akitől felvetted? Van tranzakciószámod, azonosítód.
    RegGeri likes this.

  10. #180
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 05.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet topin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért ne látnák? Szerinted hogy kerül vissza a pénz ahhoz a céghez akitől felvetted? Van tranzakciószámod, azonosítód.
    A NAV a bankoktól egy vizsgálat során azt kérdezi le, hogy vezet-e náluk az adott illető számlát vagy sem. Azt, hogy ilyen névvel történt-e pénzfelvétel a bankautomatáikból nem kérdezi és nem is tudnának rá válaszolnia bankok, mert sem kapacitás, sem kiépített monitoring rendszer nincs erre.
    hateAllMss likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •