Oldal: 19 / 20 ElsőElső ... 917181920 UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (193) összesen
Like Tree133Likes

Téma: A PokerStars visszavonja a Skrill/Neteller fizetési opciót a magyar piacon

  1. #181
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Aki adózik le tudná írni, hogy valójában hogy teszi, tényleg ennyi, hogy befizetsz eho-t meg szja-t. Mondjuk így is durva, hogy mennyi elmegy rake-re, aztán utána még megadóztatnak, így mindenki nyer, csak már neked nem marad semmi. Szóval, ha befizeted tényleg békén hagynak, és tök legális onnantól, vagy pont utána kezdenek el baszakodni, mert képbe kerültél?

  2. #182
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet lvfc613 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A NAV a bankoktól egy vizsgálat során azt kérdezi le, hogy vezet-e náluk az adott illető számlát vagy sem. Azt, hogy ilyen névvel történt-e pénzfelvétel a bankautomatáikból nem kérdezi és nem is tudnának rá válaszolnia bankok, mert sem kapacitás, sem kiépített monitoring rendszer nincs erre.
    nem egyről beszélünk..

  3. #183
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 07. 18.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Össznyeremény amit leutalsz 100% PL 1millió FT. 10%költséget elszámolhatsz. Szval 900Kből veszel 16% SZJA-t 144K . A 900K nak a 78% a az EHO alapja ami 27% tehát 900*0.78*0.27=189K

    Az egész 144K+189=330K azaz 33% kb elég zagyva de pokerezés közbe ennyire teltLehet el is irtam vmit.
    Miért nem váltasz ki KATA-t? Évi 600k-ért van erős ötmilliós legális jövedelmed. Amúgy az SZJA már csak 15%.

  4. #184
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

  5. #185
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    124

  6. #186
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 07. 18.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet rookie8906 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha kamuzol, a 12 valójában 8, de igazából ez is részletkérdés.

  7. #187
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 07. 06.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Ezt a levelet kaptam a PS supporttól Skrill témában, ha valakinek van kedve és érdekli lefordítaná mi a lényeg benne? Szövegfordítóval nem sokra mentem :S

    If you make a deposit with Skrill you should be able to request a withdrawal using Skrill.

    However you should have now been made aware that we are gradually removing the options of Skrill and Neteller for players in Hungary.

    We do not currently have a time frame for the completion of this, but affected players will be contacted via email.

    As a security measure to safeguard our players from any possible fraud, your withdrawals will always be credited back to any and all of the following methods you have used to deposit in the past 12 months, depending on which are available in your country of residence, in the order below:

    1. NETELLER & Skrill
    2. PayPal

    This will be done up to the amount purchased with each of these methods, from the oldest deposit to the most recent and in the same currency as the original deposit.

    Once this is done, any sum left over can be processed to any of the withdrawal options available in the next screen, including the above.

    If at some point you no longer wish to withdraw to one of the accounts with the methods listed above, please confirm which one(s) so we may permanently block it in our system. Note, however, that even though this would allow you to withdraw to a different method, or account with the same method, you would not be able to use the one that is blocked to deposit or withdraw in the future.

    For more details on our withdrawal policy, please visit the Real Money page of our website and click on 'Withdrawal Policy'.

    If there is anything else we can do for you, please let us know and we will be glad to help you.

  8. #188
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Össznyeremény amit leutalsz 100% PL 1millió FT. 10%költséget elszámolhatsz. Szval 900Kből veszel 16% SZJA-t 144K . A 900K nak a 78% a az EHO alapja ami 27% tehát 900*0.78*0.27=189K

    Az egész 144K+189=330K azaz 33% kb elég zagyva de pokerezés közbe ennyire teltLehet el is irtam vmit.
    Köszi, tehát akkor hazautalod a bankszámlára simán és a következő hónapban adózol is?

  9. #189
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    248

    Alapbeállítás

    Paypal?
    az király lenne, de ez tuti nem igaz

  10. #190
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 14.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Én most terveznék Skrill/Neteller számlát nyitni. Még nem döntöttem el melyik legyen. Erről esetleg vélemények?
    De a lényeg, hogy akkor ez most olyan módon működne, hogy mastercard kártyámról fizetek be a terembe, majd Skrill számlára kérem a kifizetést, amiről aztán visszaküldöm a mastercard-ra? Vagy ez sok átváltás miatt eléggé veszteséges lenne?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •