Oldal: 112 / 212 ElsőElső ... 1262102110111112113114122162 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.111 - 1.120 (2119) összesen
Like Tree203Likes

Téma: Unibet Poker

  1. #1111
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Nem tudom a twitch csatorna nevét csak random rányomtam tegnap mert láttam valaki azt streameli.

  2. #1112
    Lelkes újonc Tosinnyo avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Hozzászólások
    85

  3. #1113
    Lelkes újonc Tosinnyo avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet casa001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali,

    a Holdem Indicatorra gondolsz? Engem érdekelne ez a dolog, de valahol azt olvastam, ha az Unibet észreveszi, h valaki trackert használ, az acc zárolással/pénzkobzással jár. Ha publikus ez a twitch csatorna, akkor megosztanád pls!

    Köszi
    Holdem Indicatorra és egyéb külsős segédeszközökre ez volt az unibet válasza:

    'First, it's against the rules to use it, as it is any other third party program.
    Second, its existance doesn't change whatever the prior probability was of there being bots on the site.
    Third, they've been doing this for a while. Whenever they release a version that works on our site, we change our site so that their software breaks. There's a small window each update where their software works, and we can't do much about that for now.
    Fourth, they say on their site that they comply with all site T&Cs. This is demonstrably not true, and shows you how dishonest they are as a company. I wouldn't want to trust them when they say anything else. HUD software needs to be highly trusted because it could easily be sending your holecard data to another player or company, for example. Anyone who uses software from a dishonest company during the brief window that it works are taking big risks with their own security, plus of course, we'll ban you when we find you.'

  4. #1114
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Itt az normális, hogy minden Windows-os kliens update olyan, mint egy új telepítés?
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  5. #1115
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt az normális, hogy minden Windows-os kliens update olyan, mint egy új telepítés?
    Ne izgulj, nálam is így megy.
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  6. #1116
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 07. 12.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Sziasztok azt akarom még kérdezni hogy a bónusz pontok amiket elkölthetünk a boltban, törlődnek egy idő után? Mintha ezt olvastam volna, de lehet hogy keverték a kihívás pontokkal.

  7. #1117
    PSOP VII. bajnok
    Csatlakozott
    2010. 02. 24.
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet PenguinTea eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok azt akarom még kérdezni hogy a bónusz pontok amiket elkölthetünk a boltban, törlődnek egy idő után? Mintha ezt olvastam volna, de lehet hogy keverték a kihívás pontokkal.
    Igen. Negyedévente.

  8. #1118
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 18.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    A Twich csatornan lathato, hogy 4 szinu kartyak vannak beallitva azt, hogy lehet mert a beallitasokba ha beallitom a 4 szint akkor abszolut nem igy nez ki, koszonom

  9. #1119
    Lelkes újonc Tosinnyo avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet PenguinTea eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok azt akarom még kérdezni hogy a bónusz pontok amiket elkölthetünk a boltban, törlődnek egy idő után? Mintha ezt olvastam volna, de lehet hogy keverték a kihívás pontokkal.
    A bonusz pontok nem járnak le a küldetésekkel együtt negyedévente. Lehet gyűjteni tovább áprilisaban is, nem kell az első negyedév végén beváltani.
    A bonusz pontok akkor járnak le ha 3 hónapig nem lépsz be a poker site-ra!

    "If you don't login for a complete quarter, your bonus points expire."

  10. #1120
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Van itt valami normális verseny?
    Ki melyiken játszik rendszeresen?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •