Oldal: 297 / 315 ElsőElső ... 197247287295296297298299307 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.961 - 2.970 (3142) összesen
Like Tree675Likes

Téma: Az online szerencsejáték szabályozása Magyarországon

  1. #2961
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 01. 01.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Hi

    Ha külföldi oldalon(lottoland)nyerek egy nagyobb összeget,akkor azt megtudom tartani abban az esetben,ha bevallom az illetékesnél (NAV ? )vagy ilyenkor mit szokás tenni?

  2. #2962
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 01. 01.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Idézet skelet0n eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi

    Ha külföldi oldalon(lottoland)nyerek egy nagyobb összeget,akkor azt megtudom tartani abban az esetben,ha bevallom az illetékesnél (NAV ? )vagy ilyenkor mit szokás tenni?
    Közben találtam olyat,hogy 15% személyi és 27% egészség kell fizetni utána.Jól írom? Mi van akkor,ha külföldre utaltatom,működhet?

  3. #2963
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet skelet0n eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Közben találtam olyat,hogy 15% személyi és 27% egészség kell fizetni utána.Jól írom? Mi van akkor,ha külföldre utaltatom,működhet?
    Mert nyertél? Ha igen akkor egyszerű, menj el egy adótanácsadó céghez vagy adószakértőhöz. Nem itt kell a választ keresni

  4. #2964
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 03. 24.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Angol szamlam es PS accountom van de bizonytalan idore visszautazom Magyarorszagra a nyaron. Valtoztassam meg az adataimat/regisztraciomat vagy meghagyhatom-e egyaltalan igy? Elerem majd Magyarorszagrol? Bocsanat, bizonyara butan hangzik a kerdes elsore. Talan meg masodjara is.

    Hol tudok ezekrol bovebb informaciot kapni? Van kulon cikk irva errol es itt? Koszonettel veszek barminemu segitseget!
    sakkos000 likes this.

  5. #2965
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Írd meg a supportnak a helyzetedet
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  6. #2966
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    ha 18 napnál tovább tartózkodtál kinn amikor nyerted akkor elvileg ott kell adóznod ahol nyerted, tehát nem MO_on.

  7. #2967
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet training eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Angol szamlam es PS accountom van de bizonytalan idore visszautazom Magyarorszagra a nyaron. Valtoztassam meg az adataimat/regisztraciomat vagy meghagyhatom-e egyaltalan igy? Elerem majd Magyarorszagrol? Bocsanat, bizonyara butan hangzik a kerdes elsore. Talan meg masodjara is.

    Hol tudok ezekrol bovebb informaciot kapni? Van kulon cikk irva errol es itt? Koszonettel veszek barminemu segitseget!
    Nekem úgy volt amíg kint voltam a PS.uk-ról játszottam a magyar lakcímmel regisztrált PS accountommal. Mikor hazajöttem az EU-ról. Kérdezz azért rá a supportnál.

  8. #2968
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 02. 26.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Nem kell semmit sem tenned. Korábban voltak olyan regek, akik már évek óta britként játszottak, de másik országban voltak valójában.

    Ennek ellenére előfordulhat, hogy a PS-nek ez feltűnik és kér verifikációt, de ez több hónap is lehet... Ha rövidtávon vagy MO-n, valószínűleg nem érint ez a probléma.

  9. #2969
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 03. 24.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Nem tudom meg mennyi idot leszek otthon, eppen emiatt volt fontos. Koszonom!

  10. #2970
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    91

    Alapbeállítás

    érdekes cikk hátha lesz valami pozitiv változás

    Pofont kapott a magyar kormány az online kaszinók miatt | PORTFOLIO.HU

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •