Oldal: 254 / 281 ElsőElső ... 154204244252253254255256264 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.531 - 2.540 (2808) összesen
Like Tree103Likes

Téma: Neteller

  1. #2531
    Tag xieung avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Hali! A Neteller szamlam hogy mehet minuszba? Volt kp felvét, vasarlas. Aztan most -3,8$ van rajta! Háhogy?
    Jah, meg most kertem visszahivast, mert elbaszarintottam a belepest, igy kinyittattam, mert bezartak. Lehet emiatt szamoltak fel egy kis sallangot?
    -Lője le újra!
    -De minek?
    -Mert még táncol a lelke!

  2. #2532
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Nem, vásároltál, pénzt vettél fel, akkor kiadta az automata, de elszámolásra később került (ha veszel fel lóvét láthatod, hogy más az össz egyenleged, mint a felhasználható egyenleged), és addigra más lett az árfolyam.
    xieung likes this.

  3. #2533
    Idegen Fegyvermester avatara
    Csatlakozott
    2017. 02. 03.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Nagy nehézségek árán sikerült pénzt (10,000 HUF) utalnom a Nettellerre. Azt írta az oldal, hogy 2% lesz a plusz költség, mégis 10,720 HUF-ot martak le a számláról. Nem használtam még az oldalt korábban és az angolom is elég gyenge. Esetleg valaki tudja, hogy jöhetett ki ez a matek?

  4. #2534
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 01.
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Idézet Fegyvermester eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagy nehézségek árán sikerült pénzt (10,000 HUF) utalnom a Nettellerre. Azt írta az oldal, hogy 2% lesz a plusz költség, mégis 10,720 HUF-ot martak le a számláról. Nem használtam még az oldalt korábban és az angolom is elég gyenge. Esetleg valaki tudja, hogy jöhetett ki ez a matek?
    Dolláros a netellered? mert akkor még van 4%-os pénzváltási díj is.

  5. #2535
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Van még ez a SEPA szivatás, EU-n belüli nemzetközi utalásnál beterhelnek kb 8 EUR SEPA díjat, ez %-os díj lenne, 3-4 ezrelék, viszont 8 EUR a minimum, ez hivatott azt biztosítani hogy ugyanakkora díjat vonnak minden tranzakció után és a bankok nem kreatívkodnak az üzletszabályzatukkal és a díjstrukturájukkal. Nyilván ez csak a kisösszegű utalásoknál szívás, 10000-ből bő 2000 eltűnik. Már ha utaltál. Kártyánál ez nincs.

  6. #2536
    Idegen Fegyvermester avatara
    Csatlakozott
    2017. 02. 03.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Kösz a válaszokat srácok. Valószínűleg a dolláros alap lesz a ludas.

  7. #2537
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 30.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Jelenleg milyen díjakkal kell számolni? pl.: euro-ról dollárra váltásnál vagy fordítva, továbbá ATM-ből való felvételnél. köszi! Euro-s a Neteller számla. Ne nagyon erőltessem a dolláros oldalakat?
    Utoljára módosítva: Baliyy által: 2017. 02. 25. 13:01
    molylepke likes this.

  8. #2538
    Tag BaDBeaTDonKY avatara
    Csatlakozott
    2017. 03. 09.
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    szeretnék csinálni neteller számlát eddig csak skrillem volt.. milyen pénznemben érdemes? valaki!? köszönöm a segítséget előre is!
    WINAMAXDONK likes this.

  9. #2539
    Fanatikus tag laca8787 avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Fishek között
    Hozzászólások
    244

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Másnak is megjelenik a főoldalon, hogy Changes to account verification procedure. Rámegyek ott már csak a Verify account ownership választható és ott ez választható:Use Your Webcam
    You can upload your ID to our secure document verification system. Nincs webcamom pár hónapja már kért ilyen azonosítást akkor elég volt neki hogy lefényképeztem egy chekket és elküldtem. Ez mi?

  10. #2540
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 01.
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Idézet laca8787 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Másnak is megjelenik a főoldalon, hogy Changes to account verification procedure. Rámegyek ott már csak a Verify account ownership választható és ott ez választható:Use Your Webcam
    You can upload your ID to our secure document verification system. Nincs webcamom pár hónapja már kért ilyen azonosítást akkor elég volt neki hogy lefényképeztem egy chekket és elküldtem. Ez mi?
    nincs ott a két lehetőség?

    nekem is van ez a webcam-es vagy az hogy kérjek mastercardot. (ami már van)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •