Oldal: 528 / 736 ElsőElső ... 28428478518526527528529530538578628 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.271 - 5.280 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #5271
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet ltacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi, pont most akartam megkeresni, hol is olvastam
    Furcsa, hogy nem emlékeztél, mert ha darts, akkor 9nyílblog, más magyar oldalon nem nagyon írnak róla, bár itt is van pár olyan dolog, ami még engem sem érdekel, pl. a sok BDO-s szarság vagy a magyar amatőr vargánya-kupák.
    Megértem Barnit, de annak fényében érdekes, hogy pár hónapja pont az ellenkezőjét nyilatkozta, hogy ez az év nagyon fontos számára, rengeteget fog edzeni, hogy visszatérjen a szűk életbe. Bár gondolom rájött, hogy major tornát sajnos már így se, úgy se fog nyerni, akkor meg minek erőltesse.

  2. #5272
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Szerintem valamelyik külföldi oldalon olvastam vagy talán a Twitterén először ezt. Nem nagyon szoktam olvasni ezt a blogot. Amúgy nem tett volna jót amúgy a sportnak, ha a két öreg egyszerre vonul vissza. Gondolom Taylornak így sem örülnek a szponzorok, támogatók. Azért az öregnek elég jó reklámértéke volt a dartsban.
    Utoljára módosítva: ltacsi által: 2017. 03. 07. 21:26

  3. #5273
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Piroslapos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Diéta van nem tövezés Dehogy írogatok én sehova nincs igény a minőségi hozzászólásaimra
    Diéta vicz, 150 kilós hordóból lassan anorexiás topmodell leszel. Darcot tolod még otthon, vagy végleg letetted a lantot? Ha igen, akkor kölcsönadhatnád a nyilaidat, azokkal jobban ment múltkor. Felelősséget mondjuk nem vállalok értük, mert könnyen elhagyhatom tövön.

  4. #5274
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Diéta vicz, 150 kilós hordóból lassan anorexiás topmodell leszel. Darcot tolod még otthon, vagy végleg letetted a lantot? Ha igen, akkor kölcsönadhatnád a nyilaidat, azokkal jobban ment múltkor. Felelősséget mondjuk nem vállalok értük, mert könnyen elhagyhatom tövön.
    Dehogy tolom az idén se dobtam
    A nyíl eladó 11500 HUF bent van a terembe a vitrinbe.
    Nyíl.jpg

  5. #5275
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Vicc, hogy nem tolod, én továbbra is, de ugyanolyan szinten, mint eddig, kicsit is jobb játékos szarrá aláz. Ilyen áron jó vételnek tűnik, de már használt ugye és elbutítottad.

    Azt hittem az idei Premier Ligára, hogy ez lesz minden idők legjobb szezonja, de számomra eddig csalódás. Vannak ugyan izgalmas és minőségi meccsek, de összességében a színvonal nem verdesi az eget, átlagok is elmaradnak az elvárttól. Gerwen sem igazi, nem látom benne azt a tüzet és mindenáron győzni akarást, mint tavaly végig, hátsérülése is ki tudja, hogy mennyire volt valós. Szerintem kicsit jóllakott, és a baba is eltereli a figyelmét. A levezető Taylor korábbi önmagához képest óriás vicz, de mutatja a mezőnyt, hogy még így is 4-ben van jelenleg. Gyakorlatilag Wrájton kívül mindenki a tudása alatt teljesít, a két idei újoncz és előzetes kiesőjelölt továbbra sem tudja átlépni saját árnyékát, megnyert meccseket buknak meg. Csizzi értékelhetetlen, Wade szóra sem érdemes, Barney meg a meccsek elejét rendre átalussza. 9 nyilas is nagy tornán ezer éve volt utoljára, bezzeg a kvalifikációs kis versenyeken még a vakok dobálják egyfolytában.

  6. #5276
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Idézet Piroslapos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dehogy tolom az idén se dobtam
    A nyíl eladó 11500 HUF bent van a terembe a vitrinbe.
    Nyíl.jpg
    Hali! Engem érdekle a nyíl. Írok privátot.

  7. #5277
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nézzél valami hörögnivalót ne pofázz annyit .Látod Csigát tisztelem ő legalább benne van a tippjátékban első szóra .
    Inasom, végül nem lett ebből a H2H csörtéből se semmi? Vagy intéztétek privátban a tippeket, esetleg csiga futamodott meg?

  8. #5278
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Megfutamodott nem irt tippeket.

  9. #5279
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    De mondjuk ki nyugodtan senki nem mer kiállni ellenem . Elképesztő imaget sikerült felépitenem a többség látja h ritkán elemzek szakmailag de látom és értem is a dartot.

  10. #5280
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Haha, így van, igazi sportpolihisztor vagy inasom, igaz, még életedben nem nyertél semmiben sem tippjátékot, de legalább a valódi pénzes mixelés mindig is masszív +EV volt neked is.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •