Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (85) összesen
Like Tree129Likes

Téma: Két év alatt az évi hat számjegyű kereset is elérhető, dollárban - pindrokk interjú

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 13.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    szerintem meg lehet csinálni, csak nagyon céltudatosnak kell lenni
    nem azt mondja h ez egyszerű, csak h nem lehetetlen

  2. #12
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem meg lehet csinálni, csak nagyon céltudatosnak kell lenni
    nem azt mondja h ez egyszerű, csak h nem lehetetlen
    Egyszer élünk, én megpróbáltam, föltettem az egész bankrollomat egy 15 dolláros spinre, ott ugye ha beadja, akkor 150K az első hely, de valami csuda folytán nem azt sorsolta ki, hanem csak duplát, ráadásul meg is buktam.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet trboo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    természetesen ha az a célod,hogy továbbra is bevonzz egy kis deadmoney-t a rendszerbe,akkor ez a 2éves mese nagyon jó ötlet,én is szeretettel várom őket
    Ahhoz nem kell Einsteinnek lenni, hogy rájöjj: nem deadmoney bevonzása a célja a "megjelenésével", hanem nagyobb nevet csinálni magának - hogy lássák, oktat, és nemsokára jön az új csoportja.

    Nyilván oda nem NL5-ös hat éve micros gyökereket vár, hanem elszánt NL50+eket.
    Őket meg gondolom fél év alatt elrepíti NL200-ra.
    Buytherest likes this.

  4. #14
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván oda nem NL5-ös hat éve micros gyökereket vár, hanem elszánt NL50+eket.
    Őket meg gondolom fél év alatt elrepíti NL200-ra.
    "A jövedelemekre visszatérve, reálisnak gondolom, hogy egy kezdő játékos, ha két évig megfelelően fejleszti magát, és a jó irányba halad, elérje az évi hat számjegyű keresetet dollárban ($100.000 napi árfolyamon közel 30 millió forintnak felel meg - a szerk), úgy hogy mellette az élete többi területe is teljes egyensúlyban maradhat."


    Szerintem 0-ról valahogy így néz ki a folyamat:

    Kezdés/ismerkedés az alapokkal --> micro limit: Alapstratégia begyakorlása (itt már jelentkezhet profit) --> Hatalmas mennyiség a rake megverése és a mielőbbi szintlépések érdekében --> low limit játékosként a minőségi játék és a mentális egyensúly begyakorlása, szoftverek alaposabb megismerése --> Hello variancia, első pofonok --> mid stakes: ****** meg! kevés az asztal, folyton ráülnek a fishekre, itt már csak a sok terem és a megfelelő asztalszelekció a nyerő, drasztikusan megnő(het) BB/100 de drasztikusan lecsökken a handszám --> high stakes ??? a coachingban több pénz van

    + Ma már közel sem olyan deal-ek vannak, mint pár évvel ezelőtt, így a RR+RB együtt sem lesz a legtöbb esetben ideális.

    + A mindennapi kiadások mellett jelentkeznek extra kiadások is, mint például az oktatónak fizetni %-ot, megvenni a szoftvereket, videókat, handhistoryt; beruházni számítástechnikai oldalon egy erős, biztonságos rendszerre, megfelelő munkakörnyezetre; devizával/árfolyammal kapcsolatos kockázati elemek és extra költségek

    + Az élet többi területével összhangban működni miközben az action nagy része éppen estékre, hétvégékre esik... nos nehézkes

    + A törvényesség, de leginkább az önmagunkkal szembeni realitásérzék megőrzése képpen, az elérhető összeget tekintsük bruttónak, mivel TB, előtakarékosság, biztosítás etc. bizony tényező hosszú távon

    Így a hatszámjegyű jövedelem, magánemberként dícséretes, de egyáltalán nem irreális (Havi nettó 1-1,5 millió Ft-ot csak kevesen keresnek itthon), ellenben vállalkozásként tekintve nem kiemelkedő és ezt a hat számjegyet csak a legjobb (tippelek) 0,5% éri el a pókerben.

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 05. 22.
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Nyilvánvalóan irreális az egész.
    Ha mégis a szerzők elhiszik, készülhetne egy sidebet róla.
    Nem kell kezdő alany, nl10es ember is oké. Biztos lenne aki vállalja. És mondjuk x idő múlva mutasson fel valami eredményt, ev szerint nézve. Kapjon meg minden eszközt, módszert közben.
    Adjatok meg oddsokat. És legyen dokumentálva. Márha 2 év múlva a PA még létezni fog egyáltalán.
    Mernétek vállalni?
    watchtheduck likes this.

  6. #16
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Egyet értek, azonban szerintem nem EV-t kellene nézni már ha összejönne egy ilyen. Sajnos a boltban még nem lehet EV-vel fizetni, és ezzel a challenge-ben ki lenne zárva a variancia. Bár vannak emberek akik azt nem ismerik, de nagy befolyással lenne egy 2 éves kihívásra...

    ...ami azonban szerintem soha nem fog létrejönni. Az Akadémián már nagyon régóta nincs szó mérhető, számokban kifejezett teljesítményről, mint anno, ez pedig megkövetelné azt. (Bár, ha csodával határos módon lenne egy ilyen kb. bármit feltennék én is arra, hogy nem nyer 2 év alatt 100K-t egy kezdő - de mondjuk egy átlag NL25-ös játékos sem.)
    pilotkex and CsabiST like this.

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    azért annak örülök, hogy a cikkben szereplő töménytelen ordas f a s z ság nem csak nekem tűnt fel. és akkor még a valamire való termekben tiltott ültető szoftverek fitogtatása szóba se került.
    nagyon rosszul sikerült promó volt ez, pont itt látszik, hogy semmi fantáziát nem látsz már a pókerben (ahogy egyébként már nincs is), hanem csak a varienciát akarod valahogy legyőzni egy kis oktatással. már, ha találsz hozzá verebet...
    0-ről 100k/hó 2 év alatt? erre mit mondjak? nem röhögtél, mikor leírtad? 15 éve sem volt egyszerű, akkor is szinte mindig kiderült, hogy hot run volt és pillanatok alatt elúszott az egész roll.
    pilotkex and Fufy the bug like this.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Értelmes olvasás nem az erősséged, bubo

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Itt tényleg az a lényeg, hogy milyen hátszelet kap a delikvens azért úgy tolni, hogy a szájábarágnak szinte mindent teljesen más és tényleg jól fog haladni szerintem is. De az évi 100k+hoz azért a nl400+-t kell verni és oda azért kevesen jutnak el.

    Amikor elkezdél játszani az azért nem mérvadó olyan asztalokat kellett bezárni bwin nl100on ahol 50/10es játékosok ültek mert annyi jó asztal volt(most meg az ilyen asztalra 10+-os waiting list van kb. mindenhol)

    És mindezt úgy írom, hogy azt elhiszem hogy egy BE nl50-200-as játékosból sok esetben nyerőt tudsz csinálni egy 4-5 alkalmas oktatással. És tényleg megéri annak a rétegnek ez az egész mert kimozdítja az akár évek óta megrekedt regeket.

  10. #20
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    az mondjuk nem változott, hogy sikerül sokaknak rosszul értelmezett mondatokon pörögniük.

    nagy vonalakban azt mondja, hogy sok munkával lehetsz hero from zero 2 év alatt. erre ezt úgy értelmezitek, hogy ó hát azt állítja, hogy bárki simán tud évi 100K-t keresni
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •