Oldal: 4 / 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (85) összesen
Like Tree129Likes

Téma: Két év alatt az évi hat számjegyű kereset is elérhető, dollárban - pindrokk interjú

  1. #31
    Handelemző pindrokk avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hely
    top of the range
    Hozzászólások
    994

    Alapbeállítás

    Idézet wakerbab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pindrokk írtad h első körben csatlakoznal egy videós oldalhoz tudnàl ajánlani egy kettőt?
    Nem tudom mennyire lehet kiírni oldal nevet, az elmúlt időszakban nem igazán videóztam de régebben a Runitonce videókat nagyon jónak tartottam

  2. #32
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt állítja konkrétan:
    "A jövedelemekre visszatérve, reálisnak gondolom, hogy egy kezdő játékos, ha két évig megfelelően fejleszti magát, és a jó irányba halad, elérje az évi hat számjegyű keresetet dollárban ($100.000 napi árfolyamon közel 30 millió forintnak felel meg - a szerk), úgy hogy mellette az élete többi területe is teljes egyensúlyban maradhat."

    Vagyis két feltételt ír:
    1. 2 év megfelelő fejlesztés
    2. jó irányba haladás

    Azaz lefektette a konkrét feltételeket. És hidd el, mutatok neked olyan gyökeret, akit akár 10 évig fejleszthetsz megfelelően jó irányba, még addig sem fog eljutni, hogy késsel villával egyen rántotthúst, nemhogy verje az nl5-öt. Amit ő ír, azokkal a feltételekkel, az emberiség 90%-a (saccolt szám) számára nem lesz elérhető a 6 számjegyű dollár. Vagyis ordas ökörség az állítás, vagy, ami még rosszabb, tudatos ferdítés egy backertől.
    vajon akinek kihívást jelent a késvilla annál mennyire játszik az első pont?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #33
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet pilotkex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azt mennyire érzed, hogy 0,kevés % esélyekről (ami gyakorlatilag 0) szóló cikkek miért íródnak vagy mi a szándékuk?
    fogalmaztam meg ezzel kapcsolatban bármit?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  4. #34
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet watchtheduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A cikkben és Pindrokk hozzászólásában sem szerepel a "lehetséges" szó. Mielőtt valakit egy idézett szó értelmezésének segítségével próbálsz kioktatni legalább olyan szót válassz ami elhangzott.
    próbáljuk megkeresni a feltételes módra utaló szavakat, szóragokat
    vinyo likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet pindrokk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mennyire lehet kiírni oldal nevet, az elmúlt időszakban nem igazán videóztam de régebben a Runitonce videókat nagyon jónak tartottam
    Aki esetleg mostanában nézegeti a runitonce videókat, az essential és az elite videók közt mekkora lehet a különbség? 10 dollár nem sok nézegetem, de 100 havonta kicsit sok nekem.

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki esetleg mostanában nézegeti a runitonce videókat, az essential és az elite videók közt mekkora lehet a különbség? 10 dollár nem sok nézegetem, de 100 havonta kicsit sok nekem.
    Az a baj az elite videokeszitok kozott is sokan mar elavult szemetet oktatnak vagy nem igazan mondanak el mindent, legalabbis a cg videok legtobbjenel igy van.
    sakkos000 likes this.

  7. #37
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a baj az elite videokeszitok kozott is sokan mar elavult szemetet oktatnak vagy nem igazan mondanak el mindent, legalabbis a cg videok legtobbjenel igy van.
    Az elég nyami akkor.

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vajon akinek kihívást jelent a késvilla annál mennyire játszik az első pont?
    Ezt írtad:
    "azt mennyire érzed, hogy a "lehetséges" semmilyen állítást nem tartalmaz a valószínűségével és konkrét feltételekkel kapcsolatban azon kívül, hogy nem 0 a valószínűsége? "

    Én jeleztem, hogy a cikkben nem a "lehetséges" hangzik el, hanem állításoddal ellentétben 2 konkrét feltétel (és csak az).
    Erre te belekötsz abba, amit kiegészítésnek írtam (egyébként kb. azt akartam érzékeltetni, hogy az, aki képes (a két feltétel teljesítése mellett) eljutni 2 év alatt eljutni az alapoktól a 100K+-ig, az pont annyira kivételes eset, mint, aki 10 év alatt nem képes elsajátítani az alapvető emberi érintkezés szabályait). Gratulálok.

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet pindrokk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hűha srácok. Elnézést kérek ha valakit összezavartam, nem gondolom azt, hogy bárki számára elérhető az a szint amit írtam. DE határozottan elérhető, vannak körülöttem a személyes ismeretségi körömben páran olyanok akik megtették.
    Természetesen nagy szerepe van a tehetségnek is de sok esetben a tehetség mit sem ér ha a hozzáállásod nem megfelelő. Ameddig valaminek a lehetetlenségét bizonygatjátok akkor igazatok van, konkrétan 0% az esély, hogy elérjétek, magatokat zárjátok ki abból, hogy megvalósítsátok.
    Ha azonban a "hogyan érhetném el ami másoknak előttem már sikerült?" kérdést teszed fel akkor belépsz az esélyesek táborába.

    Részemről ez a rész lezárva, remélem sikerült tisztáznom, hogy ugyan nem bárkinek de egy jelentős százalék számára elérhető véleményem szerint
    Értem. Tehát az állításod kb. az, hogy vannak, akik 2 év alatt eljutnak oda, hogy min. 100K-t keressenek/év, és azok nem csak tehetségesek, hanem a hozzáállásuk is megfelelő. Mit mondjak, korszakalkotó gondolat, köszi, hogy megosztottad velünk, én pl. eddig nem is sejtettem, hogy így van.

    Mindazonáltal az interjú címe ez (kiemelt piros betűkkel írva): Két év alatt az évi hat számjegyű kereset is elérhető, dollárban.
    És így, mindaz, ami az interjúban olvasható, nem azt jelenti, sőt, teljesen mást jelent, mint amit itt megfogalmaztál. Ha szerinted ez rendben van így, és minden oké, és te ehhez szívesen adod a neved, ám legyen, semmi közöm hozzá.

  10. #40
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    19

    Üzenet

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    semmi közöm hozzá.
    4 oldalon keresztül csak azt lehet olvasni, h mennyire szeretnéd, ha lenne hozzá közöd
    Utoljára módosítva: vinyo által: 2017. 03. 16. 12:14

Oldal: 4 / 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •