Oldal: 168 / 332 ElsőElső ... 68118158166167168169170178218268 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.671 - 1.680 (3316) összesen
Like Tree840Likes

Téma: partypoker

  1. #1671
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet Mezo_gsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az info@partypoker.com -on kívül tud valaki mondani másik supportos e-mail címet? 2 napja nem sikerült válaszolniuk a levelemre...

    Előre is ķöszönöm!
    Az a jó cím, amit használtál, fognak válaszolni. Úgy tapasztaltam, hétvégén nem szoktak levelezni.
    Mezo_gsi likes this.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  2. #1672
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Én is írtam, az egyik levelemre kb 3 hete várom a választ. Elsők akarnak lenni a piacon de hitvány a supportjuk. A live chat persze meg nem működik.

  3. #1673
    Lelkes újonc Atesz1984 avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 05.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Sziasztok!!
    Müködik a HUD, csak azt irja a játékosoknál, hogy player 1, player 2, stb. Ezt meg lehet változtatni, mert egy féléve ezzel nem volt probléma. MIkor beültél, feljöttek a nevekhez a megfelelő statok. Valakinek van ilyen problémája??

    köszi

  4. #1674
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Idézet Atesz1984 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!!
    Müködik a HUD, csak azt irja a játékosoknál, hogy player 1, player 2, stb. Ezt meg lehet változtatni, mert egy féléve ezzel nem volt probléma. MIkor beültél, feljöttek a nevekhez a megfelelő statok. Valakinek van ilyen problémája??

    köszi
    így tették anonimmá az asztalokat... azt látod, hogy az adott sessionben milyen statokkal játszik, jegyzetelni tudsz, de adatbázisban csak mint player1-6 szerepel
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  5. #1675
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Ha ezt a kommentet elolvasom pár órával ezelőtt akkor nem szenvedtem volna most 2 órát kb. :/
    Nézem mi a tököm baja van a pt4emnek , de akkor ezek szerint partypoker megoldotta hogy csak adott session statokat lehessen látni?

  6. #1676
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

  7. #1677
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 03. 04.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Akinek nincs PT4 hud (jobban mondva van, csak 1 handet késik) a fastforward asztalokon. az javítsa ki az asztal nevét a C:\Users\****\AppData\Local\PokerTracker 4\Config\Party.cfg fileban. Pld. Supersonic 2-t át kell javítani Supersonic 3-ra (nl5) vagy nl10-en a Dragster 3-at Dragster 4-re. Gondolom majd a pt-sek adnak ki javítást.

    gl

  8. #1678
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    2 új fastforward tétet is bevezettek: nl200 és nl500.

  9. #1679
    Fanatikus tag Pókó51 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Sziasztok,
    Csinálhatók olyat hogy másnak a számlájára a saját SKRILL-em el fizetek be majd valamikor egyszer arra utalunk ki, ez engedélyezett, vagy mivel más a név ezért nem lehet?

    Köszönöm

  10. #1680
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet Pókó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,
    Csinálhatók olyat hogy másnak a számlájára a saját SKRILL-em el fizetek be majd valamikor egyszer arra utalunk ki, ez engedélyezett, vagy mivel más a név ezért nem lehet?

    Köszönöm
    Kérdésem alapból baromság, ilyet egy teremben sem lehet megcsinálni. Mert a befizetést még engedélyezi, de a kifizetésnél lehet gond, ha kérik a Skrill adatokat. Aminek a vége számlazárás is lehet, pl a PS nem is engedélyezi az ilyen tranzakciót. Mindig a saját neveddel regisztrált Skrillt/Netellert, VISA, MC lehet használni. Őszintén, hogy lehet ilyen kérdést feltenni?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •