Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree10Likes

Téma: $100 to $10.000 Bankroll Challenge - ha egy üzlet beindul...

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás $100 to $10.000 Bankroll Challenge - ha egy üzlet beindul...


  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 01.
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    engem csak az zavar ebben a challengeben, hogy Polk egy NL holdem cg király aztán a mikrón nem nyert vele szart se. a nyeremény az mind PLO-ból meg tornákból van.
    RegGeri likes this.

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet GreenLine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    engem csak az zavar ebben a challengeben, hogy Polk egy NL holdem cg király aztán a mikrón nem nyert vele szart se. a nyeremény az mind PLO-ból meg tornákból van.
    Teljesen más játékot igényel a microlimit, mint amit ő játszik. Itt fisheket és leakekkel teli embereket kell megvernie, ő nem ezekhez a leakekhez szokott és nem ilyen rangekhez, moveokhoz, lineokhoz az ellenfelektől.

    Nyilván képes alkalmazkodni és áttérni egy másfajta játékstílusra, más rangekre, méretezésekre stb, de ehhez idő kell. Ki kell tapasztalnia a limit sajátosságait és ezekhez alakítani a játékát, gondolatmeneteit.
    Nem játszott olyan sokat, hogy ez bekövetkezzen és eredménye legyen, valamint nem is vagyok benne biztos, hogy milyen szinten képes valaki ezt véghezvinni úgy, hogy mellette másik napokon a saját játékát grindolja, magas téten, magasabb levelen gondolkodó ellenfelekkel játszik, akik a póker teljesen más mélységeibe mennek bele egy leosztásban, mint a level 0 fishek és level 1 regek.

    Emiatt én nem tartom egyáltalán gáznak, hogy nem nyert az alatt a nem túl sok leosztás alatt micron. A fenti elmélkedés mellett meg lehet variancia is azért bőven.

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 01.
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen más játékot igényel a microlimit, mint amit ő játszik. Itt fisheket és leakekkel teli embereket kell megvernie, ő nem ezekhez a leakekhez szokott és nem ilyen rangekhez, moveokhoz, lineokhoz az ellenfelektől.

    Nyilván képes alkalmazkodni és áttérni egy másfajta játékstílusra, más rangekre, méretezésekre stb, de ehhez idő kell. Ki kell tapasztalnia a limit sajátosságait és ezekhez alakítani a játékát, gondolatmeneteit.
    Nem játszott olyan sokat, hogy ez bekövetkezzen és eredménye legyen, valamint nem is vagyok benne biztos, hogy milyen szinten képes valaki ezt véghezvinni úgy, hogy mellette másik napokon a saját játékát grindolja, magas téten, magasabb levelen gondolkodó ellenfelekkel játszik, akik a póker teljesen más mélységeibe mennek bele egy leosztásban, mint a level 0 fishek és level 1 regek.

    Emiatt én nem tartom egyáltalán gáznak, hogy nem nyert az alatt a nem túl sok leosztás alatt micron. A fenti elmélkedés mellett meg lehet variancia is azért bőven.
    szerintem se gáz, de egy kicsit jobban erőltethette volna a dolgot. bár a challenge előtt mondta, hogy több félét is fog játszani.
    ja meg persze én nl cg-t akarok nézni mert én is azt tolom

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Ja, tényleg, ugyan ha vki nyavajog, hogy lehetetlen megverni együtt a rake-et meg a fisheket nl5-ön, akkor kórusban ordítjátok le a fejét, hogy mekkora szar, és ne nyavajogjon, mert ezzel a hozzáállással/ésszel/tökömtudjamivel, amivel a level 0 fisheket, meg a level 1 regeket nem tudja megverni, azzal soha nem jut nl10 fölé, de ha a reklámkirakatember képtelen ugyanerre, majd szarva bármilyen brm-re összemákolja magát, akkor sorra térdelünk a lehúzott slicce elé.
    CsabiST likes this.

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Nem nagyon sikerült megértened, amit írtam. Tök más, amiről írsz. Mint mondtam, ő is meg tudta volna verni, de tényleg elvárnád tőle, hogy feladja a HS játékait, és csak a microra koncentrálva megváltoztassa az egész játékát? Elég nevetséges lett volna tőle. Arról nem beszélve, hogy hány handet tolt le az adott műfajban, amiről szó volt, hogy nem bírt nyerni? (nem tippelek, mert nem tudom, de nem lehetett nagy minta)
    AceDeRothstein likes this.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Én nem vártam el tőle semmit. Azt sem, hogy 100 to 10k cselendzset csináljon. De ha csinál, akkor szerintem az a nevetséges, hogy nem nem nl2-ről lépegetve, BRM-et betartvacsinálja, gondolom, ha lenne vki a környezetedben, akinek az össz bankrollja 100$, akkor bizonyára nem azt javasolnád neki, hogy PLO-zgasson, mtt-zgessen, majd lesz vmi. Ha most feltesszük a kérdést, Doug Polk veri-e az nl2-öt, a helyes válasz a "nem tudjuk".
    RegGeri likes this.

  8. #8
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Szerinted a fish mire vágyik? Hogy a hónapikig NL2->NL5->NL10->stb limiteket végiggrondoló streamert nézze vagy hogy a néha gamblerkedésnek minősülő téteket is bevállaló, de ettől is izgalmas, ezáltal lehetőségekkel teli közvetítéseket nézze?
    Ez a challenge szórakoztatásról, reklámról és a póker népszerűsítéséről szól.
    CsabiST likes this.

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    miért is fontos itt a BRM?
    egy Polk szintü playanak nincs szüksége 500buyinre,vagy akármennyit is tanítottak a régi időkben,ha nem kapja el élete downja
    egy egészséges BB/100-as skillel egész szűkös buyin-számmal is el lehet játszogatni,főképp,ha egyébként a kis BR nem fogja vissza a maxEV döntésekben
    a graphot elnézve szerintem most már senki sem kételkedik,hogy akár a 100K$ is meglenne pár hónap alatt,gyakorlatilag a kérdés az volt,hogy a mikróról el tud-e szabadulni időben


    aki alig veri a raket,annak nagyobb szüksége van a nagy bankrollra

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 09. 29.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... Ha most feltesszük a kérdést, doug polk veri-e az nl2-öt, a helyes válasz a "nem tudjuk".
    lol :d

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •