Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (34) összesen
  1. #21
    Újonc Fa_Janko avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 12.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    bravo.
    video tényleg jó lenne.

  2. #22
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 10.
    Hely
    Pápa
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Gratula neked!

  3. #23
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 02.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Gratula!!!

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Gratula, nagyon szép eredmény.

  5. #25
    Fanatikus tag Takii avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 17.
    Hely
    PokerStars
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Óriási grat!
    "And the most important of preparations is to get a pee bucket by your computer obv. "

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    245

    Alapbeállítás

    Köszönöm a gratulációkat!

    Visszanéztem, illetve csak nagyon gyorsan átpörgettem, hogy mit is csináltam a verseny alatt és hát nem biztos, hogy csinálok róla videót. Az egész versenyt szinte short stack-ként nyomtam végig, ezért postflop játék viszonylag kevés volt. Elég agresszív asztaloknál ültem, úgyhogy a legfőbb dolog talán a türelem volt, és persze a szerencse, mert volt pár alakalom amikor preflop allin-nél nálam volt a rosszabb lap. Majd pár hand-et közzé teszek az mtt topikban.

    Egyébként felhívnám mindenkinek a figyelmét, F16FairLane barátom videóira, amik szintén letölthetőek a videó oldalról. Ő is replayer-el készített egy 3 részes videót az egyik megnyert versenyéről, és nagyon jó elemzések vannak benne. Azt a verseny nagyon feszesen nyomta végig, bár azóta az Ő stílusa is sok változáson ment át, mindenképpen ajánlom az mtt játékosoknak, mert biztos, hogy tetszeni fog, és nagyon sokat lehet belőle tanulni.
    FairLane egyébként az elmúlt hónapban kiemelkedőt alakított, több közepes versenyt megnyert, az FTOPS event #9-en 5370 indulóból a 17. helyen végzett, úgyhogy érdemes odafigyelni a szavaira.

    Fairlane videóit itt találjátok.

  7. #27
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 19.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás tibzen

    Gratulálok és további sok sikert kívánok neked.Hiányoztál a találkozoról.Sok szerencsét és jó egészséget Géza.

  8. #28
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 10.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Először is fogadd őszinte elismerésemet!

    Én ezen az oldalon még új vagyok, ez az első kommentem. Fél éve kezdtem a pókert, eredményeim listája sem hosszú. Sok-sok buborék, két tucat FT, és egy győzelem MTT versenyen, szal azt gondolom, hogy éppen csak kezdek kinőni a kezdő státuszból.

    Mostani eredményed után találtam a videóidra, a megnyert versenyről. Az első órát néztem meg egyelőre, és azt kell mondanom, hogy meglepett amit láttam. Erről lenne néhány kérdésem.

    Még egyszer mondom, most csak az első óráról van szó. Szóval először is úgy látom, hogy olvasod az ellenfeleidet, próbálod kitalálni mi miért történik (ez persze máshogy nem is megy), de sok esetben egyszerűen nincs mit olvasni. Ésszerűtlen, sok esetben gyermeteg játékot láttam (nem tőled), ami egyszerűen kiszámíthatatlanná teszi az ellenfelek minimum 80 százalékát, így pedig éppen csak tippelni lehet, és te sem tudsz ebben az esetben mást tenni.

    Aztán a második amit nem igazán értek az a két nagyobb nyereséged az első órában. Az első, ahol szín jött be még hagyján, mert ott azért volt néhány out, ráadásul akkora bank volt, hogy talán érdemes volt kockáztatni. Aki mer az nyer mondhatjuk, de nem tudom, hogy erre egy egész versenyt érdemes-e feltenni. Ez a kérdésem. Érdemes? Másképp nem megy?

    A második az A8-as hand, ahol behúztad riverre a nyolcast. Ok, igaz, jöhetett sok magas lap amivel feleztek. Lehetett volna rosszabb keze is mint A10, hiszen logikusan azt feltételezed, hogy egy Ax magas kézzel emelt volna, de szerintem akkor is lehetett volna jobb keze is. Itt térek vissza irományom elejéhez, vagyis az agyatlan játékhoz. Jómagam bizony sokszor látok embereket a versenyek ilyen szakában AQ, AK, de akár AA kézzel is limpelni, mert nem értik, hogy ha nem szorítják ki az alacsony várakozó kezeket, tovább megyek a vakokat, akkor csúnyán kikapnak az AA kezükkel, aztán szidják a termet, meg emlegetik a badbeat-et. Szóval azt gondolom, hogy az a leosztás egy erős buktát rejtett, és végül a nyolcas kihúzott a kakiból.

    Itt is az a kérdésem, hogy érdemes ezeket a kezeket így adni? Az is érdekelne, hogy arányaiban hány versenyen indulsz, és hány versenyen jutsz mondjuk FT-re ezzel a kicsit talán kockázatos játékkal? Én ennyire nem vagyok bevállalos, és ha ilyen kockázatok nélkül nem sikerül a verseny első harmadában normális stacket építeni, akkor ss játék lesz belőle. Itt rontom el? Ennyire lazának kell lenni ahhoz, hogy egy ilyen versenyen elcsípjek egy első helyet?

    Mielőtt még bárki beszólna amiatt amit írtam megjegyzem, hogy szimplán csak tanulni szeretnék, mert úgy tűnik van mit, és amit leírok azt azért teszem, mert ez jár a fejemben, nem azért, hogy bárkit megbántsak. Tibzent meg főleg nem, sok-sok osztállyal feljebb jár a pókeriskolába mint én, így maximum felnézni tudok rá azért amit már elért.

  9. #29
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    245

    Alapbeállítás

    Szia s3nki,

    Üdv az oldalon

    Szerintem ezt ismételd meg a videóhoz tartozó topikban és ha nem gond, jó lenne, ha időpontokat is írnál a kérdéses hand-ekhez, mert sajnos nem emlékszem már pontosan, és nekem is vissza kell néznem.
    a topik: http://www.pokerakademia.com/vBullet...ely-video.html


    köszi ( a gratulációt is )

  10. #30
    Fanatikus tag DMANX avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hozzászólások
    215

    Alapbeállítás

    Le a kalappal!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •