Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree21Likes

Téma: SzepCsaba és danfiu beszélgetése a PókerAkadémia Twitchen - ismétlés

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás SzepCsaba és danfiu beszélgetése a PókerAkadémia Twitchen - ismétlés


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Király volt! Kit ajánlanék következőnek? Spirited!
    Laci24, mrvicrill and BaDBeaTDonKY like this.

  3. #3
    Lelkes újonc LordLepeny avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 14.
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Köszi skacok nagyon alvilág volt a videó (Y)
    Sokkal sokkal jobb mint vártam.
    Bár 1 óra után kicsit kezdtek haldokolni a témák. De annyi érdekes dolog hangzott el, hogy megérte végig nézni.
    Grat a sikereidhez Dán!
    Köszi a videót Csabi!
    Laci24 likes this.

  4. #4
    Lelkes újonc LordLepeny avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 14.
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Amúgy Wakival lehet interjút csinálni?
    Rég kinőtte az nl2 reg vagyok indítok egy naplót a piros oldalon dolgot.
    Laci24 likes this.

  5. #5
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Én csak dán bemutatkozásáig jutottam, de az nagyon tetszett, bár ha ő ilyen lazán lealkoholistázza magát, akkor én nem tudom, mit mondhatnék magamról.
    qwertibie and Mágika like this.

  6. #6
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Hali!

    Tetszett nagyon az interjú

    a csoportos témánál említettél.. teljesen egyetértek azzal amiket mondtál, főleg a kitűzött célok, és azok megvalósításával voltak nagyobb problémák. Amit a hatékonyságról mondtál Dán az is hasznos tanács szerintem még most is. - elemzés minőségére értem főleg -
    az hogy pont engem emeltél ki elsőre picit zavart, mert nem érzem úgy, hogy én húztam volna le a csoportot, az biztos hogy nem is voltam húzó ember jó irányba - mostani fejjel belegondolva főleg nem.. -

    Csoport felépítése sem volt optimális, totál más célok, más életszakasz. Csoport tagok alapötlet szerint támogatják/segítik egymást ez nálunk nagyon nagyon nem működött.. hozott valaki egy std cooler handed, majd mindenki mutogatta "ilyen nekem is volt ma", ebben sokszor kimerült a handelemzés..

    Gl&hf
    u.i.: még lehet átfogalmazom majd, mert nem sikerült úgy kifejteni ahogy terveztem.
    Laci24 likes this.

  7. #7
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Köszi nagyon jó volt. Pls pls pls vigyázz az egészségedre papa!!! Amit a súllyodról mondtál az ilyesztően sok. Több mint háromszor annyit nyomsz mint én, de még én is sportolok, mert tudod: az ülő munka csendes gyilkos... Póker minden tekintetben kipipálva. Következőnek kitűzhetnéd célul azt, hogy újra 90 kiló legyél! Sok sikert mindenhez!
    Greyboy and Laci24 like this.

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 15.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Köszi szépen a visszajelzéseket! Nagyon örülök, hogy ilyen sokatoknak tetszett az interjú, úgyhogy mindenképpen szeretnék folytatást. Nagyon sok jó ötletet adtatok azzal kapcsolatban, hogy ki lehetne a következő vendég (ez úton is köszönöm). Sajnos nem csak rajtam múlik, hogy kik lesznek azok, akik vállalják majd a felkérést, minden esetre rajta leszek, hogy olyan személyiségeket sikerüljön elérnem, akikre sokan kíváncsian vagytok és akiktől valóban sok hasznos és értékes dolgot lehet tanulni.
    LordLepeny, EKO, Laci24 and 4 others like this.

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Tetszett nekem is, jó ez a kezdeményezés. Reméljük, hogy nem mond nemet a felkérése senki az elitből
    Kicsit talán több lehetett volna az interakció a két fél között, nem csak kérdés felolvas-válaszol, de az irány mindenképpen jó.
    Az viszont meglepett Dán, amikor említetted a mozgást, a kajára viszont csak annyit mondtál, hogy olyan amilyen. Így sajnos az életben nem fogsz lefogyni néhány kiló víz, izom illetve minimális zsírvesztésen kívül jobban. Egész jó lehetőségek vannak már rendelős cégektől is olyanoknak, akik izmosodni/fogyni szeretnének, bár nem mondanám olcsónak, de esetedben érdemes lehet azért szétnézni a neten. Talán ők lehetnek egy ajánlott kategória: Áraink | Fittkaja házhozszállítás
    Utoljára módosítva: Shokyu által: 2017. 04. 05. 02:06
    Laci24 and BaDBeaTDonKY like this.

  10. #10
    Fanatikus tag Laci24 avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 19.
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Nekem is nagyon tetszett a műsor. Session közben hallgattam, fain volt.
    Igazán szuper kezdeményezés. A későbbiekben wakit és Nlzkm9-et is szívesen meghallgatnám.

    Danfiunak a fogyáshoz kitartást kívánok, a pókerhez és a magánélethez is további sikereket
    BaDBeaTDonKY likes this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •