Oldal: 8 / 12 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (111) összesen
Like Tree91Likes

Téma: Számla befagyasztás

  1. #71
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 08. 18.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    A történet vége az lett , hogy a számlám lefagyasztva marad szeptember 18.ig utánna ha kérem feloldják. Addig írogattam nekik amíg sikerült azt is elérnem, hogy a fennragadt pénzem leutalhassam. Szóval rendesek voltak.

    De van egy gondom. Mivel Pénteken lefagyasztották a számlám és a Sunday Millionra be voltam regelve, buktam azt a 215 dolcsit. Élhetek ilyen esetben valamilyen reklamációval. Viszsakérhetem a nevezési díjam?

  2. #72
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet makalele88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A történet vége az lett , hogy a számlám lefagyasztva marad szeptember 18.ig utánna ha kérem feloldják. Addig írogattam nekik amíg sikerült azt is elérnem, hogy a fennragadt pénzem leutalhassam. Szóval rendesek voltak.

    De van egy gondom. Mivel Pénteken lefagyasztották a számlám és a Sunday Millionra be voltam regelve, buktam azt a 215 dolcsit. Élhetek ilyen esetben valamilyen reklamációval. Viszsakérhetem a nevezési díjam?
    Az igen... nem vagod h igy is mennyire *****ra jol jartal es megusztal mindent?
    Mezo_gsi and CsabiST like this.

  3. #73
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Te, nekem erről elsőre az a Mátyás királyos mese jutott eszembe, amikor a bolondja járkál egy nagy füzettel, amibe felírja ha valaki még nála is hülyébb. Egyszer Mátyás király elküld 150 aranyat egy lókereskedőnek, hogy vegye meg neki az isztambuli vásáron a legszebb paripát. A bolond fogja beírja a füzetbe a királyt. Mátyás megkérdezi: És mi van ha tényleg visszajön a lóval. Akkor kihúzom a nevedet és az övét írom be helyette...
    Szóval most kihúztam a nevedet...
    De ha ezt a Sunday million ticketet megemlíted, akkor megkoroznázod azt amit eddig tettél...
    CsabiST likes this.

  4. #74
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet makalele88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A történet vége az lett , hogy a számlám lefagyasztva marad szeptember 18.ig utánna ha kérem feloldják. Addig írogattam nekik amíg sikerült azt is elérnem, hogy a fennragadt pénzem leutalhassam. Szóval rendesek voltak.

    De van egy gondom. Mivel Pénteken lefagyasztották a számlám és a Sunday Millionra be voltam regelve, buktam azt a 215 dolcsit. Élhetek ilyen esetben valamilyen reklamációval. Viszsakérhetem a nevezési díjam?
    Szerintem kérj min 100e $-t és indokold meg hogy mostanában jól ment és szerinted az döntő asztalt vették el
    idiot donk!

  5. #75
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Van bőr a képeden,de a PS vezetőség se különb nálad,tehát én simán megpróbálnám visszakérni,de szigorúan csak azután,ha a cashout a számlámon landolt:-)

  6. #76
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 08. 18.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Kacagok ezeken a hozászolásokon !

    A pénz már a bankkártyámon van. Egy üzenetváltást szerintem megér akárki mond akármit, max. nem fogják tolerálni és azt mondják hogy sajnáljuk de nem.






    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van bőr a képeden,de a PS vezetőség se különb nálad,tehát én simán megpróbálnám visszakérni,de szigorúan csak azután,ha a cashout a számlámon landolt:-)

  7. #77
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 08. 18.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Tisztelt Piroslapos világ legjobb játékosa!

    Én megelégednék 1 millió zöldhasúval is mivel tartom magam olyan jónak hogy simán megnyertem volna.





    Idézet Piroslapos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem kérj min 100e $-t és indokold meg hogy mostanában jól ment és szerinted az döntő asztalt vették el
    idiot donk!

  8. #78
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    pécs
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Szerintem jól csinálod! Meg kell próbálni, nem veszíthetsz!

    Hozzáteszem, ha a PS-nek van humorérzéke, akkor azt mondja, hogy dollárt nem kapsz, csak versenyjegyet, amit akár 3 hónapig felhasználhatsz bármikor!
    makalele88 likes this.

  9. #79
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 08. 18.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Mos írt a Stars, hogy ráutalta a számlámra a Sunday Million jegy árát 215 USD-t, amit le is utaltam már. Elnézést is kértek a kellemetlenségért.

  10. #80
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    beszarokDD

    tovabbra sem gratulalok azert. ezek szerint nem csak a jatekban,az eletben is szep uppod van.

Oldal: 8 / 12 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •