Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 24 (24) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Változik a PS hűségrendszere

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt már próbálták, nem lett semmi
    tudom ..ugyanígy működnek a diktatúrák is, hiába szervezkedik egy maroknyi csoport

  2. #22
    Tag BaDBeaTDonKY avatara
    Csatlakozott
    2017. 03. 09.
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    akiknek jól megy így is azok meg am sem szervezkednének és azért még vannak ilyenek.. szóval esélytelen.... magukkal nem basznak ki...

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Idézet EKO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor miért nincs redeposit reload bonus lehetőség már évek óta??? Nem furcsa ez? Emeljük a rake-et, aztán vegyük el a rake backet, mert majd attól jön a több játékos! WTF??? Üzzük el a regeket mert szegény fish-ek nem szeretnek velük játszani. Hmmm én eddig úgy tudtam a fishek az action-t szeretik amit tőlünk megkapnak!k!
    Pedig ha lenne valamilyen reload bónusz akkor mèg fizetnèk is be. Azt a havi 5-10 ezer Ft-ot raszannam a játékra. De így nincs sok èrtelme. Játszok addig azzal, ami fent van kis tèten. Viszont így nem fogok benèzni egyel magasabb szintre se mint hobbi játékos. Nyilván azért ésszel jatszok a bankroll managmentet úgy ahogy betartva. A szenvedély ès játék betegeknek meg úgyis mindegy.
    BaDBeaTDonKY likes this.
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  4. #24
    Lelkes újonc stazoka avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 01.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    És mi lesz akkor ha az derül ki ebből a szarból, hogy valami bűzlik Dániában? Nyomorék ez a Pokerstars, egyre inkább nyomorék. A magasságos random jutalmaz majd, egyétek, mert ez az én testem, mondá a Stars... meg felurgik a Deal ablaka amikor a fish pörget, hát ki a francnak kell ez Béláim? Egy újabb öngólos húzás a sokból reméljük!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •