Oldal: 18 / 25 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (246) összesen
Like Tree110Likes

Téma: CsabiST Omaha

  1. #171
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha vki vissza****** sem kell megijedni, náluk is lehet T9 v. kisebb sor is Bár ott lesz a JT a range-ükben, de a tizest blokkolod is. Nem kell mindig a nuts-ot adni a kezükbe. Főleg a shorty ellen nem dobnék.
    Nagyon szép mindenre kiterjedő elemzés, de mi is lesz annál akinél 910 van?

    Aenima (én is hibázok néha, mert kiírtam Aenima nevét ide, de gyorsan javítottam) megkért, hogy nézzem át hátha vmi hülyeséget írt, mert nem akar rosszul segíteni, szóval most néztem át, de nem neki írom, hogy azzal nincsen lenn sor, hanem inkább ide, így kicsit viccesebb lesz mikor megnézi.

    ui: nem éri kijavítani, mert akkor majd a többiek nem értik mit vakerálok.
    CsabiST likes this.

  2. #172
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    $0.02/$0.05 Pot Limit Omaha Hi
    PokerStars5 Players
    Hand Conversion Powered by WeakTight Poker Hand History Converter
    Stacks:
    UTG sharedbread ($6.01) 120bb
    CO wogfir ($5.33) 107bb
    BTN gringo333311 ($3.10) 62bb 88/22/12.5
    SB Hero ($9.13) 183bb
    BB STRANNIK3476 ($14.10) 282bb 78/12/5.7
    Pre-Flop: (0.07, 5 players) Hero is SB

    2 folds, gringo333311 raises to $0.17, Hero raises to $0.56, STRANNIK3476 calls $0.51, gringo333311 raises to $2.24, Hero raises to $7.28, STRANNIK3476 folds, gringo333311 goes all-in $0.86

    Gringonak 62bb-je volt. Fold, 4bet call vagy 5bet?-a részemről, hogy kizárjam Strannikot? Utólag már látom, hogy nagyon dominált.

    Flop: ($10.94, 2 players), 1 all-in
    Turn: ($10.94, 2), 1 all-in

    River: ($10.94, 2), 1 all-in
    Final Pot: $10.94
    gringo333311 shows a full house, Aces full of Eights

    Hero shows two pair, Queens and Eights

    gringo333311 wins $6.50 (net +$3.40)
    Hero collects $4.18 (net -$3.10)
    STRANNIK3476 lost $0.56

    Vagy kérdéses ezzel a lappal a 3bet is bb-ről? Talán ha ds lenne.
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  3. #173
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    3bet az nem kérdés az teljesen oké. Szerintem eldobom a 4betre ha keveset 4betel az ember, még így is hogy azért van bent halottpénz a bb részéről.
    CsabiST likes this.

  4. #174
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Idézet Pistapapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3bet az nem kérdés az teljesen oké. Szerintem eldobom a 4betre ha keveset 4betel az ember, még így is hogy azért van bent halottpénz a bb részéről.
    49 hand alatt 10.1 a 4bet range. Ez lehet, hogy kb ezt az egy alkalmat teszi ki. Aki képben a pot odds-al az leírhatná, hogy az alapján jó e ez így. Vagy hogy is van ez.
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  5. #175
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Idézet CsabiST eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    49 hand alatt 10.1 a 4bet range. Ez lehet, hogy kb ezt az egy alkalmat teszi ki. Aki képben a pot odds-al az leírhatná, hogy az alapján jó e ez így. Vagy hogy is van ez.
    Ennyi hand alatt nem szűröd le, h mi a 4bet range. Van olyan stat, h 4bet hány %-a AA, azt érdemes használni és figyelni hogy milyen stílusban játszik és az alapján dönteni, de ez ilyen neszes semmi fogd meg jól
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  6. #176
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Azért is írtam, hogy kb 1 alkalom lehetett. A "4bet hàny % AA" a hud-ban neked benne van? Ahhoz azért kell vagy 1000 hand ha nem több hogy az beàlljon.
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  7. #177
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Idézet CsabiST eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért is írtam, hogy kb 1 alkalom lehetett. A "4bet hàny % AA" a hud-ban neked benne van? Ahhoz azért kell vagy 1000 hand ha nem több hogy az beàlljon.
    Nyilván kell, de pl azt láthatod, hogy nem csak aa van a 4bet range-be, vagy azt is, hogy hiába volt 5 4betje 100 hand alatt, de abból mind aa volt...
    CsabiST likes this.
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  8. #178
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Idézet CsabiST eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért is írtam, hogy kb 1 alkalom lehetett. A "4bet hàny % AA" a hud-ban neked benne van? Ahhoz azért kell vagy 1000 hand ha nem több hogy az beàlljon.
    Úgy látom ez normál asztal lehet starson (ha egyaltalan stars), én a helyedben biztos beruháznék és vennék handet. 30 napra 5-7$-t kell kicsengetni érte és naprakész infoid lesznek azokról akikkel játszol. Lehet kikapok majd ezért, hogy ilyen csúnya dolgokra biztatlak, de hogy őszinte legyek nem kifejezetten izgat ez, ha ez valakiknek nem tetszik. Bízzunk benne, hogy a hülyék elkerülik a topicodat.
    CsabiST likes this.

  9. #179
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 07. 18.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    A T967-es hand papíron UTG-ból dobó, gyakorlatilag meg úgyis szinte mindenki nyit vele, mert olyan szép. A flop sztem no brainer cbet. Utána sok minden lehet, de dobni ritkán dobnék.

    A QQKJ-s hand sztem közel se olyan egyértelmű pf 3bet, mert BB kb. sose fog dobni, ezért 3way oop kell játszanunk egy shallow és egy deep stack ellen. Ráadásul még a relatív pozink is rossz a shortyhoz képest. A 4betre inkább dobnék, AA-KK ellen rosszul állsz, és a minimális infóból ítélve annyira nem maniac pf.
    CsabiST likes this.

  10. #180
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Pistapapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom ez normál asztal lehet starson (ha egyaltalan stars), én a helyedben biztos beruháznék és vennék handet. 30 napra 5-7$-t kell kicsengetni érte és naprakész infoid lesznek azokról akikkel játszol. Lehet kikapok majd ezért, hogy ilyen csúnya dolgokra biztatlak, de hogy őszinte legyek nem kifejezetten izgat ez, ha ez valakiknek nem tetszik. Bízzunk benne, hogy a hülyék elkerülik a topicodat.
    Ejnye bejnye Pistuka

Oldal: 18 / 25 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •