Oldal: 9 / 12 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (111) összesen
Like Tree91Likes

Téma: Számla befagyasztás

  1. #81
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Érdekes hogy ipokeren előfordult többször is hogy zároltak véglegesen embereket csalásra hivatkozva, de tiszták voltak, itt PS-en te megúszol mindent.

  2. #82
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 08. 18.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Kedves mindenki, rosszakaróim!

    Összegezném a tényállásokat. Haverok számlájáról töltöttem fel párszor, mert másik számla le volt korlátozva, ahogy ti hívjátok multiaccount. Ezt nem tartom csalásnak mert ezek a játékok pár óráig tartottak és semmilyen bonuszt nem használtam fel, nem károsítottam meg senkit. A Stars ezen okok miatt zárolta számlám szeptember 18.ig.

    Ti azt mondtátok ne reméljem, hogy visszakapom a pénzem kb 1500 dolcsi. Én azért megpróbáltam és sikerült elérnem, hogy leutalhassam. Ezzel nem ért véget a történet. Pénteken lefagyasztottak és be voltam regelve a Sunday Millionra , így buktam a jegy árát. Mondtam hogy visszakövetelem de ti lehuhogtatok , hogy hülye vagyok ha megpróbálom. A 215 dollárt tornajegyben kaptam meg eladtam 210 ért és leutaltam. 60.000 ért szerintem érdemes volt megpróbálni.

    Most jön teljes komolysággal a habostorta!!

    Írok egy emailt a Starsnak, hogy oké hogy visszakaptam a beülő árát mert ez a minimum, de úgy gondolom voltam most olyan formában, hogy minimum a top 100- ban végeztem volna , de szerény véleményem szerinte top 10 ben. Így a jogos követelésem 10.000 dollár , mert megsértették a jogaimat, jogtalanul fagyasztottak le. Ez a minimum amivel kompenzálni tudnak és vastag kártérítést várok. Fél évet készültem erre a versenyre. Szinházba se azért megyek hogy a végén viszaadják a jegy árát ha rosz volt az előadás, hanem , hogy feltöltödjek.


    Úgyhogy odabaszok neki most. Cégnél van egy ügyvédünk majd ö segít megfogalmazni.

  3. #83
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet makalele88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves mindenki, rosszakaróim!




    Most jön teljes komolysággal a habostorta!!

    Írok egy emailt a Starsnak, hogy oké hogy visszakaptam a beülő árát mert ez a minimum, de úgy gondolom voltam most olyan formában, hogy minimum a top 100- ban végeztem volna , de szerény véleményem szerinte top 10 ben. Így a jogos követelésem 10.000 dollár , mert megsértették a jogaimat, jogtalanul fagyasztottak le. Ez a minimum amivel kompenzálni tudnak és vastag kártérítést várok. Fél évet készültem erre a versenyre. Szinházba se azért megyek hogy a végén viszaadják a jegy árát ha rosz volt az előadás, hanem , hogy feltöltödjek.


    Úgyhogy odabaszok neki most. Cégnél van egy ügyvédünk majd ö segít megfogalmazni.
    Sok sikert hozzá! Látom megfogadtad a tanácsom.

  4. #84
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    pécs
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Idézet makalele88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves mindenki, rosszakaróim!

    Írok egy emailt a Starsnak, hogy oké hogy visszakaptam a beülő árát mert ez a minimum, de úgy gondolom voltam most olyan formában, hogy minimum a top 100- ban végeztem volna , de szerény véleményem szerinte top 10 ben. Így a jogos követelésem 10.000 dollár , mert megsértették a jogaimat, jogtalanul fagyasztottak le. Ez a minimum amivel kompenzálni tudnak és vastag kártérítést várok. Fél évet készültem erre a versenyre. Szinházba se azért megyek hogy a végén viszaadják a jegy árát ha rosz volt az előadás, hanem , hogy feltöltödjek.
    Csak egy tanács: 10000 dollár esetén nem fognak komolyan venni. Írj 50000-t, és abból még mindig tudtok alkudni!

    Véletlenül a hajniiiii nicken nem te játszottál? Ő volt hasonló kaliberű játékos.

  5. #85
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Egész biztosan össze fog jönni. Csak azt is fogalmazza meg az ügyvéded,hogy eleve ki voltál zárva az indulás lehetőségétől,mert csaltál a ps policy szerint.
    Szerintem menj el az üggyel egészen Strasbourg-ig
    van Gerwen likes this.

  6. #86
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Végre megint van valami jó téma ,mekhájn meg hajni után Azt nem akarod beleírni hogy a spinen is indultál volna ahol simán megnyerted volna az 1 milliót így azt is követeled rajtuk?
    Vagy az első negyedéves profitjukat, mert hát nélküled nem lett volna ennyi
    + több acc több rake-t termel nekik. Szóval adjál csak nekik, ha már olyan hülyék hogy nem vették el a pénzed, és tiltottak ki örökre!

  7. #87
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 08. 18.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Nem akarok telhetetlen lenni, annyit azért nem. Szakemberekkel határoztuk meg ezt a jogos követelést. Ha nem adják meg, kész vagyok a sajtóhoz fordulni.




    Idézet papamsjdsd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak egy tanács: 10000 dollár esetén nem fognak komolyan venni. Írj 50000-t, és abból még mindig tudtok alkudni!

    Véletlenül a hajniiiii nicken nem te játszottál? Ő volt hasonló kaliberű játékos.
    CsabiST likes this.

  8. #88
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 10. 03.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Gigamega multiacc fish vs amaya

    POPCORN TIME
    CsabiST likes this.

  9. #89
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet makalele88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok telhetetlen lenni, annyit azért nem. Szakemberekkel határoztuk meg ezt a jogos követelést. Ha nem adják meg, kész vagyok a sajtóhoz fordulni.
    Szerintem a blikk vevő lesz rá! Sajnálhatod, hogy hahota nincs már,mert az lenne az igazi.
    CsabiST and ria05 like this.

  10. #90
    Fanatikus tag dudu2020365 avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 02.
    Hozzászólások
    316

    Alapbeállítás

    Menj szerintem a rendőrségre , jelentsd fel a ps-t !

Oldal: 9 / 12 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •