Oldal: 555 / 736 ElsőElső ... 55455505545553554555556557565605655 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.541 - 5.550 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #5541
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Belegondoltál,hogy mit kell nekünk hallgatni majd a donktól,ha VÉLETLEN veri a papagáj Gerwent meg Andersont is csütörtökön? Be se képek hetekig tuti ez esetben:-)
    Gerwen ellen esélytelen hátsó pályáról, az sima lesz, Anderson meg kiszámíthatatlan, ha jobb lábbal kel fel, akkor lemossa ő is, de nála számít az is, hogy mit játszott az első meccsén. Wrájtnak 1 hónapig tartott az upswingje, mára visszatért a játéka oda, ahová való, a középmezőnybe. Szóval nem kell tartani a félnótás öntömjénezésétől, de bármi is történjék, húsvét vasárnaptól én biztosan nem leszek 1-2 hétig, indal az idei első elvonóm.

  2. #5542
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A molyt légy szíves legalább ebben a topikban ne használd, ne emlegesd, mióta betette a lábát ide az inas, azóta elkap a hányinger ettől a szótól.
    Szerintem új nicken tűnik fel hamarosan,mert hajnalban a "tesójával" anyázták egymást rendesen
    Gyanús,hogy kivágták érte.

  3. #5543
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem új nicken tűnik fel hamarosan,mert hajnalban a "tesójával" anyázták egymást rendesen
    Gyanús,hogy kivágták érte.
    Ne már, mi volt? Sajnos lemaradtam a tövezés miatt. Bedbítdonki meg winamaxdonki csörtézett egyet vagy mások? Mert ők mostanában megint egymás seggében vannak, nem hiszem, hogy kitették a szűrét, bedbít pár órája is aktív volt.

  4. #5544
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Azok bizony,de csak moly beszélt úgy,mint a kocsis. Donk kultúrált volt (mármint molyhoz képest,mert hozzám mérve egy ostoba fráter)
    Volt réti négerezés,drogos ...... meg ilyenek:-)

  5. #5545
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azok bizony,de csak moly beszélt úgy,mint a kocsis. Donk kultúrált volt (mármint molyhoz képest,mert hozzám mérve egy ostoba fráter)
    Volt réti négerezés,drogos ...... meg ilyenek:-)
    Hahaha, akkor ezek szerint megint összerúgta a port a két agyhalott. Ha ezt tudtam volna előre, esküszöm, kihagyom a tövet. Parádés lehetett, a donk biztos jól szórakozott, szereti, ha alázzák, árazzák.

  6. #5546
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Ha legközelebb is lesz ilyen, és még időben látod, akkor mentsd le az egészet nekem, ezekért a dolgokért már érdemes felkelni.

  7. #5547
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha legközelebb is lesz ilyen, és még időben látod, akkor mentsd le az egészet nekem, ezekért a dolgokért már érdemes felkelni.
    Ezért jó modinak lenni, mert akkor látod a törölt hsz-eket is....
    van Gerwen likes this.

  8. #5548
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezért jó modinak lenni, mert akkor látod a törölt hsz-eket is....
    Na, akkor szépen megkérlek, hogy küldd el nekem privátban a szaftosabb részleteket. Kíváncsi vagyok, hogy a két világ barma milyen csörtét vívott. Most megyek darcozni és inni, de holnap remélem arra kelek, hogy egy szép teleregény fogja gazdagítani postaládámat, mert afelől nincs kétségem, hogy lesz folytatása a rendkívül "színvonalas" párbajnak.

  9. #5549
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Meg azért,mert útál mindenki miatta,hogy kitörlöd és nem látják a parádét

  10. #5550
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Mekkora nulla Csizi fejben. 9nyilból nem bír kiszállni és elverni Gary-t.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •