Oldal: 557 / 736 ElsőElső ... 57457507547555556557558559567607657 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.561 - 5.570 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #5561
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért azt bírom,hogy egy kivételével az összes meccset 7-2re tettem és csak az az egy lett 7-2
    Igazi Csigás ez
    csiga19794 likes this.

  2. #5562
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet Piroslapos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos lemaradtunk rendesen, de beteg tippekkel és meglepetés eredményekkel hozható még a győzelem.
    Te tök utolsó vagy és ez örömteli A beteg az nálad megvan már csak a tippeknek kell sülnie.

  3. #5563
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te tök utolsó vagy és ez örömteli A beteg az nálad megvan már csak a tippeknek kell sülnie.

  4. #5564
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Amint Lewis is tűrhető formába került, egyből be meri rakni E-Tacsi is profilképnek.
    No comment...
    van Gerwen likes this.

  5. #5565
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amint Lewis is tűrhető formába került, egyből be meri rakni E-Tacsi is profilképnek.
    No comment...
    Amikor meglett a 9 nyilas éppen mi is dartsoztunk az asszonykával itthon, és közben ugráltunk a tv előtt amikor megdobta. Meg is álltam játék közben, viszont én is dobtam egy 9 nyilast...igaz az csak 39 nyilas kiszálló volt Ha csak a tűrhető forma miatt raknám ki, Whitlock ki sem került volna. De így, hogy a másik kedvenc alakított végre megérdemli. Amúgy a múlthéten is bíztam benne és csak én raktam, hogy nyer.

  6. #5566
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Lassan amúgy igényt tartok lehet az "Árazó" névre
    csiga19794 likes this.

  7. #5567
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet ltacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amikor meglett a 9 nyilas éppen mi is dartsoztunk az asszonykával itthon, és közben ugráltunk a tv előtt amikor megdobta. Meg is álltam játék közben, viszont én is dobtam egy 9 nyilast...igaz az csak 39 nyilas kiszálló volt Ha csak a tűrhető forma miatt raknám ki, Whitlock ki sem került volna. De így, hogy a másik kedvenc alakított végre megérdemli. Amúgy a múlthéten is bíztam benne és csak én raktam, hogy nyer.
    Whitlock több versenyt nyert idén...

  8. #5568
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet ltacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lassan amúgy igényt tartok lehet az "Árazó" névre
    Azt hagyd meg a "szakértőknek"!
    ltacsi and csiga19794 like this.

  9. #5569
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Mit ne mondjak, elég lalatlan forduló volt ez megint, a győzelem végleg elszállt, de legalább már a félnótás inas előtt vagyok, s bezsebelem tőle a jogosan megillető 300 eurót. Itacsi meg a modi elképesztő apszvingben vannak, főleg az előbbi, innentől a hátsó régiónak már csak formalitás a játék. Azért volt minek örülni, Gerwen nem kapott ki, lúzer Wrájt donkban mindig lehet bízni, hogy összeomlik a siker kapujában, ahogy Csizzi is, nevetséges volt, amit a végén összeszerencsétlenkedett. Luiz viszont parádé volt, az első olyan 9 nyilast dobta, amit élőben láttam és másnap is emlékszem rá. 6 tökéletes nyílnál már éreztem, hogy itt valami nagy dolog készül, a korcsmában rendre intettem mindenkit, hogy fejezze be az ivást és a dumát, koncentráljunk a kocára, s láss csodát, megdobta. Utána persze őrületes hörgésbe kezdtünk, még táncra is pördültünk, óriási élmény volt.

  10. #5570
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Pokerben lenne ekkora upswingem ki se ülnék az asztaloktól 1 hétig Amúgy messze nem lefutott még szerintem, elég 3 esélyes a legtöbb meccs és még azért elég sok van hátra. Mondjuk elég szerencsém volt Wright-al, hogy sikerült x-re donkolnia a meccset.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •