Oldal: 558 / 736 ElsőElső ... 58458508548556557558559560568608658 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.571 - 5.580 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #5571
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Sajnos lemaradtam a 9 nyilasról,most néztem vissza és csalódottan láttam,hogy Barney még egy gyenge tapsot sem eresztett meg (legalábbis,ami a youtubon látható).Semmi gartuláció vagy hátbaveregetés nem volt érte részéről?

  2. #5572
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Dehogynem, nézd meg figyelmesebben a végét.

    https://www.youtube.com/watch?v=vnL0PqP-66o

  3. #5573
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Chisnall-Lewis 6-6
    Taylor-Anderson 6-6
    Wright-Wade 6-6
    Gerwen-Barney 6-6
    Chisnall-Taylor 6-6

  4. #5574
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mit ne mondjak, elég lalatlan forduló volt ez megint, a győzelem végleg elszállt, de legalább már a félnótás inas előtt vagyok, s bezsebelem tőle a jogosan megillető 300 eurót. Itacsi meg a modi elképesztő apszvingben vannak, főleg az előbbi, innentől a hátsó régiónak már csak formalitás a játék. Azért volt minek örülni, Gerwen nem kapott ki, lúzer Wrájt donkban mindig lehet bízni, hogy összeomlik a siker kapujában, ahogy Csizzi is, nevetséges volt, amit a végén összeszerencsétlenkedett. Luiz viszont parádé volt, az első olyan 9 nyilast dobta, amit élőben láttam és másnap is emlékszem rá. 6 tökéletes nyílnál már éreztem, hogy itt valami nagy dolog készül, a korcsmában rendre intettem mindenkit, hogy fejezze be az ivást és a dumát, koncentráljunk a kocára, s láss csodát, megdobta. Utána persze őrületes hörgésbe kezdtünk, még táncra is pördültünk, óriási élmény volt.
    Én ugy emlékszem inas h végül nem merted lefogadni?

  5. #5575
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos lemaradtam a 9 nyilasról,most néztem vissza és csalódottan láttam,hogy Barney még egy gyenge tapsot sem eresztett meg (legalábbis,ami a youtubon látható).Semmi gartuláció vagy hátbaveregetés nem volt érte részéről?
    jackpot_barney.jpeg

    Szokás szerint most is remekül látod...
    csiga19794 likes this.

  6. #5576
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ugy emlékszem inas h végül nem merted lefogadni?
    Dehogynem inas, csak én kijelentettem, hogyha véletlenül te nyernéd, akkor nem küldök semmit.

  7. #5577
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jackpot_barney.jpeg

    Szokás szerint most is remekül látod...
    Napi Csiga
    ceewyl likes this.

  8. #5578
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Vicz van, gyerekek, bezárt a korcsma, mert nem volt senki, így itthon donkolok színlózanul. Piroslapos is megoktatott darcban, pedig béna volt, de én pia nélkül értékelhetetlenül játszottam. Ráadásul még itt is meghalt az élet? A két agyhalott donk elkezdhetné egymást szidalmazni, a múltkori műsorról lemaradtam, de most még fizetnék is érte, csak kezdődjön a cicaharc.

  9. #5579
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Mégegyszer nem fogok összeveszni a spanommal, ugynézki rendeztük a dolgokat. Látod buta voltál h nem mertél fogadni pedig Gerwent ha belebuktam volna akkor is veretem végig max egy kicsit komolyabban toltam volna.
    BaDBeaTDonKY likes this.

  10. #5580
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Na, nem is baj, hogy nem sikerült bebaszni, hiszen megint játszik Doug "Kukidzsár" Polk, óriási a műsor, mint mindig, nézzed és hörögj inas, hátha megint befingik/befosik közben.

    https://www.twitch.tv/dougpolkpoker

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •