Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (59) összesen
Like Tree84Likes

Téma: Wow! $300.000-t kaszált a magyar pókeres!

  1. #21
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Miért zárolná? Ez nem dajcsland, ha leadózik itthon rendesen akkor semmi félnivalója sem lesz.

  2. #22
    Tag BaDBeaTDonKY avatara
    Csatlakozott
    2017. 03. 09.
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    az érdekes.. illegális dolgot csinál és ha leadózik akkor okés.. hát te álom világban élsz... avgy tényleg ennyire korrupt a magyar ....

  3. #23
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Drága okoska, nos lehet illegális, de nem tiltott külföldi oldalon játszani, sőt nyerni sem. De az abból származó jövedelem, adó és járulék köteles, ha leutalod bankszámlára vagy Skrillre. Javaslom olvass NAV oldalt és utána okoskodj. Tömören nyersz 1 milla$-ot lekérheted és, ha befizeted az adót(és egyebet) akkor már legális lesz a kes. A törvény leírja, hogy csak akkor lehet perelni vagy felnyomni egy oldalt, ha rendelkezik Magyar licensz szerződéssel(lásd a Vajna új online kaszinóját), ha olyan helyen nyersz ami nem felel meg a törvénynek. Akkor sajnos, ha pl. nem fizet ki, nem mehetsz panaszra a Magyar hatóságok felé. És még egy dolog, mi a fa.ért spameled tele a topicokat egy-egy hsz-el? Amiket leírsz simán lehetne a szerkesztés gomb használatával egy hsz-é összerakni. És nem kéne 2-3-5 percenként egy újabb marhaságot olvasni, mert pont akkor jutott eszedbe. Kettő ekkora összegnél megéri leadózni, te okoska. És aki nyer ekkorát az le is adózik. Szerinted birs és a többi nagy nyerő csak ül a pénzén a ps-en, és 1000$ részletekben leutalja Skrillre(majd elmegy egy ATM-hez) és leveszi? Te nagyon naív vagy.
    Utoljára módosítva: ria05 által: 2017. 04. 24. 14:45 Oka: És
    Zoli82 and csiga19794 like this.

  4. #24
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Én úgy tudom hogy a stars is legálisan van jelen Magyarországon, csak a ***** kormány saját monopóliumot akar kiépíteni hogy a lehető legtöbb módon lenyúlja a pénzünket. Emiatt nem egyszer hurcolják meg viktort meg az országot Az Eu-ban.Ez ennyi. Nem illegális itthon játszani, ha pedig egyéni vállalkozó vagy annak is van 2 módja hogy adózz, ha pedig magánszemélyként adózol az megint egy másik történet. nem attól lesz legális vagy illegális hogy adózol e.
    Ha pedig huzamosabb ideje külföldön tartózkodsz mikor nyersz, és van bejelentett lakcímed ott abban az országban,akkor meg ott kell adóznod.Apropó én nem ismerem az illetőt, de azért ez milyen már hogy egyből ghosting, meg backing csalás meg miegymás? Aki tudja hogy backelt, az írja le hogy igen én tudom valóban backelt.Ott meg ha aláírta akkor tudta mit vállalt, ha én más pénzével játszom, megállapodunk és nyerek, amiről van szerződés( ahogy minden backing csoportnál van) akkor meg nincs ilyen hogy nem fizetek, meg meglógok a pénzzel.
    BaDBeaTDonKY likes this.

  5. #25
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Szia Fredaster007
    Sajnos rosszul tudod, Magyarországon egyedül csak a Vajna kaszinó legális(online és nem online) és Tippmix Pro és a Lovi, no meg a Szerencsejáték zRt(lotto, stb) minden más illegális, mert nem rendelkezik Magyar licenszel. Szóval se a PS-nek, se az Unibetnek, se másnak nincs licensze, csak lesd meg a tiltott oldalak listályát. PS-nek vagy 10 web címét már banolták a NAV-nál, de lehet többet is.És itt nem érvényes a szóban megállapodunk, mert cimbik vagyunk. De ez is le van írva szépen a NAV honlapján. Viszont abban egyetértek, hogy a kormány és Vajna le akarja nyúlni(már megtette) az egész bizniszt. Három szerintem sem lép le a kessel, ha backelt és élő szerződése van(elvileg). Viszont az ilyen szerződések a Magyar jogviszonyban nem legálisak. Vagyis, ha nyer, de nem adja át a kest akkor nem tehet panaszt egy Magyar hatóságnál sem. Ő számlája, elvileg ő pénze(mert fizikailag az ő számláján van akkor mikor nyert), és egy olyan teremben aminek hangsúlyozom nincs Magyar engedélye. Szóval egy ilyen csoport sok veszélyt hordoz magában.

  6. #26
    Axe
    Axe nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 01.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Ez a lelépés egyébként, hogy jut eszetekbe?
    Ha nincs tőkéd de tolják beléd a pénzt/tudást/satöbbit és egyszer beüt a jólét akkor egyből szemenfosn@tok az eddigi segítőtöket?
    Eszem megáll.

  7. #27
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet ria05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mi a fa.ért spameled tele a topicokat egy-egy hsz-el? Amiket leírsz simán lehetne a szerkesztés gomb használatával egy hsz-é összerakni. És nem kéne 2-3-5 percenként egy újabb marhaságot olvasni, mert pont akkor jutott eszedbe.
    Ha tényleg ennyire zavar, tiltsd le itt, és nem kell olvasnod a hsz-eit:
    Fórum eszközök-Beállítások módosítása-Mellőzött lista módosítása
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  8. #28
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha tényleg ennyire zavar, tiltsd le itt, és nem kell olvasnod a hsz-eit:
    Fórum eszközök-Beállítások módosítása-Mellőzött lista módosítása
    Thx Geri

  9. #29
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Attól hogy Magyarország kormánya önkényből felrúg egy uniós megállapodást, és valamit illegálissá tesz, ami jogilag rendben van még nem lesz illegális.Ugyanis nem egy olyan jogi döntést hozott a kormány ami miatt ****ult az európia uniónál, vagy az ep-nél. Volt pár eset, és ez is ilyen hogy zajlik a Tárgyalás.CSomó bűntetést kaptunk hasonlók miatt, ez most sem lesz másképp, csak idő kérdése mikor koppintanak megint vikike körmére.
    Mindemellett, ha te egyéni vállalkozó vagy, és az EGYÉB kategóriát jelölted meg, amikor a vállalkozásod létre hoztad, ebben az esetben a kutya nem nézi hogy te hol vagy mivel keresed a kenyered,amíg adózol belőle.
    + amit már említettem, ha átmész horvátba pl és veszel egy 3000€-s ingatlant ami omladozik de neked ott van lakcímed,írhatja azt a ps hogy Hungary, onnan már horvátban adózol Na most ha elfogadjuk hogy illegális, akkor fogod kimész veszel egy kis házat,aztán adózol ott,az oldal kifizet, a kormány meg kb kinyalhatja, mert mit tud veled csinálni?Hogy bizonyítja be hogy te ,itthon voltál amikor nyertél, van hogy meg se tudja nézni hogy nyertél e.
    Egy szó mint száz, annyi féleképpen ki lehet ezt játszani.Amíg a ps kifizet gond nincs.
    BaDBeaTDonKY likes this.

  10. #30
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Idézet Axe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a lelépés egyébként, hogy jut eszetekbe?
    Ha nincs tőkéd de tolják beléd a pénzt/tudást/satöbbit és egyszer beüt a jólét akkor egyből szemenfosn@tok az eddigi segítőtöket?
    Eszem megáll.
    Nem nekem jutott eszembe, én csak reagáltam rá..

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •