Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (97) összesen
Like Tree23Likes

Téma: Playerpool

  1. #31
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Hero (5JAK - Big Blind) wins - a straight, ten to ace wins over three of a kind, eights - submitted 04-25-2017 - 17:22 pm - Poker Hand Replays

    Nem tudom van-e érv a cr ai mellett. Valószínűleg semmi! Két pár vagy jobbat úgy sem dob, aminél meg jobb vagyok azt miért is dobatom? Fogjuk arra hogy megcsúszott a csúszka

  2. #32
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Hero (7AKQ - Middle Position) win - Hand Import - - submitted 04-25-2017 - 17:29 pm - Poker Hand Replays

    Jó volt itt 3 utcát ütni air-el? 3 ch után nem tudtam olyan lapra tenni ami callolni fogja a river bet pot-om.

  3. #33
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Playerpool eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hero (5JAK - Big Blind) wins - a straight, ten to ace wins over three of a kind, eights - submitted 04-25-2017 - 17:22 pm - Poker Hand Replays

    Nem tudom van-e érv a cr ai mellett. Valószínűleg semmi! Két pár vagy jobbat úgy sem dob, aminél meg jobb vagyok azt miért is dobatom? Fogjuk arra hogy megcsúszott a csúszka
    jol irtad, cR nek nincs értelme. pre easy 3bet. as played turn c/call river meg donk, valszeg ugysem dob el AQ+.

    Idézet Playerpool eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hero (7AKQ - Middle Position) win - Hand Import - - submitted 04-25-2017 - 17:29 pm - Poker Hand Replays

    Jó volt itt 3 utcát ütni air-el? 3 ch után nem tudtam olyan lapra tenni ami callolni fogja a river bet pot-om.
    lehet többféleképp is játszani itt, floppon checkbackelni is tudsz, A magasod van ha megnézed Ahogy ment turnön csekbekkelnék, riveren ugyanugy tudsz bluffolni szpidirün csak overallban olcsobb lesz mivel ezen a turnon kb nincs lap amit eldob a flop callingrange-eből.
    CsabiST likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  4. #34
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jol irtad, cR nek nincs értelme. pre easy 3bet. as played turn c/call river meg donk, valszeg ugysem dob el AQ+.



    lehet többféleképp is játszani itt, floppon checkbackelni is tudsz, A magasod van ha megnézed Ahogy ment turnön csekbekkelnék, riveren ugyanugy tudsz bluffolni szpidirün csak overallban olcsobb lesz mivel ezen a turnon kb nincs lap amit eldob a flop callingrange-eből.
    1: Lenne egy Stewar Reuben féle hipotetikus kérdésem XD Ha a river blank és hív easy fold?

    2: Mondasz valamit. És itt is mennyi bb-t lehet bukni atyaég, bár mostanában elég sokszor hagyok ki egy-egy utcát figyelek ilyenekre. Itt csak nagyon azt akartam hogy dobja, de valszeg dobta volna akkoris, ha kihagyok egy utcát. És melyik lehet erre a legjobb utca? A flop vagy a turn? Tudom ellen függő, de nagy általánosságban?

    Köszi a válaszokat!

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    33% -od volt mikor betetted. El lehet engedni.
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    52 -48 % volt az ellenfélnek. De ezt mindenki beteszi.
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  7. #37
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Playerpool eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1: Lenne egy Stewar Reuben féle hipotetikus kérdésem XD Ha a river blank és hív easy fold?

    já, ha nincs 2 párunk mindenképp. ha van valszeg akkor is hacsak villian nem vmi 3barrel happy bet gombra tenyerelős monk.

    2: Mondasz valamit. És itt is mennyi bb-t lehet bukni atyaég, bár mostanában elég sokszor hagyok ki egy-egy utcát figyelek ilyenekre. Itt csak nagyon azt akartam hogy dobja, de valszeg dobta volna akkoris, ha kihagyok egy utcát. És melyik lehet erre a legjobb utca? A flop vagy a turn? Tudom ellen függő, de nagy általánosságban?

    Köszi a válaszokat!
    hát ezt nehéz megmondani, ha exploitative nézed és pl valaki sokat dob flop cbetre akkor ugye ott jobb cbetelni és checkelni turnön mert ott már keveset dob ugye ill tul erős lesz a range. és vica versa.

    ugye mélyebb gondolkodást játékismeretet igényel az ha nézed a boardot, összehasonlitod h ott kinek lesz range előnye és aszerint játszol de nem ez a tét lesz az ahol neked ezt figyelned kell.
    Ahhoz hogy nyerj szerintem kb small stakes ig bezárolag, a legjobb stratégia az lesz ha nagyon feszesen játszol preflop, nut ill nut potentiallal rendelkező handeket beteled mint állat,(nagyon kevés bluff hand-el, az se baj ha egyáltalán nem bluffölsz) ami nem túl erős hand (ranged közepe) az adott boardon azt csekkeled kb és realizálod vele az equtyd, adott esetben passzivan játszod meg. Air-ed meg nem sok lesz úgysem mivel feszesen nyitsz, a boardok több mint 50% án dominálni fogsz (A high, K high, paired board, + mono) nálad lesz erősebb 2pár erősebb flush stb. Maradnak az alacsony boardok de sokszor ott is tudsz eq-t realizálni passziv játékosok ellen mivel fingjuk nincs arrol h a te ranged hogy néz ki, ill h ott esetleg t támadhatobb vagy stb. játszák a lapjaikat és kész, tudsz eq-t realizálni.
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2017. 04. 26. 13:21
    CsabiST likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  8. #38
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát ezt nehéz megmondani, ha exploitative nézed és pl valaki sokat dob flop cbetre akkor ugye ott jobb cbetelni és checkelni turnön mert ott már keveset dob ugye ill tul erős lesz a range. és vica versa.

    ugye mélyebb gondolkodást játékismeretet igényel az ha nézed a boardot, összehasonlitod h ott kinek lesz range előnye és aszerint játszol de nem ez a tét lesz az ahol neked ezt figyelned kell.
    Ahhoz hogy nyerj szerintem kb small stakes ig bezárolag, a legjobb stratégia az lesz ha nagyon feszesen játszol preflop, nut ill nut potentiallal rendelkező handeket beteled mint állat,(nagyon kevés bluff hand-el, az se baj ha egyáltalán nem bluffölsz) ami nem túl erős hand (ranged közepe) az adott boardon azt csekkeled kb és realizálod vele az equtyd, adott esetben passzivan játszod meg. Air-ed meg nem sok lesz úgysem mivel feszesen nyitsz, a boardok több mint 50% án dominálni fogsz (A high, K high, paired board, + mono) nálad lesz erősebb 2pár erősebb flush stb. Maradnak az alacsony boardok de sokszor ott is tudsz eq-t realizálni passziv játékosok ellen mivel fingjuk nincs arrol h a te ranged hogy néz ki, ill h ott esetleg t támadhatobb vagy stb. játszák a lapjaikat és kész, tudsz eq-t realizálni.
    Pontosan így, és ezekre törekszem! Pre a játékom még kaotikus, mert nem nagyon tudok mit kezdeni a limpelős partykal. Verjem fel a potot gombról egy KJT8ss-al? egy 9986-al? Axt9ss-el? stb stb Úgy hogy jönnnek mindennel? Postflop meg nem nagyon szoktam variálni. Annyiból áll -és hál istennek tud állni ezen a téten- a játékom, hogy kifizetettem a handjeim, és kerülöm a kerülni valót. Ami elég nagy feladatt: Playepool-t távol tartani a bajtól? Nehéz. XD Annyi blöff-öt megengedek magamnak, hogy van néhány szitu amit mindig támadok, de wp-zni itt? XD ajajaj azt nem szabad! Ezt már az elején megtanultam!

  9. #39
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Vörös ninja sixth sense:

    Hero (T9KA - Big Blind) loses - a full house, aces full of nines wins - submitted 04-26-2017 - 10:34 am - Poker Hand Replays

    Nem baj csávó, nem baj. Jössz te még az én utcámba!

    Pát handel később: Nocsak ki nézett be az utcámba?

    Hero (88KK - Button) wins - a full house, kings full of tens wins over a full house, tens full of fives - submitted 04-26-2017 - 10:37 am - Poker Hand Replays

    Pre azért döntöttem a call mellett, mert uapote-t már megfigyelés alatt tartom. Egy kis csibész 234 hand alatt 79/56/15-öt tolt. Cbetjei: 70/70/100. 3betre viszont dob (70%)!!! A terv ezért az volt hogy call, és call, call, call kb

  10. #40
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Vasárnapi helyzetjelentés most, mert hétvégén nem leszek itthon.

    Megérkeztem a stars-ra. Most már biztos hogy maradok a normal asztaloknál. Kipróbáltam a fast-ot, de nem jött be. Csonka hetet játszottam, ezért nem tudtam nagyobb óraszámot beletolni, de majd jövő héten.

    111111111111111111111111111111111111111111111.jpg

    Nem gondoltam volna, de még növelni is tudtam a bb/100-am. Köszönhetően annak, hogy mániákusan figyelem azt, hogy hol tudok még egy kis profitot nyakon csípni. Plusz kezdem már rendbe rakni a pre játékom, mert az egy teljes katasztrófa! Jövő heti cél: 30 óra game. Havi 120-al még mindig nem lennék elégedett, de arra már azt mondanám: nem is olyan rossz pool!

Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •