Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (33) összesen
Like Tree29Likes

Téma: Visszavonulok a pókertől - Iteo interjú

  1. #11
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    Bak
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    P
    csmaster likes this.

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 03. 14.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Elolvastam.
    Szerintem kislányos picsogás az egész ,aminek az egyetlen oka,hogy legyen egy kis bulvár.
    pilotkex and pujarooo like this.

  3. #13
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 07. 12.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    GG iteo. Ideje átadni a helyet a fiataloknak

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Konkrétan nem említette hogy visszavonul. De jó teszi ha igen, ideje élni is egy kicsit a poker "sport" igencsak tönkre tudja tenni a társadalmi életet . Lehet ő is belegubózott a sikerbe a "fontosabb" dolgokat meg elfelejtette /párkapcsolat,punci esetleg fütyi/

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 10. 31.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Minden tiszteletem Pepe de egy álomvilágban élsz!

    1: Sport létesítmény vezetője? Miért te kerülnél oda miért nem egy olimpikon? Mert megcsináltad az ironman-t?
    2: Csinálnád mindezt napi 8 órába (plusz utazás, mert tudod ha nem pókerezel at is kell) miért is? A havi keresetedért ami kb 2-3 nagyvakod? (se)
    3: Mindazért a 2-3 nagyvakodért azt hiszed nem kapnád a stresszt az arcodba? A sok lenéző, könyöklő, kivagyi, ok nélkül gyűlölködő átéag magyartól?
    4: Mindezt egy sérülés mellett?

    Gondold újra, azért mert pókerben elértél a csúcsra közel sem biztos hogy mással is így lesz amivel könnyen lehet 1%-át sem fogod keresni a jelenlegi havi bérednek. Tudom itt jön az a rész hogy a pénz nem boldogít... akkor keres egy rakat pénzt ahogy eddig is, és keresd meg azt ami boldogít. Ki kell mondanom: ha te elérted azt amit a magyar pókeresek 99,99%-a sem, de mégis boldogtalan vagy, akkor sry bro de te vagy a b4lf4sz!!!
    pilotkex likes this.

  6. #16
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet Fufy the bug eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden tiszteletem Pepe de egy álomvilágban élsz!

    1: Sport létesítmény vezetője? Miért te kerülnél oda miért nem egy olimpikon? Mert megcsináltad az ironman-t?
    2: Csinálnád mindezt napi 8 órába (plusz utazás, mert tudod ha nem pókerezel at is kell) miért is? A havi keresetedért ami kb 2-3 nagyvakod? (se)
    3: Mindazért a 2-3 nagyvakodért azt hiszed nem kapnád a stresszt az arcodba? A sok lenéző, könyöklő, kivagyi, ok nélkül gyűlölködő átéag magyartól?
    4: Mindezt egy sérülés mellett?

    Gondold újra, azért mert pókerben elértél a csúcsra közel sem biztos hogy mással is így lesz amivel könnyen lehet 1%-át sem fogod keresni a jelenlegi havi bérednek. Tudom itt jön az a rész hogy a pénz nem boldogít... akkor keres egy rakat pénzt ahogy eddig is, és keresd meg azt ami boldogít. Ki kell mondanom: ha te elérted azt amit a magyar pókeresek 99,99%-a sem, de mégis boldogtalan vagy, akkor sry bro de te vagy a b4lf4sz!!!
    csak előre szólok, h Iteo nem volt a szívem csücske, nagy hal voltam-vagyok, beszóltam neki anno a súlyára, jött is néha utánam a Starson , h leszedjen. Sikerrel.
    De ez a fagyöngy egyszerűség megihletett, amit idehánytál.
    Egy igazi proli lehetsz, aki egy istent ismer: a pénzt. Felfoghatnád, hogy új kihívásokat keres, hogy egyensúlyra találjon. Az eddigi eredményei alapján bizakodhat, mondjuk ez egy lifetime mission. Nem olyan kétbites mint te. Van ilyen.
    " A sok lenéző, könyöklő, kivagyi, ok nélkül gyűlölködő átéag magyartól?"
    hehehe, ilyen vagy, vagy csak irigyled őket?
    Zoli82, rockett, titcar and 5 others like this.

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 05. 22.
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet orbitor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csak előre szólok, h Iteo nem volt a szívem csücske, nagy hal voltam-vagyok, beszóltam neki anno a súlyára, jött is néha utánam a Starson , h leszedjen. Sikerrel.
    De ez a fagyöngy egyszerűség megihletett, amit idehánytál.
    Egy igazi proli lehetsz, aki egy istent ismer: a pénzt. Felfoghatnád, hogy új kihívásokat keres, hogy egyensúlyra találjon. Az eddigi eredményei alapján bizakodhat, mondjuk ez egy lifetime mission. Nem olyan kétbites mint te. Van ilyen.
    " A sok lenéző, könyöklő, kivagyi, ok nélkül gyűlölködő átéag magyartól?"
    hehehe, ilyen vagy, vagy csak irigyled őket?

    Teljesen kultúráltan fogalmazta meg, veled ellentétben.

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 10. 01.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    200$/óra? lol... egyik pokeroktató órája sem ér ennyit, ráadásul attól hogy jó játékos valaki az nem jelenti azt hogy jó oktató is!!!

  9. #19
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Dodonpa11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    200$/óra? lol... egyik pokeroktató órája sem ér ennyit, ráadásul attól hogy jó játékos valaki az nem jelenti azt hogy jó oktató is!!!
    "aszondod"?
    Azt hittem az olaszos hsz-nél nem tudsz ütősebbet előadni.............tévedtem!

  10. #20
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 06.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Pont egy friss Kártyamagazint lapozgattam

    https://gyazo.com/a0a4c0d2653d543436a6dc73cc6c1d37
    hateAllMss likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •