Oldal: 5 / 10 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (97) összesen
Like Tree23Likes

Téma: Playerpool

  1. #41

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Nem rossz. Szép kis lap ütközés. Gl
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  3. #43
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 07. 12.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Kemény

  4. #44
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Magam sem hittem el amikor felém csúszott a pot! XD

    Van pár kérdéses handem:

    Emberünk super tight 1% 3bet-el. Engem még sohasem 3betelt. Kérdés van-e értelme a 4betnek? És hogy milye lehetett? Elképzelni sem tudom! Lehet már elege lett belőlem, mert elég aktív vagyok IP, vagy ki tudja?

    Hero (9A6A - UTG) win - Hand Import - - submitted 05-05-2017 - 13:32 pm - Poker Hand Replays

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ez jó volt így?

    Hero (KK97 - Small Blind) wins - a flush, king high wins over two pair, nines and fours - submitted 05-05-2017 - 13:36 pm - Poker Hand Replays

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Turn? Hibáztam? Dupla nut sor húzó, flush, s.flush... Nem tudtam elengedni.

    Hero (76QA - Middle Position) loses - a full house, tens full of kings wins over a pair of tens and two pair, kings and tens - submitted 05-05-2017 - 13:40 pm - Poker Hand Replays

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ezen elég sokat agyaltam. TT-33-at kizártam, mert miért is csekkelné a flopot két ember ellen szendvicseben? Innentől kezdve meg már csak azt kellett volna elhinnem hogy T2-T3-a van. Azokkal meg az a baj, hogy miért donkolna elém, amikor én támadok, ráadásul egy tökéletes blöff lap is érkezett számomra, ergo tuti betelni fogok! Hiteltelen volt a történet amit előadott!

    Hero (4QAA - Button) wins - a flush, ace high wins over two pair, eights and deuces - submitted 05-05-2017 - 13:44 pm - Poker Hand Replays

  5. #45
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Más: Hamarosan szintet lépünk! Ez nem azt jelenti hogy telibe, mert saját brm-em van. Nevet még nem találtam ki neki, de legyen mondjuk: Anti-statikus bankroll management. Sokkal jobb, mint amilyen rondán hangzik!

    ROLL 250$: 1 5$
    ROLL 350$: 2 5$
    ROLL 450$: 3 5$
    ROLL 550$: 4 5$
    ROLL 650$: 1 10$
    ROLL 750$: 2 10$
    ROLL 850$: 3 10$
    ROLL 1k$ : 4 10$

    Az én brm-el sokkal biztonságosabban, és dinamikusabban lehet vele dolgozni, mert nem "telibe" cserélem le az összes asztal-t, hanem br függvényében fokozatosan. Jelenleg 4 asztalon játszom. Ahogy elértem a 250-et egy asztalt lecserélek egy 5-ösre. 350-nél kettőt. 450-nél hármat, és kicsivel 100 BI felett fogok 4 5-ös asztalt nyitni. Nagyon sok előnye van ennek a BRM-nek. Mindenkinek csak ájnlani tudom!
    CsabiST likes this.

  6. #46

  7. #47
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Vasárnapi helyzetjelentés hétfőn!

    Jobb a Stars mint a party!!! Csak mezőny tekintetében volt kérdés, de mit is várok szignifikáns változást megamicron? Most már rendre 4 asztalon játszom, és már kezdek unatkozni is ami jó hír.

    PS:

    ps1.jpg

    ÁLÁGLOBÁLE:

    ala.jpg

    Minden frankó. Ha így megy tovább, akkor hamarosan már nem kell embereket öldökölnöm, csak hát a játékidő... : többet, többet, még többet!

  8. #48
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Új rovat: Zene****

    ...mert az vagyok! Rengeteg pókeres talp.. seggalávalóm van. Jöjjön az első gyöngyszem:

    TOSCA : CHOCOLATE ELVIS

    CS1202849-02A-BIG.jpg
    4.jpg

    https://www.youtube.com/watch?v=qBPAjwQymm4

  9. #49
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Ez jó volt így? Így tűnt a legjobbnak: Hagyom hogy nyisson, arra cr, majd ha call, turn ami van be. Vagy nem? Fél pot?

    Hero (JA6J - Big Blind) win - Hand Import - - submitted 05-08-2017 - 06:20 am - Poker Hand Replays

  10. #50
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Ezt lehet nagyon elniteskedtem:

    Hero (A54A - Big Blind) loss - Hand Import - - submitted 05-16-2017 - 05:30 am - Poker Hand Replays

    Csak ellene instacall, de voltak még mögöttem ketten. Akkor is? Utólag belegondolva ez a 7-k-5 flop textúra nekem még egész jó is. Kevés itt a sett ami mögöttem lehet. Hát ja ezt elbasztam.

Oldal: 5 / 10 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •