Oldal: 573 / 736 ElsőElső ... 73473523563571572573574575583623673 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.721 - 5.730 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #5721
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet ltacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csizi az elmúlt hetekben brutálisat menetelt, bár múlthéten, hogy nyert az öreg már csak matematikai esélye van. Talán valami 10leges különbség van, szóval neki nagy arányban kéne nyerni, az öregnek meg kikapni. Viszont, ha már ekkorát menetelt azt a bűn rossz Wade-t meg fogja verni, mivel az 5.hely 10e £ többet fizet mint a 6.hely, így valószínűleg megharcol azért a 2 pontért főleg, hogy ők kezdenek így nem tudja a többiek mit játszanak mögötte. Wright formáját nem kell bemutatni, Barni nem hiszem, hogy a 4 vereség után pont őt verné most meg hátsó pályáról. Én így látom, amúgy nem szoktam fogadni, bár a múltkor raktam valami azzal nyertem is
    Jó a levezetés, csak itt a darcban minden megtörténhet, fakezű Wade is foghat ki jó napot, Barni meg Barni. Na, mindegy, legyen szerencséd, s jöjjön meg a mix, aztán meghívhatsz minket Piroslapossal egy sörre.

  2. #5722
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Chisnall - Wade 7-2
    Taylor - Lewis 4-7
    Gerwen - Anderson 7-4
    Wright - Barneveld 4-7

  3. #5723
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Anderson képes könnyedre venni a figurát,ha már semmi tét nincs. Ennél komolyabb versenyekbe is beleszart,ha nem érdekelte. Így én tükörsima Gerwen győzelmet várok.

  4. #5724
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Igen, végre, újra itt vagyunk! Nem kell tovább várni!

    Ma estve újfent összecsap a jelenkor két legnagyobb dartsosa, a Hall of Fame-be is beválasztott világelső egri szörnyeteg, van Gerwen, valamint az örökös bajnok Piroslapos! Utóbbit igencsak fűtheti a visszavágás, hiszen legutóbb Gerwen egy egészen brutális, 41-es átlaggal happolta el előle a világbajnoki címet, viszont a fiatal fenoménon lesz ezúttal a nyomás, hiszen ő a címvédő. Az esélyek viszont felé billennek, hiszen az öreg is fog alkoholt fogyasztani, és köztudottan neki nem kell sokat innia, hogy elveszítse pontosan célzó képességét. Egy szó mint száz, óriási rangadóra van kilátás, azt is mondhatjuk, hogy az évszázad mérkőzése kerül megrendezésre, gyere te is és szurkolj Piroslapos 50 négyzetméteres lakásában, a szünet után pedig a kedvencz söntésemben!

  5. #5725
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805
    ceewyl likes this.

  6. #5726
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, végre, újra itt vagyunk! Nem kell tovább várni!

    Ma estve újfent összecsap a jelenkor két legnagyobb dartsosa, a Hall of Fame-be is beválasztott világelső egri szörnyeteg, van Gerwen, valamint az örökös bajnok Piroslapos! Utóbbit igencsak fűtheti a visszavágás, hiszen legutóbb Gerwen egy egészen brutális, 41-es átlaggal happolta el előle a világbajnoki címet, viszont a fiatal fenoménon lesz ezúttal a nyomás, hiszen ő a címvédő. Az esélyek viszont felé billennek, hiszen az öreg is fog alkoholt fogyasztani, és köztudottan neki nem kell sokat innia, hogy elveszítse pontosan célzó képességét. Egy szó mint száz, óriási rangadóra van kilátás, azt is mondhatjuk, hogy az évszázad mérkőzése kerül megrendezésre, gyere te is és szurkolj Piroslapos 50 négyzetméteres lakásában, a szünet után pedig a kedvencz söntésemben!
    Jézusom tudtam h dugtatok már érezni a dinamikát köztetek .Felmész lakásra darts ivás ilyenek jó fülledt lehet a hangulat. Nem Piroslapos a vén perverz aki pénzel vagy pénzelni akart?

  7. #5727
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jézusom tudtam h dugtatok már érezni a dinamikát köztetek .Felmész lakásra darts ivás ilyenek jó fülledt lehet a hangulat. Nem Piroslapos a vén perverz aki pénzel vagy pénzelni akart?
    Haha, nem volt dugás, annyit ittunk, hogy akkor már nem áll fel, igaz, az inas óriás tövön megindalt egy 19 éves örömlányhoz, akit a rosszlányokról nézett, de elég hamar végzett, én meg addig is pörgettem a HS-spineket 1-3 dolláron. Darcban is megoktattam a végén, nyertem tőle pár ezret, de rendes voltam, s nem kértem el a pénzt, mert már a falvédőt dobálta, na meg előtte szanaszét hánytam a konyháját szép kis piros színű halászlével.
    Ragemarci likes this.

  8. #5728
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835
    csiga19794 likes this.

  9. #5729
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem hagyjuk a számolgatást:-P
    Úgyis csak poénból toltuk:-)
    De összességében az a gyanúm,hogy huncutabbul számolsz,mint Gerwen.

  10. #5730
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    BaDBeaTDonKY likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •