Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree13Likes

Téma: Hedgehog Staking Group - ingyenes magyar nyelvű videósorozat indul

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Hedgehog Staking Group - ingyenes magyar nyelvű videósorozat indul

    szroli likes this.

  2. #2
    Tag BaDBeaTDonKY avatara
    Csatlakozott
    2017. 03. 09.
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    nagyon jó gondolat! sok sikert
    Laci24 likes this.

  3. #3
    Lelkes újonc Jul3s4ty avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 25.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Big lájk!
    Laci24 likes this.

  4. #4
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Szerintem ez egy high level blöff volt Rast részéről, nem valueraise
    Laci24 likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Több értelme lett volna mint értékért .Csak Seiver river bet rangéből nem sok semmit dobat le a blüfföket meg veri amugyis. Nem tudom mi volt ez amugy
    Laci24 and BaDBeaTDonKY like this.

  6. #6
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez egy high level blöff volt Rast részéről, nem valueraise
    szerintem nem. (sajnos?) egy az hogy szinte snap raise-elt, ami azért inkább value hand, bár nem feltételezem hogy azért vannak timeing telljei, bár ezek után még az is lehet. ill. amit mondott bélabácsi is, egyszerűen kb polarizált sizeing ellen itt a trips konkrétan bluffcatcher. szimplán ha lenne valami féle fogalma ( tudom ez durva azért egy olyan játékosról állitani aki kb szétnyerte az életét) itt azokrol amiket béla emlitett, akkor ez egy very easy call oszt jónapot. Ha bluffolni akar akkor mással kell, ha meg value-zni akar az meg kb T8+ bár ez az amiben abszolut nem vagyok biztos h mi itt a value, valszeg a leggyengébb full inkább de ezt majd ők megmondják.
    Jó hand az első vidihez.
    Laci24 likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  7. #7
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem nem. (sajnos?) egy az hogy szinte snap raise-elt, ami azért inkább value hand, bár nem feltételezem hogy azért vannak timeing telljei, bár ezek után még az is lehet. ill. amit mondott bélabácsi is, egyszerűen kb polarizált sizeing ellen itt a trips konkrétan bluffcatcher. szimplán ha lenne valami féle fogalma ( tudom ez durva azért egy olyan játékosról állitani aki kb szétnyerte az életét) itt azokrol amiket béla emlitett, akkor ez egy very easy call oszt jónapot. Ha bluffolni akar akkor mással kell, ha meg value-zni akar az meg kb T8+ bár ez az amiben abszolut nem vagyok biztos h mi itt a value, valszeg a leggyengébb full inkább de ezt majd ők megmondják.
    Jó hand az első vidihez.
    nekem mindig is az volt a benyomásom Rast-ról, hogy jó játékos, függetlenül attól, hogy többnyire live player.

    hajlok rá, hogy a látottak/hallottak miatt mondom csak, de nekem tetszik itt blöffbe fordítani néhány tripset, amivel nem blokkoljuk a sort, mivel szinte az összes lehetséges full kombót blokkoljuk (KK, 99 raise pre, 66 xback flop többnyire szerintem), viszont rengeteg T8, 85 lehet Seivernél, amik nagy részével szerintem stabbelne is floppon és nagyon nehéz helyzetbe kerül a riveren velük. nagyobb size ellen szerintem el is dobta volna, mivel ő semmi value-t nem blokkol, blöfföket meg kábé igen, főleg T8-al. nem is beszélve arról, hogy ők a két nagy stack, a harmadik ember pedig 30-35 nagyvakkal ül csak.
    mondjuk valószínű én vagyok túl spewy, de tényleg jó hand
    Utoljára módosítva: crazy3317 által: 2017. 05. 11. 00:12
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  8. #8
    szr
    szr nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Köszönjük az elemzést!
    Bár itt most a két szuper játékos közül Rastra és nem az elemző Bélabácsira szavaznék.
    Bélabácsi tök jól kielemzi a range-eket, a végkövetkeztetése ezért sem érthető.
    Ha Rast ugyanazt a range-et adja a másik kezébe mint Béla, akkor akkor ő hozta a jó döntést, hiszen majdnem sikerült eldobatnia az ellenfél value range-ét nagyjából kitevő sor(oka)t.
    Ha Rast pontosan tudja, hogy mi van az ellenfél kezében valószínűleg ugyanígy játszik.

  9. #9
    Újonc Hedgehog Staking Group avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 22.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Azért látom vannak még itt romantikus emberek, akik sort akarnak dobatni BvB limpelt potban, ráadásul erős drillel.

    Kb. ki van zárva, hogy blöffölni akart volna Rast, egy ilyen szituban, mikor:
    - az ellenfél range egyáltalán nem cappelt
    - még favoritok is vagyunk a bet range-e ellen
    - a valuebetrange-ének egy jelentős részét is verjük (ez a legfontosabb), hiszen A7s-en kívül kb. minden 7-es kombó ott van Seivernél

    Totálisan felesleges egy ilyen helyzetben blöffbe változtatni egy ennyire erős lapot.

    De amúgy a nagyon kevés gondolkozás Seiver betje után, a raise mérete és az a magabiztosság, ahogy kicsapta a lapját a call után is azt mutatja, hogy nem blöffnek szánta.

    Ettől persze még nagyon játékos Rast, csak ebben a partiban nem sikerül meghoznia az optimális döntést.

    Bélabácsi
    Utoljára módosítva: Hedgehog Staking Group által: 2017. 05. 11. 18:58
    Axe, qwertibie, van Gerwen and 1 others like this.

  10. #10
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet Hedgehog Staking Group eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért látom vannak még itt romantikus emberek, akik sort akarnak dobatni BvB limpelt potban, ráadásul erős drillel.

    Kb. ki van zárva, hogy blöffölni akart volna Rast, egy ilyen szituban, mikor:
    - az ellenfél range egyáltalán nem cappelt
    - még favoritok is vagyunk a bet range-e ellen
    - a valuebetrange-ének egy jelentős részét is verjük (ez a legfontosabb), hiszen A7s-en kívül kb. minden 7-es kombó ott van Seivernél

    Totálisan felesleges egy ilyen helyzetben blöffbe változtatni egy ennyire erős lapot.

    De amúgy a nagyon kevés gondolkozás Seiver betje után, a raise mérete és az a magabiztosság, ahogy kicsapta a lapját a call után is azt mutatja, hogy nem blöffnek szánta.

    Ettől persze még nagyon játékos Rast, csak ebben a partiban nem sikerül meghoznia az optimális döntést.

    Bélabácsi

    qwertibie likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •