Oldal: 576 / 736 ElsőElső ... 76476526566574575576577578586626676 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.751 - 5.760 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #5751
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tir-X inas megint belelendült amugy törölget megint bőszen nem birja a butácska trollok spamjeit az arcos inas.
    Nagyon egymás bögyeiben vagytok az inassal, igazán példát vehetne ceewyltől, aki sosem töröl semmit, és hagyja a trollokat garázdálkodni.
    ceewyl likes this.

  2. #5752
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet szroli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha már szóba jött a nevem meg kérdezném,hogy én mire fogadtam? De ha még is tartoznék valakinek nyugodtan irja meg és kifizetem.
    A legutóbbi játékot te is végigtippelted, melynek tétje 20 buyin volt 25 centes spinre, azaz 5 dollár. Természetesen a MESTER, vagyis én nyertem meg, mindenki küldte a jussomat, csak te nem. Jövő héten eldől, hogy a moderátor vagy Iiitacsi nyeri a mostani játékot, majd utána kettőjük közül valakinek küldd el, s akkor rendben vagyunk.

  3. #5753
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Nem az 5 dodó miatt,de meg kérdezném,hogy én hová irtam olyat,hogy fogadok bár mire is. Ha volt ilyen természetesen kifizetem.

  4. #5754
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Most értem haza féltövön, nincs kedvem visszakeresni, de elkezdtünk tippelni, előtte ki lett jelentve, hogy a tét a korábban megszokott 5 dollár, te is beszálltál a játékba, végignyomtad, s elbuktad, majd eltűntél. De amúgy leszarom én is az 5 dollárt, annyira azért nem vagyok csöves, hogy ne férjen bele, más nem majd Piroslapos megküldi a győztesnek, mint HájTT a spames butácska trollnak.
    ceewyl likes this.

  5. #5755
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Mire meglájkoltam és reagáltam volna a puhatestű hozzászólására, megtörölték, de ebben a könnyedebb topikban hátha megtűrik. Valami ilyesmi volt: ne fáraszd magad az inasozással, csírázással, tudom, hogy az vagyok. Tetszett nagyon, végre igazat írtál, s elismerted, amivel én már réges-rég tisztában vagyok, de hozzá kell tenni, hogy a retardált, mindenki által utált, újabb, végleges(!) kitiltásra érett inashoz képest egy agytröszt főgóré vagy.

  6. #5756
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Mi történt?Gyerekek lemaradtam valami különleges csörtéről?

  7. #5757
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Csak a szokásos, másik topikban a barátod csúnyán beleállt T-Rexbe meg csigába.

  8. #5758
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Az elődöntővel/döntővel mi lesz, hogyan legyen a pontozás, hogy ne élőben kelljen fogadni (Csiga úgyis bealszik a döntő előtt megint... ) ?

  9. #5759
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás cd

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak a szokásos, másik topikban a barátod csúnyán beleállt T-Rexbe meg csigába.
    Jól tette inasba tette gondolom a 2 bohocot.

  10. #5760
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az elődöntővel/döntővel mi lesz, hogyan legyen a pontozás, hogy ne élőben kelljen fogadni (Csiga úgyis bealszik a döntő előtt megint... ) ?
    Előre tippelünk,mi lenne? Így szoktuk....
    Lehet te vagy a szenilis zsenge korod ellenére kisfiam

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •