Oldal: 1394 / 1453 ElsőElső ... 3948941294134413841392139313941395139614041444 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 13.931 - 13.940 (14526) összesen
Like Tree1600Likes

Téma: Folyamatban lévő játék, gyere drukkolni....

  1. #13931
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hatalmas géel naggerinek az omin mára és marcownak a holdem 2100on
    kösz, kösz, kell is a luck, bombaerős a top20, 2 fish van abból az egyik én vagyok.
    dehát mint tudjuk néha a fishek is odaérhetnek..
    gl Márcownak
    tővel óvatosan, ismerek egy srácot akinek a testvére nagybátyjának a keresztfia rajtamaradt.
    banoster, Marcow and van Gerwen like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #13932
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Szabad tudni mi történt ft-én,hogy elsőnek pottyantál?

  3. #13933
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Marcow kiesőjét épp láttam.Úgy esett ki, ahogy általában én. 80-20 payjump előtt :S

  4. #13934
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szabad tudni mi történt ft-én,hogy elsőnek pottyantál?
    összességében jól játszottam az FT-ig, külön öröm volt h tjbentham nem jutott FT-re, ő kb plo endboss szint. FT-n viszont talán lehetett volna 2szer is passzívabb line-t választanom. kb 150-80bbig voltunk az FT-n, tehát elég deep volt ami mindenképen kedvezett. Volt 1HS egy MS cash reg(ő elég feszes), volt 2 MTTs(feszesebbek) ill egy fishy player. Egyszer 100bb ből buktam fishynek 20bb-t egy elég jó spotban barreleztem turnt, de az adott riveren fel kellett adnom.Ez itt azért volt iffy mert ugye pont fish lesz aki lightabban callozza turnt, de attol függetlenül tetszett ott a játékom. ill volt egy nagyobb bluffom kb az asztal legjobbja ellen, ami szintén iffy volt ICM miatt, ill h pont egy HS cg játékos ellen léptem meg akit ICM valszeg legkevésbé sem érdekel, ettől függetlenül top range volt nála, talán ez volt a nagyobb hiba. Utána 20bbm maradt, ami még mindig játszható, viszont fejemen 9ks bounty tehát biztos h kevésszer fogok tudni már HU potokat játszani, igy ugye nyilvánvalóan adjustolnom kellett. Ettől függetlenül sikerült számomra kedvezően betenni, limpR eltem BUvsBB ellen KKTxss-el, tankelt kicsit, de bounty miatt szerintem "bazmegcallozott" aztán AQJ9ss-e volt amivel kb flippeltem egyet és nem sült. Kicsit sajnáltam főleg utólag amikor kb pár handel később fishy elspazzelte a 80bb jét, dehát ez van, ebből is tanultam, ill tudom h mi az amin dolgoznom kell a jövőben.
    banoster and TominhoPA like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  5. #13935
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Korrekt válasz,thx:-)
    törpiszörpi likes this.

  6. #13936
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Breeth - myst_elbarto - a Powerfest $1M GTD High Roller Main Event utolsó tíz játékosa között. Az eleje 268 ezer dollár.

  7. #13937
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Breeth - myst_elbarto - a Powerfest $1M GTD High Roller Main Event utolsó tíz játékosa között. Az eleje 268 ezer dollár.
    Most mentem volna hörögni, de látom, hogy megesett tizediknek.

  8. #13938
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most mentem volna hörögni, de látom, hogy megesett tizediknek.
    Igen. Amikor írtam még 6. volt. TT vs AA partiban jött a vég.

  9. #13939
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Brutális hörgő csemegék lesznek ma, az egyik már zajlik is, noirduck a 2100-as 8 maxon a nyolcadik helyen áll, még 33 inast kell maga mögé utasítania, hogy megkaparintsa az igen barátinak nevezett 320 ezer dollárt! Vámos!

  10. #13940
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    A mindössze 11 dolláros Phase végjátéka sem kutya, ahol kerek 100 ezer burgonyát lehet nyerni, és 27 főnél untaktik, alias lángész66 borzalmas csiplíder. Durván hangzik ez nekem, hogy, amit egy sztenderd este eliszom a söntésben, abból egy pókerversenyen egzisztencziát lehet teremteni.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •