Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (31) összesen
Like Tree25Likes

Téma: Bréking !!! Isildurzero "Ati" Dubaiban!

  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás Bréking !!! Isildurzero "Ati" Dubaiban!

    Isildurzero Fifty50 ,spin and go regulár Dubaiban piheni ki a grindelés fáradalmait.
    A kérdésem az lenne h a többi reg nagy nyerő miért nem ad ilyen részletes betekintést a magánéletébe mint egy sportoló miért nem használják a social médiát?

    Atiról mindent tudunk Blog,Twitch ő épitett egy brandet és ha a tudása egy kicsit nagyobb lenne szerintem a modernkori magyar online poker legnagyobb sztárja lehetne. De ő csak egy szolid reg de mi lenne ha legnagyobbak is twitchelnének ,blogolnának mint régen ösztönözne az több embert rekreációs játékost ? Ugy gondolom h durván fellendülne a fórumok élete is .

    Addig is nagyon kellemes pihenést kivánok Atikám pihend ki magad aztán szedd szét a főzelékevőket tesó!

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Ati ha olvasod légyszi képekkel ,videóval bármivel kedveskedhetnél nekünk ! "Isifan45" vagyok !Régen itt is aktiv voltál imádtam!Hiányzol tesó jó lenne kommunikálni csak onnan kivágtak mint macskát szarni.
    Utoljára módosítva: WINAMAXDONK által: 2017. 05. 18. 23:20

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 10. 01.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    hol van a blogja, nem találom

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Donk, egy isifan45 veszett el benned

  5. #5
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Vágom, hogy a donk továbbra is szerelmes ezekbe a moronokba, de sajnos mivel én hűséges típus vagyok, s sosem követtem a konkurens oldalakat, így fogalmam sincs, kikről, mikről van szó, így egy újabb spames topikkal bővült az Akadémia.
    toma1 likes this.

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Ha neked Moron az Ati . 25centről ugatod a spineket inas a cipőjét nem köthetnétd Atinak aki ha jól tudom supernova meg Dubaiba nyaralgat.
    Greyboy likes this.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    De majd ha ennek a topiknak a hatására kezd el Bélabacsi,Probirs,Tir-X meg a többi legenda blogolni twitchelni akkor majd szopkodhatsz

  8. #8
    Team Hero
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Tolna/Szeged
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Talan itt is volt blogja pár bejegyzésig. Nem nagyon követtem, egy nagyon tiltes srác, aki fify50-t tol.

    az 50 dolcsis oldalon van blogja, 2x ránéztem. Nagyon nem hírérték, bár, ha hostnak ment ki Dubaiba, bulvárnak még jó lesz..

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Az egyik legpiacképesebb online grinder akinek prime time 15-20an hörögnek a twitchén .Mondj perpillanat ilyen játékost .Nyilván a nagyoknak lenne több is de perpillanat el kell fogadni h ő a legpiacképesebb, legérdekesebb szórakoztatóbb figura.

  10. #10
    Team Hero
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Tolna/Szeged
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Azért a komolyabb játékosok nem véletlen nem twitchelgetnek. Egyrészt elvonja a koncentrációt, másrészt a játékstílusod, rangeid , és az egész stratégiád kikerülhetnek. Nagyon kevés, aki kedvtelésből twitcheli a játékát, talán Polk, bár lehet neki is anyagi megfontolásai vannak. Van pl a Ps pro aki nl400-600-t jatszik meg zoom500-t és twitchel, nick nem ugrik be, de nem jellemző.

    Félreértés ne essék, nem bántom én a májsztrót, biztos piacképes.

    Viszont sajnos hiába várod, hogy magyar nyerő topregek twitchelni kezdenek
    Tir-X likes this.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •