Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (31) összesen
Like Tree25Likes

Téma: Bréking !!! Isildurzero "Ati" Dubaiban!

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Minden közvetítésében elmondja , hogy 1,5-2 bb/100-a van kb 1,5 milla hand alatt 500 on. Ő világ életében egy mass grinder volt. Elég nagy varinaciával játtszik és tiltelgetni is szokott elég erősen.

  2. #22
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Skaidy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem mondtam, hogy rossz.

    De nem a VPIP/PFR-re értem hogy laza/nitty, hanem blöfffrekvenciára. PS pro-ként pl a halak azért is lecallolják, blöffölnek ellene, megnézik mivel játszott, hiszen egy PS pro ellen játszol, és csak azért is meg kell neki mutatni. Regeknél is előfordul, hogy tudod hogy twitchel, és ha visszanézed és mégis kiblöffölt húzza a száját.

    Nincs róla sok handem, meg tényleg nagy mennyiséget játszik, ebben keves zoom 500 van, whotfru pontosabb, de ami nekem van róla az az.

    Képfeltöltés, korlátlan ingyen képtárolás, képmegosztás - www.kepfeltoltes.eu

    ez alapján írtam csak. és nem azért nem blöfföl sztem olyan szinten, mert nem tud játszani, hanem mert ezt ő is tudja, és inkább tényleg erős alapjáték mellett "értékpókert" tol, ettől még jó.
    Azt a linket lehet ki kéne venni nekem gyorsba 4 popup-ot dobott fel, feladatkezelővel tudtam csak zárni utána.
    lourker likes this.

  3. #23
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt a linket lehet ki kéne venni nekem gyorsba 4 popup-ot dobott fel, feladatkezelővel tudtam csak zárni utána.
    nekem semmi gond nem volt vele. ez vajon jót jelent vagy rosszat?
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  4. #24
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet Skaidy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem mondtam, hogy rossz.

    De nem a VPIP/PFR-re értem hogy laza/nitty, hanem blöfffrekvenciára. PS pro-ként pl a halak azért is lecallolják, blöffölnek ellene, megnézik mivel játszott, hiszen egy PS pro ellen játszol, és csak azért is meg kell neki mutatni. Regeknél is előfordul, hogy tudod hogy twitchel, és ha visszanézed és mégis kiblöffölt húzza a száját.

    Nincs róla sok handem, meg tényleg nagy mennyiséget játszik, ebben keves zoom 500 van, whotfru pontosabb, de ami nekem van róla az az.

    Képfeltöltés, korlátlan ingyen képtárolás, képmegosztás - www.kepfeltoltes.eu

    ez alapján írtam csak. és nem azért nem blöfföl sztem olyan szinten, mert nem tud játszani, hanem mert ezt ő is tudja, és inkább tényleg erős alapjáték mellett "értékpókert" tol, ettől még jó.
    én mintámon se nyer amúgy, de ellenem tolt már érdekes moveokat ezért írtam h lazább, reggeli mezőnybe sztem ő legrandomabb

    nálam is jó a link
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  5. #25
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    1, miért kéne, hogy bárkit érdekeljen, hogy hol van az úr?
    2, miért kéne, hogy bárki megossza, hogy mit csinál?
    3, miért kéne bárkinek promóznia a pokert, mint játékos?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #26
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    1.Nem mondta senki h kell h érdekeljen de van egy nem is olyan szük réteg akik imádják ,keresik a póker bulvárosabb részét is .Elképesztő rajongótábora van a Maestronak szval van akit érdekel és van akit nem. Jó lenne ha ezt a kultura és az intellektualitás felkent helytartói te és Tir-x is tudomásul vennétek h van plebs is nem csak elit mert rátok a kutya se kiváncsi és nem irigykednétek tovább.

    2.Senki nem mondta h kell de ha olyan brandet akarsz épiteni és bekerülni a köztudatba akár a twitchen keresztüli haszonszerzés céljából akkor érdemes eladhatóvá tenni magad mint ahogy a Maestro is tette.Sokan csak ábrándoznak olyan elismertségről amivel a Maestro rendelkezik

    3.Önszántából senki nem fogja anyagi ellentét nélkül ezért is becsüljük meg h van egy ilyen önzetlen ember mint a Maestro. Van aki önszántából tartalmat ad a közösségnek tudom h fura neked hisz köztudott h 10-12 órát is képes vagy egy-egy pár dolláros pénzcsere nyélbe ütéséért a gép előtt ülni és szinte biztos h ezért küldted rám Tir-X-t h megregulázzon mert rontom a bizniszed a spamekkel!
    Utoljára módosítva: WINAMAXDONK által: 2017. 05. 21. 04:35

  7. #27
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1.Nem mondta senki h kell h érdekeljen de van egy nem is olyan szük réteg akik imádják ,keresik a póker bulvárosabb részét is .Elképesztő rajongótábora van a Maestronak szval van akit érdekel és van akit nem. Jó lenne ha ezt a kultura és az intellektualitás felkent helytartói te és Tir-x is tudomásul vennétek h van plebs is nem csak elit mert rátok a kutya se kiváncsi és nem irigykednétek tovább.

    2.Senki nem mondta h kell de ha olyan brandet akarsz épiteni és bekerülni a köztudatba akár a twitchen keresztüli haszonszerzés céljából akkor érdemes eladhatóvá tenni magad mint ahogy a Maestro is tette.Sokan csak ábrándoznak olyan elismertségről amivel a Maestro rendelkezik

    3.Önszántából senki nem fogja anyagi ellentét nélkül ezért is becsüljük meg h van egy ilyen önzetlen ember mint a Maestro. Van aki önszántából tartalmat ad a közösségnek tudom h fura neked hisz köztudott h 10-12 órát is képes vagy egy-egy pár dolláros pénzcsere nyélbe ütéséért a gép előtt ülni és szinte biztos h ezért küldted rám Tir-X-t h megregulázzon mert rontom a bizniszed a spamekkel!
    lebuktam, mindent tudsz
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  8. #28
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1.Nem mondta senki h kell h érdekeljen de van egy nem is olyan szük réteg akik imádják ,keresik a póker bulvárosabb részét is .Elképesztő rajongótábora van a Maestronak szval van akit érdekel és van akit nem. Jó lenne ha ezt a kultura és az intellektualitás felkent helytartói te és Tir-x is tudomásul vennétek h van plebs is nem csak elit mert rátok a kutya se kiváncsi és nem irigykednétek tovább.

    2.Senki nem mondta h kell de ha olyan brandet akarsz épiteni és bekerülni a köztudatba akár a twitchen keresztüli haszonszerzés céljából akkor érdemes eladhatóvá tenni magad mint ahogy a Maestro is tette.Sokan csak ábrándoznak olyan elismertségről amivel a Maestro rendelkezik

    3.Önszántából senki nem fogja anyagi ellentét nélkül ezért is becsüljük meg h van egy ilyen önzetlen ember mint a Maestro. Van aki önszántából tartalmat ad a közösségnek tudom h fura neked hisz köztudott h 10-12 órát is képes vagy egy-egy pár dolláros pénzcsere nyélbe ütéséért a gép előtt ülni és szinte biztos h ezért küldted rám Tir-X-t h megregulázzon mert rontom a bizniszed a spamekkel!
    Inas, ez még a tőled megszokotthoz képest is erőltetettebb, fárasztóbb és gagyibb lett, nem megy ez neked, pihenj inkább, mert sikerült már a béka tompora alá is megsüllyedned.
    ria05 likes this.

  9. #29
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Tleg erőltetett kicsit.Mondjuk ugy nehéz is lehet értelmezni hogyha a szavak felét nem ismered. Amugy ha a plebset megszemélyesitő embert kellene mondanom akkor te lennél az .A klasszikus faék egyszerüségü de viszonylag türhető humoru tanulatlan néha szellemes de komolyabb összefüggéseket csak ritkán megértő gyakran feltünő harsány figura. Bár lehet h rám is illik de remélem inkább rád.
    Greyboy likes this.

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van egy nem is olyan szük réteg akik imádják
    Abban igazad van hogy van egy szűk réteg.De ez a szűk réteg még úgy gondolja hogy tud rajta segíteni,mentálisan,játékhoz való hozzáállásban.A többiek meg csak szórakozni járnak a blogjába,mint cirkuszba a bohócon.Ez pedig sok minden csak pont nem egy rajongótábor.
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •