Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (26) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Motiváció hiánya.A póker melyik fajtájával foglalkozzunk?

  1. #1
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás Motiváció hiánya.A póker melyik fajtájával foglalkozzunk?

    Sziasztok!

    Őszintének kell lennem ,hogy lássátok a helyzetemet:2 éve volt az első oktatásom Tir-X-el.Azóta csak a pénzt teszem bele a pókerbe és árva forintot sem nyeretem.Egyértelműen csak is én lehetek a felelős ezért az eredményért.Tele van a hócipőm a sok ökör fishel akik rendszeresen lejavulnak.Ami örömmel tölt el az az ,hogy sokszor jól szűröm le a rangeket(nyilván valóan kevésszer).Amit magamról gondolok hogy sokkal többet kéne tanulnom,hogy eljussak egy jó regular szintre.Bevallom irigylem azokat a regeket akik zoomon 600 BB vel ülnek rendszeresen és én is ebből akarok pénzt szerezni majd a későbbiekben ebből élni, ez nekem a nagy álmom.Amin kattogok hogy a SHCG-ről váltanék másik típusra(MIRE???) vagy itt maradni és összekapni magamat.

    Szeretném megkérni a hozzászólókat ,hogy kemény kritikát várok.Szeretném ha kinyitnátok a szememet.Szeretném ha jobb regulárok is írnának és az ők tanácsait meghallgatva fejlődni tudnék.Én azt érzem elégé negatívan állok már ehhez az egészhez de nem adhatom fel az álmomat és átt kell állítanom a gondolataimat.

    KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET.

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 29.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Szerintem hagyd az egészet a fenébe!

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Mi tart vissza a tanulástól?????

  4. #4
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    nem keresek kifogásokat jobban szeretek játszani és szeretnék már pénzt látni belőle(ami csak akkor következik be ha tanulni fogok).Elégé nehéz rangeket adni a kezükbe a játékosoknak NL5 és NL10 en sokszor olyan váratlan helyzetek érnek hogy csak ámulok.

  5. #5
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Idézet superuser84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem hagyd az egészet a fenébe!
    Szabad megtudni hogy mivel is foglalkozol pókeron belül?Egy ilyen kommenttel a lehető legrosszabb tanácsot adod nyilvánvaló ez a legegyszerűbb de én nem adom fel az álmom.

  6. #6
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    necopor likes this.

  7. #7
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Igazából ha nem tanulsz akkor tökmindegy. Napi szinten kell fejlesztened a játékodat, játszani kevés. NLHE CG szerintem eléggé lejárt lemez, érdemes elgondolkozni egy spin&go backingben vagy husng téren...
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  8. #8
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazából ha nem tanulsz akkor tökmindegy. Napi szinten kell fejlesztened a játékodat, játszani kevés. NLHE CG szerintem eléggé lejárt lemez, érdemes elgondolkozni egy spin&go backingben vagy husng téren...
    pont ez jár a fejemben, hogy játékot kell változtatnom.Miért gondolod hogy jobb spin&andgo vagy a Husng?

  9. #9
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    ha ez a nagy álmod akkor alap h szenvedélyes vagy a játék iránt, mindent tudni akarsz róla, utánamész, csinálod beleteszed a munkát, coachokat keresel, elemzel napi szinten fejleszted magad minden téren. Máshogy ez nem fog menni. Akik a top-on vannak szerinted hogy kerültek oda? Ahhoz h odakerülj vagy megfizeted az árát ( coachok stb) vagy szétdolgozod a segged h mások keressék a társaságod, tudj nekik újat mondani és ők is megosztják veled az infot a kérdéseidre. Amit csinálsz az önámítás, egy álomvilágban élsz jelenleg. Tudom mert én is ebben voltam. Kemény kritikát vártál, ez valahol a realitás. Vagy elkezdesz 180 fokban változni, vagy eltűnsz a kifogás tengerben.
    csiga19794 likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  10. #10
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha ez a nagy álmod akkor alap h szenvedélyes vagy a játék iránt, mindent tudni akarsz róla, utánamész, csinálod beleteszed a munkát, coachokat keresel, elemzel napi szinten fejleszted magad minden téren. Máshogy ez nem fog menni. Akik a top-on vannak szerinted hogy kerültek oda? Ahhoz h odakerülj vagy megfizeted az árát ( coachok stb) vagy szétdolgozod a segged h mások keressék a társaságod, tudj nekik újat mondani és ők is megosztják veled az infot a kérdéseidre. Amit csinálsz az önámítás, egy álomvilágban élsz jelenleg. Tudom mert én is ebben voltam. Kemény kritikát vártál, ez valahol a realitás. Vagy elkezdesz 180 fokban változni, vagy eltűnsz a kifogás tengerben.
    Na ez az ezt vártam Köszönöm.Te amúgy mit játszol??? Ami nagyon szemet szúrt nekem az ez:Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel.(megvan bundázva ez az egész online világ????)

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •