Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (26) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Motiváció hiánya.A póker melyik fajtájával foglalkozzunk?

  1. #11
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    ez csak poén, feltételeztem h aki olvassa annak leesik, de akkor úgy néz ki mégsem. Eltelt 10év mire ez kiderült, de legalább kiderült

    Én éppenséggel PLO mellé tettem le a voksom kb 4-5 éve, jelenleg midstakes-en játszom, ha az év a terveim szerint alakul akkor HS is lehet akár jövőre. Mai napig nagyon szertem az omahát, valószinűleg ha nem lenne családom bele tudnék tenni 50-60k handet havi szinten + elemzés,(ne érts félre nyilván jobb hogy van!) de így csak szerény 35-40k handel motorozgatok, de azt kell hogy mondjam minél többet tudok a játékról annál jobban érdekel.és igen, én leszek az első családapa aki kibaszottul felér HS-re és szétalázza a fiatal csikókat!
    danfiu, topin, csabacz and 3 others like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #12
    Fanatikus tag necopor avatara
    Csatlakozott
    2014. 08. 30.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Kicsit off, de kicsit mégis kapcsolódik az eredeti kérdéshez:
    Miért temeti mindenki a NL CG-T?

  3. #13
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    igaz én nem vagyok járatos nlhe téren, de amíg valaki kb 2év alatt (limitless) fel tud érni legmagasabb szintig, szintekig, addig nem biztos h temetni kellene ezt a dolgot. Nyilván tehetséges, élsportoló volt (mentálisan valszeg baszott erős) munkamorál tuti szuperjó, dehát akkor is egy élő példa h nem lehetetlen akár a mai mezőnyben sem.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 05. 22.
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Holdemezni mára alapszinten mindenki tud, aki egy kicsit utánanézett. Minden anyag elérhető róla.
    Ezt a hobbisták szintén tudják, emiatt is vannak kevesebben.
    Bármilyen más pókerfajta inkább javasolt.

  5. #15
    Fanatikus tag necopor avatara
    Csatlakozott
    2014. 08. 30.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Értem. Köszi!

  6. #16
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez csak poén, feltételeztem h aki olvassa annak leesik, de akkor úgy néz ki mégsem. Eltelt 10év mire ez kiderült, de legalább kiderült

    Én éppenséggel PLO mellé tettem le a voksom kb 4-5 éve, jelenleg midstakes-en játszom, ha az év a terveim szerint alakul akkor HS is lehet akár jövőre. Mai napig nagyon szertem az omahát, valószinűleg ha nem lenne családom bele tudnék tenni 50-60k handet havi szinten + elemzés,(ne érts félre nyilván jobb hogy van!) de így csak szerény 35-40k handel motorozgatok, de azt kell hogy mondjam minél többet tudok a játékról annál jobban érdekel.és igen, én leszek az első családapa aki kibaszottul felér HS-re és szétalázza a fiatal csikókat!
    A poént illetően: sokszor kételkedek de ez csak annak köszönhető mert a kifogásokat keresem szerintem,vagyis inkább másban keresem a hibát mint bevallanám hogy nem sokat tanulok.Most már megvan az első diagnózisom .Összekapom a gondolataimat és eldöntöm mit is akarok kezdeni magammal póker téren.Ha úgy döntök hogy nem adom fel és folytatom akkor írok még egy üzenetet amiben leírom majd hogy 1 év múlva jelentkezem .ha nem akkor .......
    Köszönöm a segítséget.Neked sok sikert kívánok aztán csak keményen a csikókkal .

  7. #17
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Köszönöm mindenkinek aki írt.Látom CG-vel kapcsolatban ,megoszlanak a vélemények.Az tuti ha már egy ember egyszer valamit megcsinált a földön onnantól kezdve egy másik ne merje azt mondani hogy nem lehet megcsinálni .

  8. #18
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Balázs1230 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Összekapom a gondolataimat és eldöntöm mit is akarok kezdeni magammal póker téren.Ha úgy döntök hogy nem adom fel és folytatom
    Az a gond, hogy döntésekről beszélsz, holott érzelmek kellenének. Szeretet, szenvedély a játék iránt, ami annyira hajt, hogy nem kell ilyen észérvekbe és döntésekbe belemenned, mert csak csinálni akarod és folyton játszani, leosztásokon és stratégiákon gondolkodni a buszon, vonaton, még a zuhany alatt is.

    Az első időszakban legalábbis! Nem azt mondom, hogy minden megélhetési pókeres a karrierje egészét úgy éli meg, mint amit fent leírtam. Sőt, a legtöbben nem. De azokban, akik sok éve ezt csinálják és megélhetési szintre jutottak, van egy közös: Az elején imádták a játékot annyira, mint amit az első bekezdésem taglal.

    Véleményem szerint ha ez nincs meg a legelején, akkor nagyon nehéz dolgod lesz. Nekem úgy is volt sok nehéz időszak ilyen szempontból a karrierem során, hogy az elején bele voltam b*zulva a játékba. Ez gyakran elmúlt vagy elhalványult a 8 év alatt. Mi lesz veled, aki már az elején sem szereted annyira, hogy ne kelljen ilyen problémákkal szembenézned?

    Remélem nem voltam demotiváló, de szerintem ez az igazság, és tudnod kell. nem azt mondom, hogy így nincs esély, csak hogy igen nehéz és szenvedésekkel teli út lesz, mely során nagyobb eséllyel olyan időszakokat, amiket negatívan élsz meg és egy szenvedés, mint amiket pozitívan és élvezed.
    banoster and Marcow like this.

  9. #19
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    CarlosFerreira likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  10. #20
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Balázs1230 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pont ez jár a fejemben, hogy játékot kell változtatnom.Miért gondolod hogy jobb spin&andgo vagy a Husng?
    Én is CG-ről váltottam annak idején HUsng-re, a legjobb dolog volt amit tettem a karrieremben. Egyszerűen nagyobb EV, sokkal nagyobb az edged 1-2 ellenfél ellen, mint 4-5 ellenféllel szemben, kevesebb ellenfélre oszlik meg a fókusz, asztalszelekció is jobb lehet. Aztán nyilván a tudásodon kívül a profit múlik a játékstruktúrán, raken, rakebacken is. Ha kicsit rosszabb játékos vagy de sokat tolod, a vékony játékbeli előnyödet durván kompenzálhatja egy jó rb. De azt ismétlem, bármibe is fogsz, tanulj. Anélkül nem ér semmit az egész.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •