Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (97) összesen
Like Tree23Likes

Téma: Playerpool

  1. #81
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Playerpool eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A statjaimhoz kérnék egy kis segítséget. Min kellene dolgoznom? Esetleg milyen statot vegyek bele. Seholsem találom pl a cbet fold to reraise-t amit nagyon hiányolok (HM2/OM2)

    Csatolás 13558

    hands/vpip/pfr/3bet/f23bet
    flopcbet/turncbet/rivercbet fold2flopcbet/fold2turncbet/fold2rivercbet
    flopbetreraise/turnbetrerasie/riverbetreraise flopcr/turncr/rivercr
    eppfr/mppfr/copfr/btnpfr/sbpfr
    ep3bet/mp3bet/co3bet/btn3bet/sb3bet
    sbfold2steal/bbfold2steal/sbfold2btnsteal/bbfold2btnsteal/wtsd/wonsd
    4. sor helyett tedd be a RFI-ket (raise first in) pozinként. RFI =/ PFR
    Hud-ba mindig azt érdemes betenni kb ami alapján jó döntéseket tudsz hozni, emiatt nem tudom azt mondani h ezt meg ezt mindenképp tedd be stb, mert pl nekem saját hud-om van amit állandó jelleggel (1-2 havonta) változtatok, (teszek veszek be ki statokat)
    Betenném még a cc(cold call) statokat is pozinként, hogy ott is kapj képet a range-eről ha cc-oz. Jó lehet még -ha van-3bet statod vs pozinként(asszem van default hm2ben de nem vagyok bztos).Látom van betéve, de pl sb 3bet vd bu =/ sb 3bet vs EP. itt erre kell figyelni.
    Amiket irtam az mind arra szolgál h kb-ra meg tudj határozni egy range-et amivel játszhat villian az adott szituban. Nyilván ezeken kívül van még kismillió dolog amikkel lehetne játszani, de mondjuk kezdésnek ezek nem okoznának akkora eltérést hogy ne tudd értelmezni az új HUD-od.

    Idézet Playerpool eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amit tudok hogy katasztrofális az a 3bet. Amivel az a bajon hogy rendszeresen csak otromba mulitway potokat építek, ezért flopon szinte mindig csak kellemetlen helyzetben vagyok. Ami furcsa hogy co nagyobb a 3betem mint btn. Ez azért lehet, mert a 3betemmel vásárlom meg a IP, és zárom ki a btn-t. Tudom a szakadék is túl nagy a vpip-em és a pfr-em között. Ez szerintem a rengeteg multi kassza miatt van, amikor raiselni nincs értelme, viszont bekacsintani igen. Vakokról is sokat dobok. Dán egyik vidijében hallottam hogy magasabb téten gyakorlatilag a jó regeknek nincs call, csak 3bet rangük sb-ben pre, de megtehetem ezt ha fogalmatlan CT-k ellen tolom?
    legegyszerűbb ha csinálsz egy prntscreent a main popupodrol és beteszed. Nem sok értelme van sokat 3betelni mivel sokan ugyis coldcallozzák a 3beted akár BU vagy BB ből is, ezért ott leszel ugyanugy 3-4way kasszákban gyenge handekkel.
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2017. 05. 31. 15:25
    chivasr911 likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #82
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4. sor helyett tedd be a RFI-ket (raise first in) pozinként. RFI =/ PFR
    Hud-ba mindig azt érdemes betenni kb ami alapján jó döntéseket tudsz hozni, emiatt nem tudom azt mondani h ezt meg ezt mindenképp tedd be stb, mert pl nekem saját hud-om van amit állandó jelleggel (1-2 havonta) változtatok, (teszek veszek be ki statokat)
    Betenném még a cc(cold call) statokat is pozinként, hogy ott is kapj képet a range-eről ha cc-oz. Jó lehet még -ha van-3bet statod vs pozinként(asszem van default hm2ben de nem vagyok bztos).Látom van betéve, de pl sb 3bet vd bu =/ sb 3bet vs EP. itt erre kell figyelni.
    Amiket irtam az mind arra szolgál h kb-ra meg tudj határozni egy range-et amivel játszhat villian az adott szituban. Nyilván ezeken kívül van még kismillió dolog amikkel lehetne játszani, de mondjuk kezdésnek ezek nem okoznának akkora eltérést hogy ne tudd értelmezni az új HUD-od.


    legegyszerűbb ha csinálsz egy prntscreent a main popupodrol és beteszed. Nem sok értelme van sokat 3betelni mivel sokan ugyis coldcallozzák a 3beted akár BU vagy BB ből is, ezért ott leszel ugyanugy 3-4way kasszákban gyenge handekkel.
    Köszönöm a választ. Nekem is változik mindig a hud néhány eleme, de az alapjai (statok/elhelyezkedésük/színkódjuk) évek alatt raktam össze, így tudom olvasni, sőt pont emiatt nem játszom Party-n: a hud-om nélkül sehová!

    Coldcall (Y) Jó ötlet. Beépítem.

    3bet statot pozinként úgy érted hogy position vs position 3bet? bb vs sb&btn&co&mp&utg sb vs btn&co&mp&utg stbstb? Gondolkodtam rajta, de az nagyon sok stat lenne, azért van csak pár db belőle. Én meg ahogy látszik is szeretek mindent bepakolni. Mondjuk két sorban új panelen megtudnám oldani. Kihagyva néhány feleslegeset pl az vs. utg-ket. Kitalálom még. Majd bemutatom! Még1x köszi a segítséget!
    Utoljára módosítva: Playerpool által: 2017. 06. 03. 10:35

  3. #83
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Havi jelentés!

    Komótosan, szépen, lassan de halad a szarból építsünk várat challange. Egyik asztalom már le is cseréltem egy 5-ösre. Volt pár 6 órás napom is, mert teszteltem magam hosszabb távra, viszont innentől napi szinten több időt akarok fordítani a tanulásra. Két 2,5 órás session, és olvasás/videózás lesz a napi rutin. Most 4 asztalom tolom, de nagyon úgy vagyok vele, hogy sosem fogok nagyon 6 fölé menni. Pool mindig mindenkit megfigyel, mert egy jó ninja mindig éber! XD Így a napi handszámot 1k+ -ban határoztam meg. Ha június is jól megy, akkor... hát döngöljük tovább a szar alapunkat a várunkhoz! Gumicsimmát FEL! Taposásra FEL!

    hav1.jpg


    hav2.jpg

  4. #84
    Fanatikus tag necopor avatara
    Csatlakozott
    2014. 08. 30.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Szép! Gratula!

  5. #85
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Köszönöm

  6. #86
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Így köll flopolni kérem!

    rtetetr.jpg

  7. #87
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    A nap vicce következik. Szóval egyre több a rajongóm. Legalább annyian utálnak mint Dánfiú-t ami azért elég nagy szó! XD Szereztem egy újabb fan-t!

    gere.jpg

    És a hand:

    Hero (AJKQ - Big Blind) wins - a flush, ace high wins over two pair, kings and sevens - submitted 06-06-2017 - 16:52 pm - Poker Hand Replays

    Szóval hogy ezen a boardon miért olyan kellemetlen QQK-t dobni azt ne kérdezzétek!

  8. #88
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Zenei ajánló:

    emancipator - safe in the steep cliffs (2010)

    https://www.youtube.com/watch?v=mv3_v99etWk


    NAGYON grind muzsika!
    julia_contador likes this.

  9. #89
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    A héten a második royal O.o

    wf3336.jpg

  10. #90
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 21.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Phaeleh-t ismered? Ha nem, keress rá!

Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •