Oldal: 1462 / 1746 ElsőElső ... 46296213621412145214601461146214631464147215121562 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 14.611 - 14.620 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #14611
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 12. 20.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    A starson keresztül szeretnék szatozni 1-2 európai élőversenyre.
    Kérdésem az, hogy ha netán sikerülne ez és bejutnék akkor nyelvtudás hiányában milyen nehézségekbe ütköznék (illetve ütköznék-e)?

  2. #14612
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet Arsenal0717 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    A starson keresztül szeretnék szatozni 1-2 európai élőversenyre.
    Kérdésem az, hogy ha netán sikerülne ez és bejutnék akkor nyelvtudás hiányában milyen nehézségekbe ütköznék (illetve ütköznék-e)?
    tanulj meg fiam komédiázni..
    fejes1988 and csiga19794 like this.

  3. #14613
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Arsenal0717 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    A starson keresztül szeretnék szatozni 1-2 európai élőversenyre.
    Kérdésem az, hogy ha netán sikerülne ez és bejutnék akkor nyelvtudás hiányában milyen nehézségekbe ütköznék (illetve ütköznék-e)?
    Azért a számokat nem árt ismerni,mert különben nem fogod vágni mennyit emelnek Meg azért alapkérdések pl.mennyid van meg ilyesmi.

  4. #14614
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet Arsenal0717 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    A starson keresztül szeretnék szatozni 1-2 európai élőversenyre.
    Kérdésem az, hogy ha netán sikerülne ez és bejutnék akkor nyelvtudás hiányában milyen nehézségekbe ütköznék (illetve ütköznék-e)?
    Üdv!
    Lesznek apró kellemetlenségek, de nem vészes.
    Vittek minket sörözni...én úgy értettem fizetik a piát...ittam a 8 euros whiskey-ket egész este, másnap reggelinél beszélgettem egy sráccal, aki mondta, hogy csak a sört fizette a terem

    Volt egy olyan, hogy holland casinóban full holland asztalhoz kerültem.Fickó kérdezett valamit(máig nem tudom pontosan mit), lényeg, hogy a mondat végére odatette hogy "sir".Én azt értettem, hogy "elég jó a lapod ez komoly? "sure"Mondtam neki, hogy persze komoly "sure!" nagyon jól jöhettett ki az egész, mert mindenki röhögött, onnantól kezdve még az osztók is "sure"-nak hívtak :d

  5. #14615
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet Piroslapos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kezdig a viccet a befizetés a jó v hónapokon keresztült , most kikértem némi aprót de nyilván nem jött meg meg udvarolni szeretnének és vegyem fel velük a kapcsolatot. Nyilván bemenő lóvénál ez nem fontos. Patkányok!!
    Milyen érdekes írtam nekik egy kemény üzenetet és délután itt volt a pénz. a reggeli válaszban még 5 munkanapot írtak
    WINAMAXDONK likes this.

  6. #14616
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Mennyit nyertél te "mocsok"? Akkor a szokásos volt 1.ivás 2.dugás 3.poker? Jol irtam a sorrendet ?

  7. #14617
    Idegen pappivan avatara
    Csatlakozott
    2014. 02. 10.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Tudunk már valamit arról, hogy mekkora RB bukás lesz ez az új reward system?
    Mondjuk egy átlag, havi SN-t játszó playernek? Mennyi lesz az alap RB amit kap az ember, mennyi lesz a varianciára bízva, és mekkora varianciával lesz?

  8. #14618
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet pappivan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudunk már valamit arról, hogy mekkora RB bukás lesz ez az új reward system?
    Mondjuk egy átlag, havi SN-t játszó playernek? Mennyi lesz az alap RB amit kap az ember, mennyi lesz a varianciára bízva, és mekkora varianciával lesz?
    Számíts 0%-ra, és akkor nem érhet negatív meglepetés
    Bocsi, hogy érdemi válasszal nem szolgálok, de amúgy tényleg, én úgy számolok már hónapok óta, hogy oké, akkor nulla lesz a rakeback, aztán ami bepottyan, az egy kis ajándék.

    Én 5-10% közöttire számítok amúgy kb. És nem úgy lesz, hogy az egész a varianciára lesz bízva? Nem lesz fix semmi.

  9. #14619
    Idegen pappivan avatara
    Csatlakozott
    2014. 02. 10.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    És nem úgy lesz, hogy az egész a varianciára lesz bízva? Nem lesz fix semmi.
    Nem tudom, kerestem a neten a Dán rendszerről leírást, de nem szántam rá sok időt így nem találtam. Egy elöttem szóló pedzegette, hogy lesz valamennyi Coin + Láda, ezért ezen a vonalon idultam el.

  10. #14620
    Idegen pappivan avatara
    Csatlakozott
    2014. 02. 10.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Na látom kilett törölve a kommentem. Megtaláltam a Dán rendszerről mindent. A lényeg, hogy a Spin hez hasonló variancia alapján kapod az értéket a ládikádba. Az hogy hogy kapod a ládikát, az nem teljesen tiszta. Több változó is belejátszik, pl mennyit fizetsz be, mennyi rake-et termelsz, és magadhoz képest menyi rake-et termelsz. Plussz bizonyos nagy tétes CG játékokban egyáltalán nem kapsz semmi. A HighStakes SNG-és MTT re nem tért ki a cikk.
    hateAllMss likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •