Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (22) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Játszanál PartyPoker race-einken, de nem Akadémiás a számlád? Lehet megoldás!

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet stazoka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért feltétele egy ilyennek a nem aktivitás? Én csak ezt nem értem.
    Szia!
    Pofonegyszerű a válasz semmi értelme pp számára, hogy olyan játékos után fizessen egy affil oldalnak, akit nem ők toboroztak és egyébként is aktívan játszik náluk

    Én pl sok éve be sem léptem pp-re. Idejét sem tudom mikor játszottam ott, így pl az is meglep (ahogy fentebb olvasom) van külön login és screenname. Egyikre emléxem de password-ra nem.
    Felmerült több kérdés is bennem:
    -be tudok még lépni vagy inaktív lett az acc-om?
    -megterhelték-e a számlát inaktivitás miatt? tehát ha beutalok vonnak le xy $-?
    -biztos, hogy nem vész el az inaktivitásom ha letöltöm a szoftvert és sikerül belépnem (de nem játszok mielőtt ide bekötnénk)
    -ha inaktivitás miatt zárolták a számlám, support vissza tudja állítani (mi az illetékes support címe), ha nem: lehet-e új reget készíteni?

    Köszi előre is a válaszokat!

  2. #12
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet stazoka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért feltétele egy ilyennek a nem aktivitás? Én csak ezt nem értem. Máshová vagyok bekötve, de ott meg már új feltételek vannak, megváltoztak a dolgok... így semmi pontot, rakebacket, stb. nem termelek a Partyn játszással. Az ilyet miért nem lehet simán átkötni ide?
    Sajnos a feltételeket nem mi szabjuk. Egyébként az online póker piacon belül ez is egy korábban nem látott újítás.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Szia!

    Erre a kérdésre tudnál válaszolni; "Én is hasonló cipőben jártam és simán elküldtem a login nevet az elég lesz?(mert ugye így már nem lehet beírni a többit)

    köszi"

  4. #14
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Erre a kérdésre tudnál válaszolni; "Én is hasonló cipőben jártam és simán elküldtem a login nevet az elég lesz?(mert ugye így már nem lehet beírni a többit)

    köszi"
    Elég ha a login nevet megadod. Ha mégse találnának ez alapján, akkor emailben fel fogjuk venni veled a kapcsolatot.

  5. #15
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Tamási
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Azt honnan lehet megtudni, hogy sikeres volt-e az átkötés?

  6. #16
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Pinyő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Azt honnan lehet megtudni, hogy sikeres volt-e az átkötés?
    Ha beküldted a Party Poker felhasználóneved, akkor emailben fogsz értesítést kapni. Az átcsatolási folyamat 1-2 hetet is igénybe vehet. Ha elutasították az átcsatolást, akkor általában az 1-2 napon belül kiderül, és erről emailben is tájékoztatunk.
    Pinyő likes this.

  7. #17
    Újonc DiliBill avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 01.
    Hely
    Hamburg
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Biztonság kedvéért megkérdezem, az átkötés végén a kért email cím a Party-nál regisztráltra van szükség? Gondolom igen, de az már nem aktív, akkor cserélném majd... Nagyon régen játszottam náluk.

  8. #18
    Lelkes újonc Playerpool avatara
    Csatlakozott
    2017. 04. 19.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    @Admin És ha most elutasítanak, és nem lépek be egy évig, akkor egy év után élni fog még ez a lehetőség?

  9. #19
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 19.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Amúgy majdnem vicces lett számomra ez a lehetőség. Kb 5 éve nem játszottam a partyn és majdnem befizettem a napokban.

  10. #20
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet DiliBill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztonság kedvéért megkérdezem, az átkötés végén a kért email cím a Party-nál regisztráltra van szükség? Gondolom igen, de az már nem aktív, akkor cserélném majd... Nagyon régen játszottam náluk.
    Igen, a Party Pokernél regisztrált email címre van szükség. A lényeg, hogy a rendszerükben is ez szerepeljen, különben nem fogják tudni beazonosítani a számlád, de erre csak akkor szokott szükség lennei, ha a felhasználónév alapján nem találnak.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •