Oldal: 300 / 315 ElsőElső ... 200250290298299300301302310 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.991 - 3.000 (3142) összesen
Like Tree675Likes

Téma: Az online szerencsejáték szabályozása Magyarországon

  1. #2991
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    248

    Alapbeállítás

    mennyi Soros-bérenc van itt kérem szépen.

    Magyarország erős és büszke európai ország!!
    csiga19794 and sztalin like this.

  2. #2992
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Volt 1490-ben.
    xfactor675, uav_online and sztalin like this.

  3. #2993
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Érdeklődnék, hogy most hogy is állunk pontosan ebben az ügyben? Őszintén megmondva elegendő tiszta jövedelemmel rendelkezem ahhoz, hogy kockáztassak azzal, hogy fekete ill szürke zónában lévő dolgokat csináljak.
    Amióta bejött ez a blokkolásos dolog, felhagytam az online pokerrel és sportfogadást is csak a Tippmixpro-n keresztül csinálom.
    Ezért az érdekelne, hogy ha mondjuk valamelyik sportfogadó oldalról ami nem a Tippmixpro kifizetést intézek a számlámra, akkor az úgy fog minősülni, mintha a pro-ról jött volna, vagy továbbra is az elméleti 40% adó terhelné???
    Pokernél ugyanez a kérdésem, hogy továbbra is marad a vpn-es opció és különböző online tárcák használata, vagy lehet mostantól magyar számlára is kifizetést kérni??

  4. #2994
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    semmi sem változott, a magyar jogszabályok ugyanúgy élnek, kivéve hogy knázi kimondták hogy a magyar szabályozás ellentétes az EU joggal

  5. #2995
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 03. 06.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Hali lehet én tul egyszerü vagyok de mikor kifizetek starsról akkor a saját nevemen lévő OTP számlára simán jön a pénz.2-3 nap alatt.eddig senki nem keresett hogy adózzak le nem is fogok az biztos.Igaz egyszerre max 5-800 $ volt,nagyobbakat nem inditok.ugyhogy szerintem ilyen kissebb összegeket nemhinném hogy észrevesznek.de ez az én véleményem.

  6. #2996
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 05. 20.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Idézet palesz00071 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali lehet én tul egyszerü vagyok de mikor kifizetek starsról akkor a saját nevemen lévő OTP számlára simán jön a pénz.2-3 nap alatt.eddig senki nem keresett hogy adózzak le nem is fogok az biztos.Igaz egyszerre max 5-800 $ volt,nagyobbakat nem inditok.ugyhogy szerintem ilyen kissebb összegeket nemhinném hogy észrevesznek.de ez az én véleményem.
    Ezeket a bankszámlára utalásokat havi rendszerességgel csinálod ? Ha igen mióta ? Azért érdekelne a dolog, mert Unibetre tervezem majd átteni a székhelyem, és ott nincs lehetőségem skrillt használni, szóval maradna a számlára utalás. Én azt olvastam korábban, hogy van egy bizonyos összeg (talán 2 millától), amit muszály jelenteniük a bankoknak a NAV felé. - (engem ez a veszély perpill nem fenyeget) - Ez persze egyszeri utalásra igaz. Meg rémlik olyat is hallottam, hogy felfigyelhetnek arra is, hogy havi rendszerességgel érkezik egy adott összeg, mittomén minden hónapban kiutalsz 300 ezret. Szóval ezért kérdezem tőled, hogy mióta csinálod ezt, és hogy havi rendszerességgel ? Ha neked le se tojják a havi 500-800 dolcsit akkor lehet lazábban veszem a dolgot.

  7. #2997
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 03. 06.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Már régota szetintem vagy 5 éve de nem havi szinten.mikor hogy megy de szerintem egy évbe volt 7-8kifizetésem is.szoval passzolom énis hogy mit figyelnek de eddig senki nem jelentkezett az adoért.
    Tony9 likes this.

  8. #2998
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Nálam ugyanez, én lassan 10 éve utalom le OTP-s számlára átlagban havonta egyszer, sajnos nyilván nem nagy összegeket, de senki nem szólt még egy szót se, szóval mehet nyugodtan.
    Tony9 likes this.

  9. #2999
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Legjobb lenne betiltanának minden szerencsejátékot de úgy hogy elérhetetlen legyen a nem zsenik számára. . Vagy akár lehet legális is csak a 15% adót meg a 27% tb-t vonják le

  10. #3000
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Piroslapos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Legjobb lenne betiltanának minden szerencsejátékot de úgy hogy elérhetetlen legyen a nem zsenik számára. . Vagy akár lehet legális is csak a 15% adót meg a 27% tb-t vonják le
    Az neked nagyon rossz lenne, mert folyamatosan szétkaszáltad magad az elmúlt 10-15 évben mixen és pókeren, és utólag fizethetnéd be a több százezer dollárnyi adódat.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •