Oldal: 7 / 18 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (180) összesen
Like Tree113Likes

Téma: BetClic

  1. #61
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 07. 12.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Sziasztok, a Betclicknek is ugyan úgy működnie kellene pokertrackerrel? Mert nekem azt írja hogy nem találja.

  2. #62
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Azert, kedves PA, illene nem csak egy-másfél hetente frissiteni a rakerace állását, nemde?! Értem én, hogy így mindenki vakon van és az vagyon várva, hogy akkor mindenki tolja, mint az ökör, de ez visszafele is elsülhet. Május végén "lehetetlennek" tűnt utolérni az előttem levőt, úgyhogy hagytam is a francba, mert a pozicióm biztos volt. Ellenben ha nem 10 naponta lenne frissítés, láthattam volna, hogy ő is abbahagyta a játékot, így megelőzhettem vna. Persze, tudom, a betclic szarik arra a par szaz euro rake-re, amit emiatt termeltem vna, de azert, megis, no....

  3. #63
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azert, kedves PA, illene nem csak egy-másfél hetente frissiteni a rakerace állását, nemde?! Értem én, hogy így mindenki vakon van és az vagyon várva, hogy akkor mindenki tolja, mint az ökör, de ez visszafele is elsülhet. Május végén "lehetetlennek" tűnt utolérni az előttem levőt, úgyhogy hagytam is a francba, mert a pozicióm biztos volt. Ellenben ha nem 10 naponta lenne frissítés, láthattam volna, hogy ő is abbahagyta a játékot, így megelőzhettem vna. Persze, tudom, a betclic szarik arra a par szaz euro rake-re, amit emiatt termeltem vna, de azert, megis, no....
    Elnézést kérünk a mostanában tapasztalható Betclic race frissítési gyakoriság miatt!

    Ez egyébként nem rajtunk múlik, mi azonnal kitesszük a frissítést, amikor kapunk tőlük, és rendszeresen kérünk is tőlük; azonban az utóbbi időben techikai okok miatt sajnos nem tudtak ennél gyakrabban küldeni.

    A hónap második felére már azt ígérték, hogy vissza tudnak térni a korábbi frissítési gyakoriságra.
    peraspera likes this.

  4. #64
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    másnál is leállt a kliens? a többi ipoker teremnél nincs gond.

  5. #65
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 03. 31.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    én belépni nem tudok, nem ugrik fel a login ablak :/

  6. #66
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    igen, most chatelek a magyar supporttal, nem tudtak a hibáról, most küldték tovább a technikai osztálynak...
    köcsögpokerstars likes this.

  7. #67
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    szokásos

  8. #68
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    lassan azért helyre hozhatnák a hibát...

  9. #69
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    végre megoldották

  10. #70
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    Ahogy talán már tudja, a magyar hatóságok korlátozzák a hozzáférést bizonyos szerencsejáték-honlapokhoz. Amennyiben nem tudja elérni a számláját, hogy kezelje az ott rendelkezésre álló összeget az egyenlegéből, kérjük, lépjen be a hu.betclic.global és m.betclic.global oldalakon.

    Felhívjuk figyelmét, hogy a pénze biztonságban van nálunk, és fontos számunkra az Ön európai fogyasztói jogainak a tiszteletben tartása.

    Ha bármilyen kérdése lenne, kérjük, keressen minket a változatlan support@betclic.com címen.

    Üdvözlettel,

    Betclic más is kapott ilyen levelet?

Oldal: 7 / 18 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •