Oldal: 595 / 736 ElsőElső ... 95495545585593594595596597605645695 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.941 - 5.950 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #5941
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    De mi történt Peter Wright-tal? - 9 Nyíl

    Ahhoz képest, hogy mindennap ír valami cikket a darcról, eléggé nincs képben az inas. Az föl sem tűnt neki, hogy az a bizonyos PL-döntő fogta meg, s azóta van leszállóágban? Egy olyan bukás másokat is megviselne, nem még Wrájtot, aki fejben a leggyöngébbek egyike.

  2. #5942
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Na mindjárt jön Gerwen ellen a segédmunkás ceewyl-kedvencz, Rob Cross, most megmutathatja, hogy mit tud.

  3. #5943
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na mindjárt jön Gerwen ellen a segédmunkás ceewyl-kedvencz, Rob Cross, most megmutathatja, hogy mit tud.
    Szarul tolta, hagyott 2 leget MvG-nek...
    csiga19794 likes this.

  4. #5944
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Na, ez egy ordas nagy vicz lett, 2-6, lal. Gerwen hiába tolta a tömeget, úgy kiszállózott, ahogy én szoktam, azaz sehogy, így nem lehet nyerni, az inas meg fölnőtt a föladathoz. Nem értem az ilyet, hogy minek dolgozik, ha valaki munka mellett így tud játszani, anélkül simán lehetne világelső is, ha állandósítani tudná ezt a formát. Ez is ritka, hogy még szinte ki sem józanodtam, és már vasárnap kora hajnalban vége a darc érdemi részének és a hörgésnek. Itacsi viszont örülhet, nem tudom, hun lapít most.

  5. #5945
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szarul tolta, hagyott 2 leget MvG-nek...
    Most már akkor vigye is végig ezt a formát, de általában az szokott lenni, hogy amikor egy kisinas kiejti a nagy halat, utána már esélyesként béna játékkal elvérzik egy jóval gyöngébb játékos ellen.

  6. #5946
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na, ez egy ordas nagy vicz lett, 2-6, lal. Gerwen hiába tolta a tömeget, úgy kiszállózott, ahogy én szoktam, azaz sehogy, így nem lehet nyerni, az inas meg fölnőtt a föladathoz. Nem értem az ilyet, hogy minek dolgozik, ha valaki munka mellett így tud játszani, anélkül simán lehetne világelső is, ha állandósítani tudná ezt a formát. Ez is ritka, hogy még szinte ki sem józanodtam, és már vasárnap kora hajnalban vége a darc érdemi részének és a hörgésnek. Itacsi viszont örülhet, nem tudom, hun lapít most.
    En az olaszoknal suttetem a hasam, ugyhogy azt se tudom mi tortenik a darts vilagban. Raadasul gagyi kinai okos telefonom van,ugyhogy abba se vagyok biztos, hogy ezt elkuldi.

  7. #5947
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Szerényebben Itacsi mi meg itthon huzzuk az igát egyszer ebbe a vasárnapi twitch hörgés piálás kombóba fogok belerokkani egyszerüen már öreg vagyok annyira nehéz .Huuh de nehéz ez

  8. #5948
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerényebben Itacsi mi meg itthon huzzuk az igát egyszer ebbe a vasárnapi twitch hörgés piálás kombóba fogok belerokkani egyszerüen már öreg vagyok annyira nehéz .Huuh de nehéz ez
    Szerkesztőket keresünk! - Pats.hu

    Gyerünk inas, jelentkezz, én megtenném, de nem tudok angolul, gugli fordítózásból meg nemigen születne értelmes cikk. Kár, hogy te "divatszar" vagy, mindig az aktuális legjobbnak szurkolsz, így nem tudnád szerelemből csinálni, pedig biztosan szívesen látnának, rendkívüli népszerűségnek örvendesz azon az oldalon is.

  9. #5949
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Lobbiztam is az érdekeben a hozzászólásokban! Hajrá, csatlós!

  10. #5950
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Nem tudjátok véletlen mit játszott Gary mester Barney-val?:-P

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •