Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (27) összesen
Like Tree21Likes

Téma: A WSOP eddigi legtöbbet tárgyalt leosztása

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Attól tartok Baumann helyében ti is öregedtetek volna 20 évet,ha a wsop ME végjátékába a Kk-tokra ráborítják az asztalt,aztán jön egy magyar gyerek és azt mondja nem tudta,hogy ő is partiban van,a tour director meg neki ad igazat:-D

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 18.
    Hozzászólások
    56

    Alapbeállítás

    Szívesebben olvastam volna többet a handről a szereplők kinézete, illetve szexuális beállítottsága helyett.

  3. #13
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Attól tartok Baumann helyében ti is öregedtetek volna 20 évet,ha a wsop ME végjátékába a Kk-tokra ráborítják az asztalt,aztán jön egy magyar gyerek és azt mondja nem tudta,hogy ő is partiban van,a tour director meg neki ad igazat:-D
    Nem öregedett - lásd a későbbi partit, amikor ugyanaz a magyar gyerek kiejtette.

    Idézet Kugutsuman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szívesebben olvastam volna többet a handről a szereplők kinézete, illetve szexuális beállítottsága helyett.
    Ez talán azért van, mert nincs mit írni róla, az első pókeres leckék egyikéban én anno azt olvastam, hogy soha ne tedd enemit egy konkrét handre.
    De persze esetleg mutass te jó példát és vesézd ki a szitut, nem ma kezdted te se...
    "Egon, ez piszok jó!"

  4. #14
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 18.
    Hozzászólások
    56

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De persze esetleg mutass te jó példát és vesézd ki a szitut, nem ma kezdted te se...
    Nem vagyok benne már egy ideje. Látva a lapokat nem tudom eldönteni, hogy dobahtó lett volna-e.
    Mindenesetre az rossznak tűnik, ahogy Selbst meggyőzte magát az A7s-ről.
    Ugyanakkor, ha a foldot választja, akkor is egy handre teszi az ellenfelet.
    Szóval nehéz ... ezért lett volna jó hozzáértőbbektől egy kis elemzés félét olvasni.

  5. #15
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    PIO szerint call.

  6. #16
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 12. 04.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Ha turnre érkezik akkor merül igazán fel a kérdés, mert szinte sosem floatol Baumann A7o val és nagyon ritkán 57 egyszínűvel (majdnemhogy olyan ritka mindkettő, hogy azok kizártak) Ha nincs nála A7s és mjuk ha flop nut flösse volt Baumannak, vagy ötös full hetesekkel, akkor azokat max callolja riveren. Szerintem ők nagyon jól ismerik egymás játékát, hogy nem merül fel a blöff leveling riveren, tehát Baumann nem dobatni akar, hanem megadást vár. Ezt Selbst is pontosan tudja, annak tudatában, hogy két ász nála van egy pedig a boardon ugye. Nyilván ismeretlen játékos, random versenyen azonnal bekerül. Viszont itt más a helyzet. Ha kör 7 a turn, szerintem akkor inkább dobás Selbst helyébe, de igy 50-50 és persze inkabb a megadás felé hajlanék én is.

  7. #17
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    hmmm... Micsoda cenzúra megy itt kérem szépen!
    Teljesen píszí.
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  8. #18
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    hát ja, pedig baumann akkor is le van lakva.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  9. #19
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 10. 03.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás élő

    sziasztok, nem tudjátok hol lehet nézni élőben a versenyt?a poker go fizetős egyéb opciot tud valaki? köszi

  10. #20
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Idézet Atsa89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok, nem tudjátok hol lehet nézni élőben a versenyt?a poker go fizetős egyéb opciot tud valaki? köszi
    asszem vegasba!
    fejes1988 and Wildcatfish like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •