Oldal: 179 / 332 ElsőElső ... 79129169177178179180181189229279 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.781 - 1.790 (3316) összesen
Like Tree840Likes

Téma: partypoker

  1. #1781
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 14.
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Hyper HU SNG forgalom milyen 8-15 dollár között?

  2. #1782
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2017. 06. 29.
    Hozzászólások
    442

    Alapbeállítás

    egyik legjobb! gl

  3. #1783
    Fanatikus tag hateAllMss avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Party-n nézzetek rá a csütörtöki Click and Win promóra! Ez nem a Montesino-s baromság. Nekem ma tiszta 5$-t adott. Csak csütörtökön van.

    Hajrá!

  4. #1784
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet hateAllMss eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Party-n nézzetek rá a csütörtöki Click and Win promóra! Ez nem a Montesino-s baromság. Nekem ma tiszta 5$-t adott. Csak csütörtökön van.

    Hajrá!
    De ez mindenféleképpen csak kaszinóban elkölthető jutalom?
    Ha van FD bonus-om, mehet párhuzamosan mellette (meg úgy általában más promók is)? v addig az egy napig azt szüneteltetni kell?
    Köszi!
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  5. #1785
    Fanatikus tag hateAllMss avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Nem, ezért írtam. Ez teljesen tiszta. Pókerre is költhető. Én is meglepődtem. De persze nem 100%, hogy neked is ezt fog adni. Csak írtam, hogy érdemes lehet ránézni annak is, aki nem játszik már itt rendszeresen. Egy kis free money sosem árt.
    Aenima likes this.

  6. #1786
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 05. 20.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Sziasztok
    Csalással lettem meg gyanúsítva és kitiltottak az oldalról és elvették a rollom.
    Csupán 1-2$os limiteken játszottam HU játékokat idegen játékosok ellen és nem csináltam semmi szabálytalan dolgot,nem értem miért történt ez.

    Amikor nem bírtam belépni az oldalra írtam a supportnak hogy mi a baj és ezt a választ kaptam:


    Tisztelt Dezső!

    Megérkezett a válasz az illetékes részlegtől.

    Észrevettük, hogy a felhasználó pénzösszegek utalására volt használva pókerasztaloknál. Ezzel pedig megsértették a Használati feltételeinket a "29.4.-es Csalás" pont alatt.

    https://hu.partypoker.com/terms-and-conditions.html

    A számlán levő összeg lefoglalásra került emiatt, és sajnos nem térithető vissza.

    Üdvözlettel:
    Zoé,

    Ügyfélszolgálat


    Kérem valaki segítsen mi történhetett mivel nem csináltam semmi szabálytalan dolgot csak játszottam.
    köcsögpokerstars likes this.

  7. #1787
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet HarcosArc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok
    Csalással lettem meg gyanúsítva és kitiltottak az oldalról és elvették a rollom.
    Csupán 1-2$os limiteken játszottam HU játékokat idegen játékosok ellen és nem csináltam semmi szabálytalan dolgot,nem értem miért történt ez.

    Amikor nem bírtam belépni az oldalra írtam a supportnak hogy mi a baj és ezt a választ kaptam:


    Tisztelt Dezső!

    Megérkezett a válasz az illetékes részlegtől.

    Észrevettük, hogy a felhasználó pénzösszegek utalására volt használva pókerasztaloknál. Ezzel pedig megsértették a Használati feltételeinket a "29.4.-es Csalás" pont alatt.

    https://hu.partypoker.com/terms-and-conditions.html

    A számlán levő összeg lefoglalásra került emiatt, és sajnos nem térithető vissza.

    Üdvözlettel:
    Zoé,

    Ügyfélszolgálat


    Kérem valaki segítsen mi történhetett mivel nem csináltam semmi szabálytalan dolgot csak játszottam.
    Gondold át még egyszer,ok nélkül nem csinálnak ilyet.A teljes tagadás biztos nem segít,valami alapján döntöttek így.Egy őszinte, elismerő, megbánó levél maradt az utolsó esélyed.
    gl

  8. #1788
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 05. 20.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Aloha Ivanesz.

    Semmi mást, csak 1-2 DOLLÁROS heads up-ot játszottam. Nem lennék felháborodva, és nem osztottam volna meg ezt az üzenetet veletek, ha jogos lenne. A furcsa az az egészben, hogy kértem, hogy indokolják meg, csak kitérő leveleket kapok, nem tudnak megfelelő magyarázatot adni, nekem ez éppen elég ahhoz, hogy tudjam, nem én hibáztam. Ha csalok, nyilván nagyobb összeggel, nagyobb téten. Nem elítélésére vágyom, bár, a Magyarok ebben sikeresek, hanem infót, hogy esetleg valakit így, ezzel a szélhámos cselekedettel találkozott valaki? Kérlek, segítsetek

  9. #1789
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 16.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Idézet hateAllMss eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Party-n nézzetek rá a csütörtöki Click and Win promóra! Ez nem a Montesino-s baromság. Nekem ma tiszta 5$-t adott. Csak csütörtökön van.

    Hajrá!
    A mai napon nincs?

  10. #1790
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    késő délután lesz elérhető a promó
    ACAB1927 and jacsapoker like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •