Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (56) összesen
Like Tree71Likes

Téma: PartyPoker vs PokerStars - a VIP programok összehasonlítása

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 05.
    Hely
    sarbogard
    Hozzászólások
    3.203

    Alapbeállítás

    Még sokáig erőlködhet party mire meg közelíti ps-t! Jelenleg partyn 11193 ps-en 126029 játékos van! Van hova fejlődniük! Rengeteg pénzt kell még bebukniuk, hogy valami alakuljon! Vajon bírják ezt anyagilag?
    köcsögpokerstars likes this.

  2. #12
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet TedHeris88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És starson mennyit kapsz 25 dollár rake-ért?
    Vagyis a 25 dollár alatti rake-ért amit termelsz.
    Tény hogy nem sokkal többet

  3. #13
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A mufajom miatt en nem massziv multitablingelek de aruljatok mar el h miert szar a pp a szoftver? Ps-t is ismerem nyilvan, messze nem tatong akkora szakadek mint egyesek felfestik. Szerintem itt az emberek java reszenek az a gondja h mar megszokta a pst
    Mondjak párat?

    Pl - amit utálok nagyon, Party-n kb lehetetlen megnézni hogy mi volt az ellenfél handje, az előző leosztásban okostelefonon konkrétan lehetetlen, a kliensnél ott a holdemmanager, aztán azok az idióta hangok, inkább hang nélkül nyomom, de úgy meg nem veszem észre hogy lejár az idő az egyik asztalon, aztán asztalváltásnál (tournamenten ha átültetnek) bezáródik az ablak majd kinyílik újra, lehetőleg máshol, betméretezés nem megy hotkey-ekkel, telefonon holdemben szinte lehetetlen, pl. ha 100bb-ből 7-et akarok hívni megoldhatatlan (mondjuk ebben egyik terem se remekel), stb stb

  4. #14
    Fanatikus tag necopor avatara
    Csatlakozott
    2014. 08. 30.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    aztán azok az idióta hangok, inkább hang nélkül nyomom
    Jól van! Megnyugodtam, hogy nem csak engem idegesítenek!
    Amúgy én lecseréltem őket, mert tényleg borzalmasan zavaróak.

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet ProAdel89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. a kaphat akár 100$-t is az egy picikét sarkalatos példával élve olyan kijelentés mint hogy akár megnyerheti a lottot. az ev-jét kell nézni, de feltételezem hogy a szó jelentésével már nem vagy tisztában.

    2. Az hogy aparty-n biztosan nem kap semmit, az egyenesen idiótaság, olvasd el a terem leírását, a promóciót és felvilágosodsz.

    3. a szoftver valóban "tré" a PS-hez képest bár gondolom az is elekrülte a figyelmed, hogy új szoftvert ígértek.

    4. ezen az oldalon barangolsz, ez az oldal többek közt a PP-ből is tartható fent, valamint semmi ferdítést nem találsz a cikkbe.

    de azért taps a be böfögésedért szia
    EV? Az mi?? Ki hallott már róla?

    Amúgy ha ennyire nagyon szeretsz megvezetve lenni, akkor felesleges lenne felnyitni a szemed

    Egy micro limites játékosnak ezerszer jobb a PS, felesleges ezt ragozni. Ahogy azt is miért születik ilyen cikk..persze lehet azt is gondolni, hogy ez egy szép nagy szimbiózis. Aztán kiderül, hogy nem az. Arról már ne is beszéljünk, az milyen amikor átkötik valaki regijét..az vajon mennyire gusztustalan harácsolós dolog? mindez úgy tálalva, hogy ez mindenki érdeke..

    persze nincs ezzel baj, csak akkor ne ócsároljunk másokat ugyanolyan harácsolásért.

    3. pontod alapján gondolom tudod milyen volt 10 éve a szoftver és hogy azóta mennyit változott és mennyit ígértek.

    a 4-es pontod meg totálisan mutatja, hogy nem tudod mi tartja fent az affil oldalakat..nem a termek ennyit segítek
    Dino12 likes this.

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Van egy főgonosz, aki ellen lehet harcolni és megmutatni, hogy mi értetek vagyunk. Szépen feltupírozni az előnyöket, szép csomagolásba rakni miért éri meg, mennyire nagyon jó nektek..kiemelni a másiknál (amiben nincs hasznunk) a hátrányokat, mennyire nagyon rossz nektek. Ezt összehasonlítani a legtöbb játékosnak elérhetetlen előnyökkel és úgy tetszelegni a Grál lovag szerepében mint aki nagyon jót tesz mindenkivel.

    ismerős helyzet ez kis hazánkban a mindennapokból, médiából? Vagy ennyire nem lát át a jó pókerjátékos a szitán? Szerintem ez nem csak "nagyban" megdöbbentő és elfogadhatatlan..
    Dino12 and köcsögpokerstars like this.

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet topin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van egy főgonosz, aki ellen lehet harcolni és megmutatni, hogy mi értetek vagyunk. Szépen feltupírozni az előnyöket, szép csomagolásba rakni miért éri meg, mennyire nagyon jó nektek..kiemelni a másiknál (amiben nincs hasznunk) a hátrányokat, mennyire nagyon rossz nektek. Ezt összehasonlítani a legtöbb játékosnak elérhetetlen előnyökkel és úgy tetszelegni a Grál lovag szerepében mint aki nagyon jót tesz mindenkivel.

    ismerős helyzet ez kis hazánkban a mindennapokból, médiából? Vagy ennyire nem lát át a jó pókerjátékos a szitán? Szerintem ez nem csak "nagyban" megdöbbentő és elfogadhatatlan..
    Van igazság abban, amit írsz, de az új PS bónuszrendszer akkor is egy kalap szar. A cikk pedig egyedül a bónuszrendszert hasonlította össze, nem a sw-t, vagy bármi mást.

  8. #18
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 11.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    "Party, jöjjenek a regek" hogy csapják egymást? mert akció az nincs sehol se
    a másik meg a remek akár 40% RB! lol. rakelj hozzá hetente 1.2k$-t úgy h nincs akciód , jól ki lett a promó azért itt is találva, ezen sztem még dolgozni kell..plusz a szoftver meg a support na igen azon is..
    köcsögpokerstars likes this.

  9. #19
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van igazság abban, amit írsz, de az új PS bónuszrendszer akkor is egy kalap szar. A cikk pedig egyedül a bónuszrendszert hasonlította össze, nem a sw-t, vagy bármi mást.
    nem véletlenül azt hasonlította össze, erről írtam..fura hogy ennyire nehéz értelmezni, mi miért van. Hidd el lenne ez fordítva is, ha... Negreanu óta tudjuk
    köcsögpokerstars likes this.

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet topin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van egy főgonosz, aki ellen lehet harcolni és megmutatni, hogy mi értetek vagyunk. Szépen feltupírozni az előnyöket, szép csomagolásba rakni miért éri meg, mennyire nagyon jó nektek..kiemelni a másiknál (amiben nincs hasznunk) a hátrányokat, mennyire nagyon rossz nektek. Ezt összehasonlítani a legtöbb játékosnak elérhetetlen előnyökkel és úgy tetszelegni a Grál lovag szerepében mint aki nagyon jót tesz mindenkivel.

    ismerős helyzet ez kis hazánkban a mindennapokból, médiából? Vagy ennyire nem lát át a jó pókerjátékos a szitán? Szerintem ez nem csak "nagyban" megdöbbentő és elfogadhatatlan..
    1. Ez az oldal egy "reklámújság", feltupírozza a hirdető előnyeit a nem hirdetővel szemben.
    2. Nem tudom a legtöbb játékos fizet-e egy hónapban 25$ rake-et, te tudod? Ha legtöbb játékos nagyobbegyenlő 25$ rake-et fizet, nincs igazad.
    3. Ez a cikk (sokadik ugyanazzal a mondanivalóval) pusztán arról szól, hogy az egyik cég terméke olcsóbb, mint a másiké, én mint "jó pókerjátékos" ennyit látok benne.
    4. Nem tudom mire gondolsz "elfogadhatatlan, megdöbbentő nagy" dologként. (Egyébként képzeld, a "jó pókerjátékosok" nagy része megdöbbentően leszarja a nagy dolgokat.) Gondolom vagy arra a vonalra célzol, hogy "csúnya rossz háttérhatalmista Soros csicskájaként Brüsszel ideküldi a sokmillió migránst" vagy arra, hogy "csúnya rossz Orbán focira és úszóvébére költi-lopja a sok pénzt az egészségügy/oktatás helyett". Képzeld én az egyiket pont úgy beszoptam, mint azt, hogy a Party olcsóbb, mint a Stars.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •