Oldal: 598 / 736 ElsőElső ... 98498548588596597598599600608648698 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.971 - 5.980 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #5971
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Bohócz Wrájt szokásához híven nagyon szarul tolta, igazán megeshetett volna.

  2. #5972
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Nézi itt egyáltalán bárki is rajtam kívül a Matchplayt? A félnótás koca darcosról biztosra tudom, hogy nem, azt se tudja, hogy milyen rendezvény, a hasonlóan kompetens puhatestű rég durmol, Piroslapos szerintem a munkahelyén döglik, Itacsi gondolom még azóta is olasz földön nyaral 80 fokban, ceewyl meg mostanában még annyit se szól hozzá, mint Ltacsi fénykorában. A legjobban mégis szroli éles meglátásai, elemzései hiányoznak.

  3. #5973
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nézi itt egyáltalán bárki is rajtam kívül a Matchplayt? A félnótás koca darcosról biztosra tudom, hogy nem, azt se tudja, hogy milyen rendezvény, a hasonlóan kompetens puhatestű rég durmol, Piroslapos szerintem a munkahelyén döglik, Itacsi gondolom még azóta is olasz földön nyaral 80 fokban, ceewyl meg mostanában még annyit se szól hozzá, mint Ltacsi fénykorában. A legjobban mégis szroli éles meglátásai, elemzései hiányoznak.
    Nézem.

  4. #5974
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Örülök.
    Cshősz likes this.

  5. #5975
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Az esti 200 forintos buli tippmixemen veretem a két skót bohóczot, simán benne van, hogy megkapnak, s szerintem West is megejti Webstert, a Suljovic-Pipe meccstől meg a Jóisten mentsen meg mindenkit, annyira utálom őköt, hogyha fizetnének, se nézném egy percig se, még akkor se, ha 9 nyilasokat dobálnának folyamatosan.

  6. #5976
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Tegnap mindkét kedvenc továbbment, ma meg csupa olyanok, akik nem érdekelnek. Persze azért félszemmel meglesem. Suljo- Pipe meccsen szerintem rekord italfogyasztás lesz, olyan unalmas lesz.

  7. #5977
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Én nem néztem mert óriás lógatáson voltam ismét, horgászatba megint megtojt a tyúk , vittem egy új amatőr kollégát megfogattam vele is a hazahozható 4db 4 kilósat + visszadobtunk 10db 2 kiló alatti pontyot. A gyakorló pecás hal nélkül is jól érezte volna magát mert behúzott 10 sört meg vagy 6 rövidet.
    Utoljára módosítva: Piroslapos által: 2017. 07. 25. 20:11

  8. #5978
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Anderson - Gurney meccsnél nehezen tudok jobbat elképzelni a sorozatban.
    Pont beszélgettem cimbivel, hogy Gurneytől nem sajnálnám a győzelmet, erre megcsinálta élete egyik legjobb meccsét...
    van Gerwen likes this.

  9. #5979
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Fúú ma micsoda meccsek lesznek. Remélem Cross ma már nem fogja elbírni a nyomást és Lewis kihasználja a rutint. Sajnos Whitlock-nak annyi esélye van Gerwen ellen mint nekem. A két öreg klasszikusát meg mindig jó nézni (kivéve, ha Taylor megint hisztis formát vesz elő).
    van Gerwen likes this.

  10. #5980
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az esti 200 forintos buli tippmixemen veretem a két skót bohóczot, simán benne van, hogy megkapnak, s szerintem West is megejti Webstert, a Suljovic-Pipe meccstől meg a Jóisten mentsen meg mindenkit, annyira utálom őköt, hogyha fizetnének, se nézném egy percig se, még akkor se, ha 9 nyilasokat dobálnának folyamatosan.
    Én sajnos pont odakapcsoltam! Még nézni is fájt. Ez a Pipe úgy dob,mint egy debil balerina. Suljovic meg alapból unszimpatikus! Lehet még téged is szívesebben elviselnélek,pedig ritka csúnya egy bohóc lehetsz:-)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •