Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (56) összesen
Like Tree71Likes

Téma: PartyPoker vs PokerStars - a VIP programok összehasonlítása

  1. #31
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A PartyPoker szeretett volna játékosokat reaktiválni, ezért engedélyezte, hogy az inaktív játékosok, amennyiben kérik, átcsatolhatóak legyenek. Mi meghirdettük ennek lehetőségét, és átköttettük azokat a játékosokat, akik ezt szerették volna. Ha a játékos visszatérítése ennek hatására 10%-kal több lesz, az nem az ő érdeke? Nem teljesen értjük, hogy ez hol gusztustalan.

    A cikkben PartyPoker és PokerStars terembemutató linket is találhatsz, annak ellenére, hogy utóbbitól semmilyen bevételt nem kapnánk akármekkora rake-termelés után sem.
    Azt gondolom erről egyáltalán nem a játékost kellett volna megkérdezni, hanem az affilt ahonnan regelt..vagy gondolom ti is örülnétek, ha a játékos eldönthetné, hogy alólatok más alá megy, mert ott épp juthat neki 1 dollár..

    Eleve az gáz, hogy ezt magyarázni kell..totál ugyanolyan helyzet ez már, mint a mindennapokban

  2. #32
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. Ez az oldal egy "reklámújság", feltupírozza a hirdető előnyeit a nem hirdetővel szemben.
    2. Nem tudom a legtöbb játékos fizet-e egy hónapban 25$ rake-et, te tudod? Ha legtöbb játékos nagyobbegyenlő 25$ rake-et fizet, nincs igazad.
    3. Ez a cikk (sokadik ugyanazzal a mondanivalóval) pusztán arról szól, hogy az egyik cég terméke olcsóbb, mint a másiké, én mint "jó pókerjátékos" ennyit látok benne.
    4. Nem tudom mire gondolsz "elfogadhatatlan, megdöbbentő nagy" dologként. (Egyébként képzeld, a "jó pókerjátékosok" nagy része megdöbbentően leszarja a nagy dolgokat.) Gondolom vagy arra a vonalra célzol, hogy "csúnya rossz háttérhatalmista Soros csicskájaként Brüsszel ideküldi a sokmillió migránst" vagy arra, hogy "csúnya rossz Orbán focira és úszóvébére költi-lopja a sok pénzt az egészségügy/oktatás helyett". Képzeld én az egyiket pont úgy beszoptam, mint azt, hogy a Party olcsóbb, mint a Stars.
    messzire vezet, nem megyek bele..teljesen másról írsz!

  3. #33
    PSOP VII. bajnok
    Csatlakozott
    2010. 02. 24.
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet fatass eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    még extrémebb esetben 24 rake után 0$ cashbacket kapsz ami 0% rakebacknek felel meg!!44!!
    a lobby ablakban ott van tisztán, világosan hogy mennyi cashbacket fogsz kapni, mennyi pont kell még a következő szinthez.
    Valóban.
    Azoknak akartam kicsit megvilágosítani a rendszert, akik nem ismerik, mert mindenhol csak azt lehet olvasni, hogy 20-40% a visszatérítés.

  4. #34
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 10. 10.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Az mennyire lehet szempont PS-en, hogy emiatt az új szar "rakeback" miatt várhatóan gyengül majd a terem játékosállománya, szóval mondjuk a ROI és a BB/100 nagyobb lehet?
    köcsögpokerstars likes this.

  5. #35
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    a grinderek eltűnhetnek, a nagy nyerők nyilván maradnak, lehet hogy javul a helyzet

  6. #36
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 07. 18.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet DennisVT1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az mennyire lehet szempont PS-en, hogy emiatt az új szar "rakeback" miatt várhatóan gyengül majd a terem játékosállománya, szóval mondjuk a ROI és a BB/100 nagyobb lehet?
    Nyilván fontos szempont, de gyakorlatilag mérhetetlen ez a hatás. Egyelőre CG-n sztem semmilyen látható hatása nincs, egyetlen pool se csökkent észrevehetően.

  7. #37
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Annyivel lezárom ezt részemről, hogy a party programjában egy szint felett valós előny jut rakeback vagy cashback terén a stars valóban ramaty vip programjával szemben. De ezt úgy tálalni, hogy ez MINDENKIRE nézve igaz és folyamat tolni az egyiket, míg lehúzni a másikat azon indok alapján, hogy az a világon mindenkire nézve ugyanolyan hátrányos döntést hozott anno, aki affil..Ezért nem szeretjük, nincs hasznunk belőle..üssük-vágjuk ahol tudjuk. Kapóra jön a vip program folyamatos nyirbálása, hát próbáljuk meg onnan elterelni az összes játékost akit csak lehet, akár etikátlanul is, úgy hogy bárkit átkötnek a hangzatos partys írások hatására. De ha véletlenül velünk történne ilyen, akkor háborodjunk fel, ítéljük el, ha mi csináljuk akkor meg ne lássunk ebben semmi kivetni valót, hiszen nekünk hoz pénzt és ezt magyarázzuk úgy hogy csakis a játékos érdeke! Ja a játékosok nagy százaléka átköti magát, depozitol. Rájön hogy nincs Kánaán arrafelé sem, a hangzatos dolgokból rá nézve semmi nem igaz. Újra depositol, hogy megpróbálja kiszedni a FD bonust, értelmes rakerace nyereményre esélytelen, player pool kisebb, table select opciója csökken, a szoftver gyengébb. Mondom, mindez egy szint felett lényegtelen, ahol a 10-30% rb növekedés és pluszban az FD vagy rakerace pénz is sokat nyom a latba. De abból a rétegből, akit leginkább megvezetnek és befolyásolnak ezek az írások, azoknak semmi nem valósul meg a party valós előnyeiből. Lehet ezt úgy nézni, hogy engem nem érint, nekem megéri, így minden okés..de sajnos ez a fajta világnézet nem túl produktív egységet alkot, ahogy az sem, hogy ha nekem nem jó, akkor sztrájkolok a másik site-on, de ha valaki nem áll ki mellettem, akkor az egy barom,mert nem látja hogy nekem nem lesz jó ez esetben. Ezek az önző magatartások nem túl empatikus megnyilvánulások.

    Nem vagyok sem affil aki alól kivettek játékost, sőt számomra is előnyösebb a party vip rendszere, még a rakerace nyeremények felsőbb része is elérhető, de ettől még nem tudom azt mondani, hogy ez a jelenség amiket leírtam, ez rendben lenne. Mert ez nincs rendben. És mivel itt ül mellettem fél méterre egy micro stakes játékos, aki Nl2-NL5 5-10bb/100-t hoz starson, az ő mintáján meg pontosan látom hogy kb mennyit ér ezeknek a játékosoknak az egyik és mennyit a másik rendszer és szoftver. Akik meg ennél magasabb limitekről lettek átkötve, azt nem kell ecsetelni, hogy kinek és miért érte meg legjobban. És gondolom ha egyszer majd a Party, vagy másik site átkötne egy másik affil kedvéért akadémia játékosokat, akik maguk ezt kérik, de az akadémia nem tud róla, akkor az mindenki szerint teljesen rendben lenne és senki nem háborogna. Persze pl ha a stars nem ad affil pénzt egyik napról a másikra , akkor azért lehet kiborulni, hogy etikátlanság.
    Zoli82, Gabbbbb and ewoksamurai like this.

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet topin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    messzire vezet, nem megyek bele..teljesen másról írsz!
    Ez esetben egyáltalán nem értelek. Azért teszek még egy próbát. Próbálom felfogni miről írsz.
    1. Talán az a probléma, hogy a PA "démonizálja" a starst? Van benne valami, ugyanakkor hagy jegyezzem meg, a stars szegte meg a PA-nak tett ígéretét, nem fizet a PA által toborzott játékosok után, magának csinált ezzel egy ellenséget. Az egyik oldalon van nem kevés ki nem fizetett lóvé, a másik oldalon némi szánalmas hangulatkeltés, még mindig nincs egálban a dolog.
    2. Hülyének van nézve az olvasó? Igaz. Dehát egyrészt a többség hülye is, másrészt lassan csak olyan leírt betűt találok a neten, amivel hülyének van nézve az olvasó. De igaz, és az is igaz, hogy ez nem jó.
    3. Az affil átkötés probléma: nem a PA szeg szerződést. a Party szegi meg a régi affilnak tett ígéretét, a PA pusztán hülye, hogy megbízik egy olyan partnerben, aki azáltal válik partnerévé, hogy ezzel át****** az előző partnerét. És persze erkölcsileg is megkérdőjelezhető a PA hozzáállása, egyetértünk.

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    @topin
    Egyszerre írtunk. Így szinte felesleges, amit írtam. Ja kb. értelek, és jó részt egyetértek.

  10. #40
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 12.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Hogy lehet nem örülni egy akár 50% rb + 10% exclusive PA promónak XD

    Egyértelmű melyik a jobb nl200 beülni 4 reghez és 1 fishez.

    I <3 Darkness
    köcsögpokerstars likes this.

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •